خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش افشان 700 شانه تراکم 2550

فرش 700 شانه | فرش طرح افشان

فرش ها بافته های بی نظیری هستند که در سراسر دنیا به عنوان محبوب ترین کف پوش مورد توجه هستند. فرش هایی که اولین بار در شهر کاشان تولید شده و تاکنون هم کارخانه های تولید فرش ماشینی کاشان سرآمد سایر تولید کنندگان هستند. توان بالای تولید کنندگان کاشان موجب شده تا این شهر با نام پایتخت فرش ماشینی در سراسر دنیا شناخته شود.
فرش های طرح افشان و فرش های 700 شانه ذو موردی هستند که پرفروش هستند.

فرش افشان 700 شانه تراکم 2550
افشان نام طرحی خاص است که به علت تفاوت های موجود با طرح های رایج کلاسیک، سنتی و فانتزی توجه مخاطبین را به خود جلب کرده است. نام طرح افشان دقیقا از نوع طرح برآمده است، طرحی که نمی توان شروع و پایانی برای ان تصور کرد، بدون ترنج و لچک زیبایی بی نظیری آفریده است و در عین در هم تنیدگی شاخه ها و برگ ها، انسجام و نظم به وضوح دیده می شود. ناگفته نماند طرح افشان به خودی خود دسته بندی های مختلفی دارد که به عنوان ساده ترین و در دسترس ترین راه، امکان دیده شدن طرح های افشان از فروشگاه های اینترنتی برند های معتبر وجود دارد.
فرش های 700 شانه بنا بر تعریف شانه، فرش هایی هستند که در هر متر عرض خود تعداد 700 گره دارند. برای شناخت دقیق فرش های 700 شانه، قابل اطمینان ترین روش شمردن تعداد گره ها از پشت فرش است. عقلایی نخواهد بود اگر قصد داشته باشیم، گره های یک متر از عرض فرش را بشماریم اما می توان به کمک تعمیم تعداد گره های موجود در هر ده سانتی متر در مورد تعداد گره های یک متر هم نظر داد.
فرش های 700 شانه با تراکم 2550 طرح افشان، فرش هایی هستند بادوام و با کیفیت که در فضاهای پر تردد و شلوغ مورد استقبال هستند. در نظر داشته باشید فرش های 700 شانه به علت داشتن ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می شود، فرش هایی پر مخاطب هستند که دسته پر فروش ترین ها را در تمامی برند ها و فروشگاه ها به خود اختصاص داده اند.

ویژگی فرش های 700 شانه:
1- دوام بالا در برابر تردد و رفت و آمد
2- ارتفاع مناسب نخ خاب
3- نخ خاب ارتجاعی
4- قیمت مناسب
5- تناسب طرح برای مکان ها و فضاهای مختلف خانه
6- و ... .
تعریف تراکم ، مشابه تعریف شانه است با این تفاوت که در شانه تعریف تعداد گره های موجود در هر متر عرض فرش بود اما در تراکم تعریف تعداد گره های موجود در هر متر طول فرش است. فرش هایی که در تراکم 2550 به عنوان تراکم رایج بافته های 700 شانه تولید می شوند بنابر تعریف، فرش هایی هستند که در هر متر طول خود تعداد 2550 گره دارند. انواع مختلفی از تراکم ها در شانه مشخص بافته می شوند.
بد نیست بدانید بالا رفتن شانه و تراکم با یکدیگر رابطه مستقیم داشته و هرچه شانه و تراکم بیشتر باشد ویژگی های زیر به صورت مشترک در تمامی بافته ها تکرار می شود:
1- نقوش ریز تر شده و فرش توان نشان دادن نگاره های ریز را خواهد داشت.
2- ارتفاع نخ خاب کم شده و با فرشی شبیه تر به فرش دستبافت روبرو خواهیم بود.
3- فرش فشرده تر و درهم تنیده تر خواهد بود اما در عین حال به علت کاهش ارتفاع نخ خاب، فرش سبک تر خواهد بود.

آنچه مد نظر مقاله است فرشی است که با تعداد گره عرضی 700 و تعداد گره طولی 2550 در طرح افشان بافته می شود. این طرح متناسب با رنگ زمینه برای هر فضایی مناسبت دارد. رنگ های تیره برای مکان های بزرگ با نور کافی و رنگ های روشن برای مکان های کوچک و کم نور بهترین گزینه هستند. اگر بدنبال فرشی هستید که در برابر تردد و رفت آمد، آلودگی ها، شست و شو و .. دوام بالایی داشته باشد می توانید فرش های افشان 700 شانه تراکم 2550 را با قیمت مناسب به بهترین روش ممکن تهیه نمایید. کافی است روش صحیح و برند معتبری برای خرید انتخاب کنید.

فرش 700 شانه | فرش طرح افشان
فرش های ماشینی به دو روش مستقیم و غیر مستقیم تهیه می شوند. فرش هایی که بدون واسطه و طی ارتباط مستقیم صاحب خانه به عنوان خریدار و تولید کننده به عنوان فروشنده مبادله می شود روش های مستقیم هستند. از جمله روش های مستقیم می توان به خرید اینترنتی اشاره نمود که بیشترین مزیت را در بین تمامی روش های خرید به همراه دارد.
خرید فرش ماشینی از فروشگاه اینترنتی واگره فرش در گام اول اطمینان خریدار را نسبت به اصالت انچه خریده است، تضمین می کند. فرش های 700 شانه دسته بندی های مختلفی دارند که در فروشگاه های اینترنتی تمامی جزئیات به تفکیک دسته ذکر شده است.
برای خرید فروشگاه اینترنتی و روش خرید مجازی را به عنوان بهترین روش انتخاب نمایید و با اطمینان خاطر خرید نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا