خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

آدرس کارخانه فرش کاشان

شماره تلفن کارخانه فرش کاشان

آدرس کارخانه فرش کاشان شرکت واگره فرش: کاشان- شهرک صنعتی قطب راوندی- کوچه دهم
شماره تلفن کارخانه فرش کاشان:
تلفن ثابت: 03155542058
تلفن همراه: 09133634832
شهر کاشان به عنوان مهد فرش جهان از لحاظ قدمت توانسته بیشترین تقاضا در بحث خرید فرش را به خود اختصاص دهد و همین موضوع سبب گشته تا خریداران فرش از شهر فرش کاشان به دنبال آدرس کارخانه فرش کاشان برای خرید بهترین فرش ماشینی در دسته بندی های مختلف از لحاظ شانه و تراکم باشند. لذا همین موضوع سبب گشته تا آدرس کارخانه فرش کاشان و شماره تلفن کارخانه فرش کاشان را برای آسودگی خرید برای متقاضیان در بالا بیان نماییم تا به راحتی بتوانند به صورت حضوری یا آنلاین به خرید فرش ماشینی کاشان با در دست داشتن آدرس کارخانه ی فرش کاشان دست یابند.
شهر کاشان از دیرباز تاکنون در تولید فرش از نوع دستبافت گرفته تا فرش های ماشینی سابقه ایی دیرینه را دارا می باشد که همین موضوع سبب گشته تا خرید از کارخانه فرش کاشان ماشینی نسبت به دیگر شهر های تولید کننده بیشتر باشد. تعدد کارخانجات فرش بافی در این شهر بهترین نوع از فرش های ماشینی را در اختیار خریداران قرار می دهد که از جمله خصوصیات آن به ویژه از محصولات تولیدی شرکت واگره فرش کاشان می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- ارائه متنوع ترین طرح از طرح فرش سنتی گرفته تا فرش های مدرن و فانتزی با رنگ بندی های جذاب و مختلف در باب پاسخ گویی به نیاز تمامی خریداران در سراسر جهان
- بافت فرش های ماشینی با تراکم های مختلف از فرش 500 شانه گرفته تا فرش های ماشینی 1500 شانه
- استفاده از بهترین نوع الیاف در تولید فرش های ماشینی در دسته بندی های مختلف از جمله جنس نخ خاب آکریلیک هیت ست شده و نخ پود پنبه (البته در باب قیمت مناسب برخی از فرش های کاشان استفاده از الیاف ورژن یا پلی پروپیلن نیز در تولیدات به کار برده می شود.)
- ارائه فرش با کیفیت درجه یک در این شهر فرش ماشینی به سبب تجربه بالای تولید کنندگان و برخورداری از تجارب فنی و تخصصی در این زمینه برای به کارگیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و بهترین الیاف بافت فرش
- قیمت مناسب فرش در کارخانه واگره فرش به سبب فروش مستقیم بدون دخالت واسطه و دلالان در بحث فروش  

انواع فرش ماشینی کاشان که در شرکت واگره فرش به عنوان یکی از کارخانه های فرش کاشان به فروش می رسد:

- فرش 1500 شانه دستبافت گونه: یکی از انواع فرش های ماشینی تولید شده در زمره جدیدترین فرش کاشان ماشینی را می توان فرش 1500 شانه تراکم 4500 بیان نمود که ظرافت و زیبایی بالایی را نسبت به جایگزین گشتن برای فرش های دستبافت دارا می باشد. این نوع از محصولات را می توانید در دو دسته فرش 1500 شانه گل برجسته لوکس و فرش 1500 شانه گل برجسته با طرح و رنگ بندی های مختلف بسته به فرهنگ و در نظر گرفتن دکوراتیو منازل خود تهیه نمایید. این محصول به نوعی از بالاترین شانه و تراکم فرش محسوب می گردد که به همین دلیل از بیش ترین ظرافت بافت و ریز نقشی مشابه با محصولات دستبافت برخوردار است و به عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود که از قیمتی بسیار مناسب تر برخوردار است.

- فرش 1200 شانه ماشینی: یکی دیگر از انواع فرش های دستبافت نما تولید شده در شهر فرش کاشان توسط کارخانه واگره فرش را می توان فرش 1200 شانه تراکم 3600 بیان نمود که در دسته بندی های مختلف از فرش 1200 شانه ساده با طیف رنگی متنوع از 8 رنگ تا 10 رنگ گرفته تا فرش های گل برجسته بیان نمود که در طرح و رنگ های مختلف قابل خریداری می باشد. این نمونه از قالی های دستبافت نما نسبت به فرش 1500 شانه دارای ضخامت بالایی می باشند زیرا در بافت آن از نمره نخ 36 تا 40 میلی متر برای بافت استفاده می گردد.

- فرش 1000 شانه کاشان: از دیگر تولیدات شهر فرش کاشان که هم از لحاظ قیمت و کیفیت مناسب می باشد و هم به عنوان فرش دستبافت گونه از آن یاد می گردد را می توان فرش 1000 شانه تراکم 3000 معرفی نمود که به صورت ساده و برجسته ارائه می گردد. این محصول از اولین تولیدات شهر فرش کاشان در تراکم بالا بود که ظرافت و زیبایی آن منجر به استقبال زیاد خریداران شد و در پی آن تولیدات با تراکم های بالاتر نیز وارد بازار گشت.

- فرش 700 شانه ماشینی کاشان: یکی از نمونه قالی های مناسب برای استفاده در مکان های پر رفت و آمد با کیفیت بالا و قیمت مناسب را می توان فرش 700 شانه بیان نمود که به صورت تراکم 2550 یا 2700 با طیف رنگ های مختلف به کار رفته در فرش از فرش 700 شانه 8 رنگ گرفته تا فرش 700 شانه 10 رنگ در متنوع ترین دسته بندی می توانید آن را تهیه نمایید.
- فرش های مدرن نیز از دسته فرش های تولیدی این شرکت در باب ارائه طرح های فرش کاشان مطابق با متد روز جامعه می باشد که در انواع و اقسام مختلف از گلیم فرش ماشینی گرفته تا گبه فرش، فرش مدرن و فانتزی، فرش وینتیج، فرش ترک، فرش آشپزخانه، فرش کلاریس یا فرش چاپی روانه بازار می گردد. در بین تراکم های بالای فرش این محصول در پایین ترین تراکم قرار گرفته و به همین علت به عنوان فرش قیمت مناسب شناخته می شود.
فرش کلاریس یا همان فرش چاپی یکی از نوظهور ترین فرش های ماشینی مدرن کاشان می باشد که طرح های به کار رفته در آن به جای بافت بر روی این محصولات به صورت چاپ بر روی قالی های خام سفید رنگ تولید می گردند و این موضوع تنوع رنگ بندی به کار رفته در بافت فرش را در این محصولات بالا می برد که از دلایل استقبال هموطنان از این فرش های ماشینی می باشد.

آدرس شرکت فرش کاشان
شهر فرش کاشان با برخورداری بیش از پنج شهر صنعتی فرش بافی و هزاران کارخانه و کارگاه تولید فرش ماشینی به قطب صنعتی فرش منطقه و پایتخت فرش جهان شناخته می شود. آدرس کارخانه های فرش کاشان را با کمی جست و جو در وب می توانید به راحتی بیابید، اما بسیاری به دنبال ادرس کارخانه فرش خوب کاشان هستند تا بدین واسطه بتوانند از خریداری محصول با کیفیت و قیمت مناسب بهره مند گردند، از این رو در بین ادرس کارخانجات فرش کاشان می توانید آدرس شرکت واگره فرش را به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده با کیفیت ترین محصولات فرش کاشان در نظر بگیرید تا با مراجعه به آن به صورت حضوری یا غیر حضوری بتوانید از کیفیت و قیمت فرش خریداری شده خود اطمینان حاصل نمایید. این شرکت معتبر فرش عرضه کننده مستقیم و بی واسطه انواع محصولات مدرن و کلاسیک فرش کاشان است که به بدین واسطه خریداران می توانند از فرش با قیمت کارخانه و کیفیت درجه یک همراه با گارانتی معتبر کالا و متناسب با دکوراسیون و سلیقه خود بهره مند گردند.

خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان
در باب خرید فرش ماشینی از کارخانه فرش کاشان در دسته بندی های مختلف با ویژگی های بیان شده در بالا می توانید برای خرید به صورت حضوری از طریق شماره تلفن کارخانه فرش کاشان که در بالا ذکر شده است با واحد فروش و سفارشات برای تعیین وقت قبلی هماهنگ نمایید تا به خرید حضوری از کارخانه فرش کاشان دست یابید. در باب خرید فرش به صورت آنلاین از کارخانه فرش کاشان نیز می توانید به صورت مراجعه به وب سایت اینترنتی واگره فرش محصول خود را به سبد خرید افزوده و به خرید اقدام نمایید یا به صورت تلفنی به سفارش فرش ماشینی دلخواه خود دست یابید.
خرید از کارخانه فرش کاشان شرکت فرش واگره فرش با ضمانت و گارانتی فرش برای خریداران به همراه می باشد که با اطمینان از کیفیت به راحتی می توانید به این محصولات دست یابید. ضمنا خرید های بالای 5 میلیون تومان از این کارخانه فرش ارسال رایگان را به همراه خواهد داشت.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا