خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش گل برجسته چیست؟

خرید فرش گل برجسته کاشان

فرش های گل برجسته ماشینی کاشان جز محصولات جدیدی هستند که به محض تولید، با استقبال بی نظیری از طرفداران روبرو شده است. این فرش های لوکس ماشینی بهتر است در پذیرایی و جاهای کم رفت و امد پهن شود. اولین قالی نقش برجسته در اصفهان در سال 1356 بافته شد و پس از آن تولید کنندگان با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها و استفاده از نخ های ظریف، شروع به تولید این فرش های زیبای ماشینی کردند.

فرش گل برجسته چیست؟
فرش گل برجسته جدید، با نخ آکریلیک هیت ست شده و نخ هایبالک بافته می شود. بدین صورت که وقتی طرح به ماشین بافت داده می شود، آن طرح به صورت ساده بافته می شود. در نقاطی از طرح که قرار است فرور رفته شود الیاف هایبالک و در دیگر نقاط برجسته، الیاف آکریلیک هیت ست شده به کار می رود. سپس پس از تولید محصول به صورت ساده، آن را از روی غلطک های داغ عبور می دهند. نقاطی که الیاف هایبالک دارند به دلیل استحکام و مقاومت کم، بر اثر حرارت و گرما، جمع می شوند و فرو می روند ولی الیاف آکریلیک هیت ست شده در همان حال، باقی می مانند و بدین صورت نقوش برجسته نمایان می شوند. در حقیقت نقوش برجسته در مرحله پرداخت روی قالی نمایان داده می شوند.
مزیت فرش گل برجسته؛ زیبایی و ظرافت بی نهایت آن است و نسبت به فرش های ساده، از استحکام کمتری برخوردار است از این رو توصیه می شود به عنوان فرش برای پذیرایی از ان استفاده شود.

فرش گل برجسته طرح افشان، از جدیدترین فرش گل برجسته کاشان است که برای انواع دکوراسیون های مدرنیته و سنتی مناسب است و در ابعاد مختلف تولید می شود.

جدیدترین فرش گل برجسته
فرش 1200 شانه گل برجسته؛ فرش 1000 شانه گل برجسته و فرش 1500 شانه گل برجسته از جدیدترین محصولات است که در تنوع بالای طرح و رنگ تولید می شود. تراکم بالا، فشردگی بسیار بین گره ها و ریشه ها و زیبایی و ظرافت از جمله مزیت این فرش های دستبافتگونه است.
فرش گل برجسته رنگ طوسی و فرش گل برجسته رنگ فیلی از جدیدترین رنگ های نقش برجسته می باشد.
هر اندازه شانه و تراکم در این محصولات گل برجسته بالاتر رود، به همان اندازه ظرافت و زیبایی بالا می رود و از ضخامت آن کم می شود.
در فروشگاه اینترنتی واگره فرش، دنیایی از طرح های قالی های برجسته به نمایش گذاشته شده است. فرش گل برجسته بدون ترنج در طرح های متنوع، طرح های افشان، طرح های ترنج دار؛ اسلیمی و .... در این فروشگاه به صورت شانه و تراکم های مختلف تولید می شوند.
فرش 1200 شانه گل برجسته جدید ضخامتی در حدود 6 میلیمتر دارد.
فرش 1500 شانه گل برجسته ضخامتی در حدود 5 میلیمتر و یا شاید کمتر داشته باشد.
فرش 1000 شانه گل برجسته ضخامتی در حدود 7 میلیمتر دارد.

خرید فرش گل برجسته کاشان
طرح های قالی های دستباف کاشان زبانزد عام و خاص است. طرح هایی که اصالت ایرانی و هویت و فرهنگ بالای ایرانی را نشان می دهد. زیباترین فرش های نقش برجسته مربوط به کاشان است چون الهام گرفته از همین قالی های دستباف است.
متنوع ترین طرح های فرش گل برجسته را در واگره فرش ببینید و نسبت به خرید حضوری و یا اینترنتی آن اقدام کنید. طرح های این فروشگاه همگی جدید و به روز هستند.
در خرید از این فروشگاه از ضمانت نامه و گارانتی برخوردار می شوید و می توانید محصولات این فروشگاه را به قیمت تولیدی و یا عمده خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا