خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

راهنمای خرید فرش 1200 شانه اصل

خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 اصل

فرش را مهم ترین عنصر هر خانه ای می دانند و از قدیم تاکنون فرش در هر خانه ای لازم و ضروری بوده است هر چند نوع فرش در طول زمان تغییر کرده است اما خانه های ما بدون داشتن فرش قابل سکونت نخواهد بود. کالای ضروری که گاها جنبه های لوکس به خود گرفته و متناسب با فضا در تنوع، کاربردها و خصوصیات مختلفی تهیه می شود. در حال حاضر هر دو نوع فرش دستبافت و ماشینی در بهترین کیفیت ها و در بهترین خصوصیات از کارخانه های قدرتمند کاشان عرضه می شوند. واگره فرش یکی از گروه های تولیدی است که در طول فعالیت خود نقش مهمی در گستردگی بازار و بالا بردن نام شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی داشته است.
شناخته شد شهر کاشان با نام پایتخت فرش ماشینی موردی است جالب توجه که نشان از قدرت بالای تولید کنندگان در رقابت با سایر هم نوعان خود دارد. چند دهه ای است که فرش های ماشینی جایگاه خود را در خانه ایرانیان پیدا کرده اند و در حال حاضر فرش های ماشینی بیشترین میزان خرید و فروش را به خود اختصاص داده اند در حالی که فرش های دستبافت همچنان هنر و وجاهت خود را حفظ کرده اند اما به دلایلی از جمله گران بود جهت پهن شدن در خانه ها چندان عمومیت ندارند.
متن مقاله حاضر به فرش های 1200 شانه تراکم 3600 اختصاص داده شده است، فرش هایی که بنابر پیشرفت دستگاه های بافت ، خلاقیت و نوآوری تولید کنندگان و سلیقه صاحب خانه ها پا به عرصه گذاشته و زیبایی قابل توجهی را به نمایش گذاشته است. در حال حاضر فرش های 1200 شانه یکی از فرش های به روز و زیبای هر خانه ای می باشد که برای پذیرایی و مکان های لوکس خانه انتخاب شده و در زیبایی شبیه به فرش های دستبافت است.

راهنمای خرید فرش 1200 شانه اصل
دسته بندی بر اساس شانه و تراکم ما را به واژگانی که در اصل به معنای تعداد گره های طولی (تراکم) و تعداد گره های عرضی (شانه) هستند آشنا کرده است. فرش ها با توجه به نوع شانه در دسته های فرش 500 شانه، 700 شانه، 1000 شانه، 1200 شانه، 1500 شانه و اخیرا 1600 شانه تقسیم بندی می شوند.
عدم آشنایی با دسته بندی بر اساس شانه و تراکم عامل اصلی خرید هایی است که در نهایت نارضایتی خریداران را در پی دارد. خرید بر اساس کاربرد فرش، نیاز فضا و تناسب این دو با یکدیگر مورد اصلی است که باید مد نظر قرار بگیرد. فرش های 1200 شانه ریز نقش و ظریف بافت هستند و در زیبایی سرآمد فرش های کم شانه و کم تراکم تر از خود می باشند. این مورد در فرش های 1200 شانه می تواند خریداران را سردر گم کرده و در واقع ریسک هایی برای خریدارانی به همراه داشته باشد که بدون اطلاع از کاربرد فرش و نیاز فضای خانه وارد بازار می شوند. به همین دلیل است که بر کاربرد فرش در شانه های مختلف و نیاز فضا تأکید می کنیم.
یک فرش 1200 شانه اصل و درجه یک باید در یک متر از عرض خود 1200 گره و در یک متر از عرض خود 3600 گره داشته باشد. یعنی در یک سانت از عرض 120 گره و در 10 سانت از عرض 360 گره داشته باشد.
بهترین فرش ماشینی 1200 شانه با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود. الیافی که بدون پرز و ضدحساسیت می باشد و مقاومت و استحکام بالایی دارد.
بیان تناسب فرش 1200 شانه با فضا به عنوان راهنمای خرید فرش مطرح می شود . فرش های 1200 شانه عموما برای فضا های لوکس تهیه می شوند که فضا بیشتر از آنکه کف پوشی مقاوم در برابر فشار و تردد و ... لازم داشته باشد ، زیبایی و فاخر بودن را از فرش ماشینی 1200 شانه بگیرد .
دسته فرش های 1200 شانه در فروشگاه اینترنتی واگره فرش، طیف وسیعی از رنگ و طرح و ... را در برگرفته و سلیقه هر خریداری را تأمین می کند. تناسب فرش 1200 شانه در گام اول برای فضاهایی است که تردد چندانی نداشته و از مبلمان برای نشستن استفاده می شوند.
فرش های 1200 شانه تراکم های متعددی دارند و نوع رایج آن فرش 1200 شانه در تراکم 3600 است. طبیعی است که با بالا رفتن شانه، تعداد گره های طولی یا همان تراکم هم افزایش می یابد و فرش 1200 شانه فرشی است با شانه و تراکم بالا.
الیاف مصرفی در فرش های 1200 شانه با کیفیت و درجه یک واگره فرش الیاف آکریلیک و آکریلیک هیت ست شده هستند. از خصوصیات فرش های اکریلیک و اکریلیک هیت ست شده می توان به ضد حساسیت، بدون پرزدهی، دوام عالی و مقاومت در برابر شست و شو اشاره کرد. این خصوصیات از ویژگی هایی است که در امر خرید خوب راهنمای ما خواهند بود.
تولید شدن فرش 1200 شانه در هشت رنگ اصلی و 12 رنگ فرعی راهنمایی است جهت آنکه بدانیم تنوع رنگی بالای فرش فضا را تحت تأثیر قرار خواهد داد و حواسمان به خرید و انتخاب سایر عناصری که برای فضا در کنار فرش 1200 شانه انتخاب می کنیم، باشد.
خرید فرش با کیفیت و با دوام در کنار زیبایی و قیمت ارزان اهدافی است که خریداران در خرید فرش 1200 شانه دنبال می کنند. فرشی به غایت زیبا که اگر از برند مناسب و به روش صحیح خریداری شود، سهم بالایی از رضایت خاطر ما را تأمین خواهد کرد . خرید فرش از فروشگاه اینترنتی واگره فرش اصالت و زیبایی را به رخ می کشد، عرضه شدن به قیمت کارخانه و در عین حال تجربه سهولت خرید مواردی است که در خرید از فروشگاه اینترنتی واگره فرش حس می شود.

خرید فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 اصل
در فروشگاه اینترنتی واگره فرش، انواع فرش 1200 شانه اصل با تراکم 3600 به صورت 8 رنگ ساده و گل برجسته با کیفیت عالی و قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. علاقه مندان به این محصولات می توانند خرید خود را به صورت اینترنتی و یا حضوری از این کارخانه انجام بدهند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا