خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش آبی در دکوراسیون منزل

خرید فرش زمینه آبی برای دکوراسیون

امروزه بحث روانشناسی رنگ ها در انتخاب اکسسوری های منازل یکی از مهم ترین مقوله های مورد توجه برای هموطنان است که علاوه بر ایجاد یک فضایی زیبا، پاسخگوی حالات روحی و شخصیت افراد نیز می باشد که این موضوع در باب دیزاین و طراحی داخلی منازل نیز بسیار اهمیت دارد. فلذا همین امر سبب گشته تا در باب خرید فرش زمینه آبی برای دکوراسیون که از رنگ های فرش سال 99 می باشد متقاضیان خرید به دنبال توجه به نکات انتخابی این محصول برای منازل خود باشند تا بتوانند بهترین دیزاین منازل را ایجاد نمایند. به همین جهت در باب راهنمایی این دسته از عزیزان مقاله در دست با موضوع فرش آبی در دکوراسیون منزل تهیه شده است که مطالعه آن خالی از لطف نبوده و می تواند به عنوان یک راهنما در خرید و ست فرش آبی در دکوراسیون شما را یاری نماید.
قبل از بیان این موضوع که به فرش آبی چه رنگی می آید لازم است تا کمی در باب روانشناسی رنگ ابی اطلاعاتی را بیان نماییم.

روانشناسی رنگ آبی
رنگ آبی از دسته رنگ های سرد می باشد که در دو طیف رنگی روشن و تیره که به عنوان فرش ابی کم رنگ با رنگ هایی هم چون فرش آبی فیروزه ای، نیلی و ... نیز معرفی می گردند و طیف تیره با رنگ های فرش آبی نفتی یا فرش آبی کاربنی و ... معرفی می گردند، اشاره نمود که بسته به سلیقه و حالات روحی خریدار و توجه به دکوراسیون منازل می توان به انتخاب فرش با زمینه ابی دست زد. انتخاب فرش آبی در روانشناسی منجرب کاهش دما و ضربان قلب گشته و احساس امنیت، آرامش و صداقت را تداعی می نماید. اما در طیف تیره فرش آبی رنگ علاوه بر ویژگی های ذکر شده جدیت و قدرت نیز به خریدار القا می گردد.
البته شناخت و بحث روانشناسی فرش ابی رنگ در کنار مواردی هم چون توجه به نوع سلیقه در سبک دکوراسیون که وسایل سنتی را ترجیح می دهید یا اکسسوری های مدرن نیز در زمینه خرید مدل فرش جدید ابی بسیار تاثیر گذار می باشد. زیرا توجه به این اصول می تواند در باب انتخاب فرش آبی کلاسیک یا فرش آبی مدرن و حتی انتخاب نوع بافت این محصولات که به صورت فرش ابی ساده باشد یا فرش آبی گل برجسته یاری نماید.

فرش آبی در دکوراسیون منزل
در باب انتخاب و پاسخ به این سوال که به فرش آبی چه رنگی می آید لازم است تا در وهله اول به خرید فرش با طرح و رنگ دلخواه اقدام نمایید تا بتوانید به راحتی با طیف رنگ های هماهنگ آن دکوراسیون منازل خود را بیارایید. زیرا با انتخاب اول فرش برای منازل دست شما برای انتخاب مدل و رنگ اکسسوری ها بیشتر باز خواهد بود در صورتی که بعد از انتخاب دکوراسیون برای خرید فرش کمی محدودیت انتخابی را خواهید داشت. حال که به این اصل در خرید فرش ابی اتاق آشنا شده اید لازم است تا در باب یکی از اکسسوری های انتخابی دیزاین منازل که بعد از فرش می تواند دیزاین منازل شما را زیباتر نماید یعنی مبلمان منازل اشاره نمود که در باب خرید آن با ست نمودن با رنگ فرش آبی لازم است تا به این سوال که با فرش ابی چه مبلی ست میشه، اشاره نماییم.
در باب این موضوع که فرش ابی با چه رنگ مبلی ست میشه می توان به رنگ بندی های هماهنگ با این طیف رنگی آبی به شرح زیر اشاره نمود:
- فرش ابی با مبل قهوه ای: اگر در میان تنوع رنگ بندی ها به دنبال رنگ های تیره و گرم هستید می توانید به عنوان یک مکمل برای رنگ آبی به انتخاب اکسسوری هایی هم چون مبلمان قهوه ای دست زنید. زیرا این طیف رنگی گرم با ترکیب با رنگ آبی می تواند فضایی گرم و دلنشین به ویژه برای قسمت نشمین یا غذاخوری در منازل را ایجاد نماید.
- فرش ابی با مبل کرم: انتخاب طیف رنگی روشن همچون رنگ کرم یا حتی سفید یکی از جذاب ترین ترکیب های رنگی با فرش آبی رنگ می باشد که می توانید در انتخاب مبلمان به آن توجه نمایید. این تم رنگی را که بیشتر برای منازل نوعروسان مورد خریداری قرار می دهند را می توانید با توجه به سلیقه خود تهیه نمایید.
- فرش آبی با مبل طوسی: یکی دیگر از تم های رنگی ترکیبی مناسب با رنگ آبی که زیباترین فضا را ایجاد می نماید را می توان تم رنگ زمینه خنثی بیان نمود که انتخاب آن با هر طیف رنگی، زیبایی خاصی را ایجاد می نماید. از جمله این رنگ بندی ها می توان به تم رنگی طوسی، خاکستریف فیلی و ... اشاره کرد.
البته انتخاب این تم رنگی متناسب با رنگ فرش آبی را می توان در انتخاب پرده ها و دیوار های منازل و حتی در پاسخ به این سوال که  فرش ابی با چه رنگ موکتی ست میشه نیز برای خرید مورد توجه قرار داد. البته انتخاب تم رنگی شاد مثل رنگ های سرخابی و نارنجی و حتی تم رنگی مشابه با رنگ ابی مثل سبزآبی و... نیز از ترکیبات جذاب با رنگ آبی می باشد که بسته به سلیقه باید آن ها را انتخاب نمود.

خرید فرش زمینه آبی برای دکوراسیون
حال که با تم های رنگی متناسب با رنگ فرش آبی آشنا گشته اید نوبت به پاسخ به این سوال رسیده که از کجا فرش آبی جدید را خریداری نماییم. همان طور که می دانید شهر فرش کاشان در زمینه تولید و عرضه انواع فرش های ماشینی و دستبافت زبانزد خاص و عام قرار گرفته است به طوری که تمامی هموطنان در اقصی نقاط کشور برای خرید فرش به این شهر فرش مراجعه می نمایند. لذا در باب خرید فرش زمینه آبی برای دکوراسیون می توانید از فروشگاه های معتبر این شهر هم چون فروشگاه واگره فرش کاشان به متنوع ترین این محصولات در دسته بندی های مختلف از لحاظ شانه و تراکم و طرح های فرش مدرن و کلاسیک دست یابید.
با خرید از این مجموعه به صورت مستقیم می توانید از طریق وب سایت واگره فرش به مشاهده عکس فرش ابی جدید دست یافته و با مشاهده و مقایسه آن با دیگر طرح های فرش زمینه آبی کاشان به انتخاب یک فرش ابی زیبا دست یابید. در باب خرید فرش ابی رنگ کاشان از این مجموعه نیز می توانید به ابعاد استاندارد فرش و قالیچه از سایز فرش 6 متر گرفته تا فرش 9 متری آبی و سایز های 1* 1.5 و... بسته به نیاز خود دست یابید. همچینن خرید مستقیم و بدون واسطه این فروشگاه سبب گشته تا فرش آبی کاشان با قیمت درب کارخانه در اختیار هموطنان قرار گیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا