خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

تشخیص فرش 700 شانه واقعی

خرید فرش 700 شانه واقعی

بافت فرش های ماشینی امروزه در تراکم های مختلف تولید و روانه بازار می گردند که یکی از این تراکم ها را که توانسته هنوز هم با به روی کار آمدن تولیدات جدید جایگاه خود را در میان این محصولات حفظ نماید را می توان فرش های ماشینی 700 شانه کاشان معرفی نمود. اما موضوعی که در باب این نوع از محصولات وجود دارد تشخیص فرش 700 شانه واقعی از دیگر فرش های ماشینی بافت تراکم 700 می باشد تا بتواند در زمینه خرید فرش 700 شانه واقعی شما را یاری نماید. لذا در همین راستا و در باب بیان تفاوت فرش 700 شانه واقعی با دیگر فرش های ماشینی این تراکم هم چون فرش 700 شانه تبدیلی یا فرش های طرح 700 دست نوشته زیر مهیا شده است تا بتواند علاوه برافزایش آگاهی خریداران در زمینه تشخیص فرش 700 شانه واقعی از غیر واقعی در باب خرید نیز یاری رسان شما باشد.

تشخیص فرش 700 شانه واقعی
یکی از راهکارهای شناخت فرش 700 شانه اصل یا همان فرش 700 شانه واقعی را می توان بحث تعداد گره های زده شده در تولید این قالی مطرح نمود که تحت نام شانه و تراکم معرفی می شوند. گره های زده شده در راستای عرضی فرش را با نام شانه معرفی می نمایند که در تولیدات 700 شانه همان گونه که از نامش پیداست تعداد 700 گره در راستای عرضی فرش قرار می گیرد. این تعداد گره را با گره های طولی برابر با 2100 تا 3000 در طول فرش مورد بافت قرار می دهند که بهترین نوع تراکم آن مربوط به فرش های 700 شانه تراکم 2550 کاشان می باشد. در باب تشخیص فرش های 700 شانه بررسی این تراکم بافت که هم از روی شناسنامه فرش مورد بررسی قرار می گیرد و هم از طریق یک محاسبه ریاضی سرانگشتی در 10 سانتی متر از عرض و طول فرش به دست می آید را می توان موثر در زمینه خرید فرش 700 شانه اصل مطرح نمود.
مقاله مربوطه: خصوصیات فرش ماشینی 700 شانه 
بررسی شانه و تراکم فرش در تشخیص فرش 700 شانه واقعی را می توان یکی از تفاوت های این محصول با فرش طرح 700 و فرش 700 شانه تبدیلی بیان نمود. اما نکته ای که در این زمینه وجود دارد معرفی دیگر فرش های تراکم 700 می باشد که به طور مختصر در زیر در باب آگاهی شما به آن اشاره نموده ایم:
- فرش های طرح 700 شانه در اصل همان فرش های ماشینی 500 شانه تراکم 1000 یا 2100 دوبل می باشد که با طرح و نقشه های فرش 700 مورد بافت قرار می گیرد.
- فرش 700 شانه تبدیلی: فرش های 700 شانه بافته شده با دستگاه های بافت فرش 500 شانه که معمولا از تراکم پایینی نیز برخوردار هستند را فرش 700 شانه تبدیلی معرفی می نمایند.
معرفی فرش 700 شانه تبدیلی و دستگاه بافت آن خود سبب توجه به یکی دیگر از تفاوت های فرش 700 شانه واقعی از غیر واقعی گشته است. توجه به دستگاه بافت فرش 700 شانه اصل که امروزه با به روز ترین دستگاه های فرش بافی شرکت وندویل بلژیک تحت نام hcpx2 بافته می شود نیز از موضوعاتی است که می توانید در مرکز خرید فرش یا از روی شناسنامه فرش آن را مورد بررسی قرار دهید و از طریق آن به تشخیص فرش 700 شانه واقعی دست یابید. البته توجه به فرش تولیدی بدون عیب و نقص خود گویای استفاده از این تکنولوژی بافت فرش می باشد.
موضوع دیگر در باب شناخت فرش اصل از تقلبی که در باب کیفیت فرش های ماشینی نیز تاثیر گذار می باشد را می توان بحث جنس نخ بافت این محصولات بیان نمود. توجه به جنس نخ خاب فرش که حدود 80 درصد فرش را تشکیل می دهد مهم تر از نخ بافت تار و پود فرش می باشد که در میان انواع نخ های بافت فرش امروزه مرغوب ترین آن مربوط به نخ آکریلیک می باشد که به سبب ارتقای مقاومت و دوام آن در تولید فرش این نوع نخ را در فرایند هیت ست قرار می دهند و با این نوع الیاف فرش آکریلیک هیت ست شده را روانه بازار می نمایند که از بهترین فرش های ماشینی شناخته می شود. استفاده از این جنس نخ در فرش های 700 شانه که هم قابل تشخیص از شناسنامه فرش می باشد و هم می توان با بررسی انعطاف و برگشت پذیری آن به این جنس نخ پی برد را می توان از دیگر تفاوت های قابل بررسی برای تشخیص فرش 700 شانه واقعی مطرح کرد.
تعداد رنگ واقعی به کار رفته در بافت فرش های ماشینی در انواع مختلف فرش 700 شانه متفاوت می باشد که این موضوع خود از مسائل مورد بررسی در زمینه تشخیص فرش 700 شانه واقعی کاشان به شمار می رود. فرش های 700 شانه اصل و واقعی را معمولا با تعداد طیف رنگی 8 و 10 رنگ مورد بافت قرار می دهند در صورتی که در فرش طرح 700 این طیف برابر با 7 تا 8 رنگ بوده و در فرش های 700 شانه تبدیلی با تعداد 7 رنگ این محصول را تولید و روانه بازار می نمایند که بررسی این موضوع را نیز می توانید از پرس و جو از فروشنده و حتی شناسنامه فرش مورد بررسی قرار دهید.
در باب قیمت فرش 700 شانه واقعی نیز می توان قیمت بالاتر این محصول را نسبت به نوع فرش طرح 700 و فرش 700 شانه تبدیلی یکی از تفاوت های این محصول بیان نمود که با بررسی موارد بیان شده در بالا و در نظر گرفتن قیمت بالاتر این محصول می توانید به خرید این دسته از فرش های کاشان که جزء پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشد، دست یابید. البته توجه به این نکته که سودجویان فرش های 700 شانه غیر واقعی را با قیمت فرش 700 شانه واقعی در اختیار خریداران قرار می دهند را باید در نظر داشته باشید و با توجه به آن برای خرید از مرکز معتبر فروش فرش با بررسی و تشخیص فرش اصل از تقلبی دقت لازم را به خرج دهید.

خرید فرش 700 شانه واقعی
فروشگاه واگره فرش یکی از مراکز فروش انواع فرش ماشینی کاشان می باشد که در باب رفع نیاز خریداران تولید متنوع ترین این محصولات از لحاظ شانه و تراکم و حتی طرح و رنگ را میسر ساخته است. به همین جهت در باب خرید فرش 700 شانه واقعی در میان تولید کننده های مختلف شهر فرش کاشان این فروشگاه توانسته با عرضه این محصولات به همراه دوام و ماندگاری بالا که همان کیفیت فرش های ماشینی 700 شانه می باشد جواب گوی خریداران باشد. لذا در جهت خرید از این مجموعه که ضمانت کیفیت فرش و عرضه فرش با قیمت تولیدی را به سبب فروش بدون حضور واسطه مهیا کرده است، می توانید به صورت حضوری یا حتی آنلاین اقدام به تهیه محصول مورد نظر خود نمایید.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا