خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

خصوصیات فرش 1200 شانه گل برجسته

خرید فرش 1200 شانه گل برجسته

با رونق گرفتن صنعت فرش بافی امروزه شاهد عرضه فرش‌های ماشینی متنوع هستیم که این تنوع علاوه بر شانه و تراکم در بعد استفاده از تکنیک هایی هم چون استفاده از تکنیک گل برجسته نمودن در تولید فرش های ماشینی به کار برده می شود. این نمونه تولیدات که از بالاترین کیفیت و زیبایی برخوردار است علاوه بر تولید و خرید در ایران به سراسر دنیا نیز صادر می گردد. استفاده از این روش بافت فرش که در باب پیشرفت های ایجاد شده در صنعت فرش بافی در جهت زیباسازی دکوراسیون به کار می رود را علاوه بر کاربرد پوشانندگی در باب زینت بخشیدن به دکوراتیو و طراحی داخلی منازل مورد استفاده قرار می دهند که این امر خریداران را بر این داشته تا در باب مشخصه های این نمونه از فرش ها از جمله خصوصیات فرش 1200 شانه گل برجسته اطلاعاتی را کسب نمایند که در این جهت دست نوشته زیر توسط واحد مشاوره فروشگاه واگره فرش تهیه شده است تا به ارتقای آگاهی شما در این زمینه در جهت خرید فرش 1200 شانه گل برجسته کمک نماید.

خصوصیات فرش 1200 شانه گل برجسته
پیشرفت در صنعت تولید فرش های ماشینی در چند سال اخیر علاوه بر ارتقای دستگاه های فرش بافی به روز در ایجاد تغییرات در نقشه و نگاره های فرش نیز تاثیر داشته است که همین پیشرفت سبب دستاورد هایی هم چون عرضه فرش های گل برجسته شده است که توانایی تولید آن توسط تولید کنندگان عزیز کشورمان به ویژه در شهر فرش کاشان به خوبی صورت گرفته است. واگره فرش یکی از این فروشگاه های تولید کننده و عرضه کننده انواع فرش ماشینی از جمله فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته می باشد که تولید این محصول را در ابعاد استاندارد فرش و سایز های استاندارد قالیچه مهیا کرده است تا خریداران به راحتی بتوانند در باب خرید این محصول بسته به فضای منازل خود به فرش 6 متر گل برجسته، فرش گل برجسته 9 متری و فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته 12 متری و سایز های کوچک تر دست یابند.
البته امروزه علاوه بر استفاده از تکنیک گل برجستگی در بافت فرش های ماشینی تراکم بالا به کار بردن این تکنیک در بافت فرش هایی هم چون فرش 700 شانه نیز صورت می گیرد که از قیمت مناسب تری نسبت به فرش های 1200 شانه برخوردار است. اما اگر در خرید به دنبال فرش های دستبافت نما هستید که مشابه با قالی های دستبافت باشد پیشنهاد به سمت خرید فرش های 1200 شانه تراکم 3600 می باشد که دارای ظرافت بالا است.
همین تراکم بافت این محصولات را می توان یکی از خصوصیات فرش های گل برجسته 1200 شانه بیان نمود که تعداد شانه آن ظرافت و تعداد تراکم بحث انسجام گره ها را در بردارد که سبب می شود تا این فرش های ظریف با ضخامت کم به عنوان فرش توپر شناخته شوند که علاوه بر استفاده به عنوان فرش تزئینی از مقاومت خوبی در برابر فرسودگی برخوردار هستند. اما در عین حال شاید شنیده باشید که استفاده از این فرش ها در مکان های کم تردد مناسب می باشد و این موضوع را تنها به علت حفظ زیبایی ظاهری فرش می توان بیان نمود.
از دیگر ویژگی های فرش 1200 شانه گل برجسته کاشان می توان بحث نوع جنس الیاف را مطرح کرد که در دسته بندی فرش از لحاظ کیفی بسیار تاثیر گذار می باشد و سبب می گردد تا فرش به عنوان فرش درجه یک یا درجه های بالاتر معرفی می گردد. معمولا ظرافت بافت در این دسته از محصولات حرف اول را می زند و همین موضوع استفاده از الیاف مرغوب آکریلیک را در این تولیدات مطرح نموده است که از الیاف های نازک و درخشنده می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار است. نوع الیاف فرش ماشینی 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته اکریلیک معمولا به جهت کاهش عدم پرزدهی و افزایش دوام  ومقاومت فرش در فرایند گرمادهی به صورت هیت ست در می آیند که در باب ارتقای کیفیت فرش بسیار تاثیر گذار است. به کارگیری این نوع الیاف در کنار کیفیت فرش های گل برجسته سبب می گردد تا این نوع عامل در باب فرش کاشان قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته نیز تاثیر گذار باشد به نوعی که در قیاس با دیگر الیاف های مصنوعی قیمت بیشتری را برای فرش به همراه دارد. البته در قیمت فرش 1200 شانه گل برجسته علاوه بر نوع الیاف و تراکم بافت، المان هایی دیگری نیز بر روی قیمت این محصول تاثیر گذار است که تحت نام مشخصات فرش 1200 شانه گل برجسته در ادامه به شرح آن می پردازیم.
البته نکته قابل توجه در بافت فرش های گلبرجسته به کار گیری الیاف هایبالک در کنار الیاف آکریلیک می باشد که عامل اصلی در ایجاد قسمت های فرورفته در فرش می باشد که قسمت های برجسته آکریلیک را نمایان می سازد و گاها به سبب به کارگیری این نوع الیاف است که این قبیل از محصولات را تحت نام فرش هایبالک معرفی می نمایند. نوع جنس الیاف هایبالک در برابر حرارت به صورت پفکی جمع می شود و قسمت های برجسته آکریلیک را نمایان می سازد که با نخ پود با جنس پنبه این فرش را تولید می نماید.
به کار بردن یک چنین الیاف های بافت فرش را می توان تنها توسط به روز ترین تکنولوژی مورد بافت قرار داد تا یک فرش بدون عیب و نقص روانه بازار گردد که این نمونه تولیدات در شرکت واگره فرش با جنس الیاف های نازک توسط دستگاه های فرش بافی به روز از محصولات شرکت وندویل بلژیک مورد بافت قرار می گیرد.
از دیگر ویژگی های این دسته از محصولات در کنار موارد بالا و استفاده از طرح های به روز در تولید فرش گل برجسته جدید می توان استفاده از تعداد رنگ های بافت نقش و نگاره های این محصول را بیان نمود که در زمینه ارتقای زیبایی فرش به کار برده می شود. معمولا در فرش های 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته از طیف رنگی برابر با هشت رنگ واقعی استفاده می نمایند که استفاده از تعداد رنگ های بیشتر در بافت محصولات افزایش زیبایی و قیمت را به همراه دارد.
ضخامت کم این فرش ها با ارتفاع نخ خاب حدود 6 میلی این فرش های نازک را بیش از بیش مورد توجه خریداران قرار داده است که از دیگر خصوصیات فرش گلبرجسته 1200 شانه می باشد.

خرید فرش 1200 شانه گل برجسته
اگر در پی خرید قالی های دستباف گونه با ویژگی های بالا هستید می توانید خرید فرش 1200 شانه گل برجسته را از کارخانه بدون حضور دلالان و واسطه ها که منجرب کمتر شدن قیمت نهایی فروش محصولات می گردد، تهیه نمایید که در فروشگاه واگره فرش این امکان به صورت خرید حضوری و خرید آنلاین از طریق وب سایت فروشگاهی واگره فرش امکان پذیر می باشد. ارائه ضمانت اصالت و کیفیت فرش از مزیت های ارائه شده این فروشگاه به خریداران می باشد که در باب جلب رضایت و اعتماد خریداران در نظر گرفته شده است.

 

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا