خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش کلاریس چیست؟

فرش کلاریس مدرن کاشان

خلاقیت و نوآوری در بازار فرش های ماشینی ما را غافل گیرتر از قبل می کند. گاها فرش هایی را در این بازار می بینیم که به معنای واقعی که خریداران را به وجد می آورد. زیبایی و ظرافت بالا، کیفیت و دوام بی نظیر و بازدهی بالای دستگاه ها در کنار ویژگی های کیفی مانند عدم پرز دهی و ... از جذابیت های فرش های ماشینی بوده اند که به علت رشد سریع تکنولوژی و خلاقیت محصولات به چشم خریداران خوش آمده است.
نام های مختلفی از فرش های ماشینی در بازار به گوش می رسد که یکی بهتر و جذاب تر از دیگری است و اطلاع از ویژگی هر کدام ما را شگفت زده می کند. برای مثال فرش های کلاریس که گام بزرگی در بازار فرش و قالی به حساب می آیند یکی از جاذبه ها ست و به خوبی توانسته است توجه خریداران را به خود جلب کند. فرش های کلاریس محصولاتی نوین در فروشگاه اینترنتی واگره فرش هستند که به علت جذابیت فرش ها در بین مشتریان به عنوان موضوع مقاله حاضر انتخاب شده اند.
در ادامه هر انچه لازم است در مورد فرش کلاریس مدرن بدانیم، آمده و بد نیست بدانیم فرش های چاپی و کلاریس، جدید ترین تکنولوژی تولید فرش ماشینی را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. با بیان این مقدمه به سراغ صحبت پیرامون فرش کلاریس می رویم.

فرش کلاریس چیست ؟
فرش های ماشینی بنابر ویژگی ها و مشخصه هایی که دارند شناخته شده و مشخصه بارز فرش های کلاریس عدم محدودیت در زمینه رنگ و طرح است. این بافته ها با نام فرش کلاریس اولین بار در سراسر دنیا در سال 1397 توسط یکی از کارخانه های نامی کاشان تولید شد. شهر کاشان سردمدار فرش های ماشینی خلاقانه ای است که بازار را از حالت سکون خارج می کند. فرش کلاریس به حدی مورد استقبال خریداران و حتی متخصصین بازار فرش های ماشینی قرار گرفت که از آن به عنوان پدیده سال 2018 یاد می کنند.
فرش کلاریس، فرش سلایق نو، فرش خلاق و ... عناوینی است که توانسته سلایق عموم خریداران را رفع نماید چراکه محدودیتی در رنگ و طرح ندارد. با وجود آنکه فرش فانتزی چاپی به تازگی وارد بازار شده است اما دسته های مختلفی از جمله  کلاریس فانتزی، فرش کلاریس کودک، فرش کلاریس کهنه نما، فرش کلاریس سنتی و ... در بازار دیده می شود و فروشگاه های اینترنتی برند های معتبر از جمله واگره فرش در دسته فرش های کلاریس انواع مختلفی از این بافته ها را در قیمت مناسب ، کیفیت بالا و زیبایی بی نظیر عرضه کرده اند.
فرش های کلاریس کاشان نوعی فرش چاپی هستند که مانند سایر بافته ها و به کمک دستگاه های معمولی بافته می شوند اما انچه از دستگاه خارج می شود بافته ای سفید رنگ است فاقد هیچ طرح و رنگ از پیش تعیین شده ای. سپس این بافته به دستگاه های مخصوص چاپ سپرده شده و طی فرآیندی با حرارت بالا رنگ و طرح مشخص بر اساس دستگاه مخصوصی بر فرش چاپ می شود. همچنین طرح بر پشت فرش هم چاپ می شود تا با نگاه بر پشت فرش، چاپی بودن آن به راحتی مشخص نباشد . هر چند فرش های کلاریس در عمق گره های خود سفید هستند اما بهترین و با کیفیت ترین روش چاپ تصاویر و رنگ های دلخواه در کم ترین زمان ممکن تناه به واسطه فرش های کلاریس امکان پذیر است.
عمده تابلو فرش ها از نوع کلاریس بوده و همین انتخاب تولید کنندگان گویای ان است که ظرافت و زیبایی فرش های کلاریس به حدی ست که میتواند در زینت خانه هم موثر باشد .
فرش چاپی و فرش کلاریس
ویژگی های فرش کلاریس مدرن
داشتن آگاهی در مورد ویژگی دسته های مختلف فرش های ماشینی و تطابق آن با کاربرد فضا و خانه شرط لازم و کافی برای خرید مطلوب و رضایت بخش است. در مورد فرش های کلاریس هم اطلاع داشتن از ویژگی ها به واسطه مطالعه مقالاتی مانند مقاله حاضر و راهنمایی از متخصصین و صاحب خانه هایی که قبلا از فرش های ماشینی کلاریس استفاده کرده اند، مثمر ثمر می باشد . در حال حاضر بیشترین فروش در دسته کلاریس مربوط به فرش های کلاریس 700 شانه با تراکم 2550 است. فرش های 700 شانه کلاریس را برای فضا های شلوغ و پر تردد خانه از فروشگاه اینترنتی واگره فرش خریداری کرده و با خیالی آسوده از دوام و ماندگاری آن ها در فضاهای پرتردد خانه مورد استفاده قرار دهید.
فرش های کلاریس چاپی:
1- بدون پرزدهی خواهند بود و از این جهت هیچ گونه آلرژی و حساسیتی ایجاد نمی کنند.
2- نرم و لطیف بوده و آسیبی به پوست وارد نمی کنند، این ویژگی موجب شده تا فرش های کلاریس در شانه و تراکم پایین گزینه مناسبی باشند برای مکان هایی که از مبلمان استفاده نشده و فرش کاربرد های زیادی به خود می گیرد.
3- مقاومت در برابر شست و شو فرش ها را باب فضاهای در معرض الودگی مانند آشپزخانه و راهرو ها نموده است.
4- شکل گرفتن فرش با حرارت و مقاوم در برابر کشیدگی و انقباض دیگر ویژگی فرش های ماشینی به حساب می آید.
5- عمده فرش های ماشینی کلاریس از نخ خاب با جنس پلی استر بافته شده اند پس تمامی ویژگی های الیاف پلی استر در فرش های ماشینی کلاریس هم به چشم می خورد.
برای خفرش کلاریس مدرن کاشان بهتر است سری به فروشگاه اینترنتی واگره فرش بزنید. اگر فرش مد نظر شما در بین محصولات عرضه شده در فروشگاه موجود نبود نسبت به ثبت سفارش اقدام کرده و فرش کلاریس در طرح انتخابی را در کم ترین زمان ممکنه با کیفیت عالی، ظرافت کافی و قیمت مناسب داشته باشید. فروشگاه اینترنتی واگره فرش در ارائه محصولات خاص و زیبا در کیفیت عالی بهترین عملکرد را داشته است از این رو تأکید ما بر خرید از این فروشگاه را از یاد نبرید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا