خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل های جدید فرش کودک

جدیدترین فرش اتاق کودک

امروزه از فرش نه تنها به عنوان یکی از اصلی ترین وسایل مورد نیاز خانه استفاده می شود، بلکه این وسیله ضروری اخیرا به یکی از مهم ترین اجزای اصلی و تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون های داخلی منازل به شما می آید که افراد را در انتخاب دچار وسواس و دقت زیادی نموده است. هم چنین تنوع بالای تولیدات این محصول که اخیرا در بازار دیده می شود به این وسواس و دشواری انتخاب دامن زده است. در این مقاله قصد داریم تا شما را با مدل های جدید فرش کودک به عنوان یکی از محصولات فرش ماشینی که اخیرا به لیست تولیدات فرش کاشان پیوسته آشنا سازیم تا بدین واسطه بتوانید هم با نحوه ست کردن فرش دکوراسیون کودک آشنا شوید و هم در انتخاب جدیدترین فرش اتاق کودک به شما کمک نماییم.

مدل های جدید فرش کودک

فرش کودک به عنوان یکی از مهم ترین عناصر اصلی دکوراسیون اتاق او محسوب می شود که به واسطه طرح و رنگ آن می توان دیگر وسایل اتاق کودک را نیز به راحتی خریداری و ست نمود. هم چنین برای انتخاب راحت تر فرش اتاق کودک می توانید با توجه به موارد زیر اقدام نمایید:
-    انتخاب طرح فرش کودک بر اساس سن و جنسیت کودک: یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب جدیدترین مدل فرش کودک به شمار می آید که برای نوزادان طرح هایی با رنگ بندی ملایم و روشن بسیار مناسب است. هم چنین جنسیت او یا به نوعی دختر یا پسر بودن فرزند شما می تواند به انتخاب طرح فرش دخترانه یا پسرانه توسط شما در بین انواع طرح فرش کودک موجود در بازار کمک زیادی نماید. انواع مدل های جدید فرش اتاق پسر و دختر بر اساس طرح های کارتونی دخترانه و پسرانه تولید و ارائه شده است. هم چنین از بین رنگ بندی های در نظر گرفته شده برای فرش دخترانه مانند صورتی، بنفش، قرمز و نارنجی می توانید به انتخاب بهترین رنگ فرش هارمونی با دیگر اجزای اتاق کودک بپردازید. در انتخاب رنگ فرش پسرانه نیز رنگ های آبی، سرمه ای، خاکستری، فیلی، قهوه ای و زرشکی مرسوم است.


-    انتخاب طرح فرش کودک بر اساس کارتون علاقه کودک: کودکان خردسال با توجه به علایق و روحیاتی که دارند به کارتون های مختلف علاقه نشان می دهند. به همین منظور تولید فرش ماشینی کودک با توجه به انواع شخصیت های کارتونی صورت گرفته که انواع شخصیت های دختر و پسر در آن دیده می شود و اصولا دخترها به شخصیت هایی چون طرح فرش السا و آنا، کیتی، پری دریایی و دختر توت فرنگی علاقمند هستند و پسرها نیز به شخصیت های کارتونی طرح فرش بن تن، لاک پشت های نینجا، پسر اژدها سوار، بچه رئیس، مسابقه ماشین ها، مینیون، آلوین و سنجاب ها علاقمندند. اما طرح های کارتونی نیز وجود دارد که انتخاب آن هم توسط پسربچه ها و هم توسط دختر بچه ها صورت می گیرد که می توان برای اتاق هر دو به کار برد مانند طرح فرش باب اسفنجی، موش و گربه، میکی موس، بره ناقلا و انگری برد که از هر دو جنسیت برخوردار می باشد.


-    انتخاب طرح فرش کودک بر اساس رنگ دیوار و پرده ها: خانواده ها اصولا برای در و دیوار و پرده اتاق دخترها رنگ های گرم مانند صورتی و برای اتاق پسر نیز رنگ های سرد مانند آبی را در نظر می گیرند که بر این اساس می توان طرح های فانتزی و ترک با رنگ صورتی یا آبی را انتخاب و ست نمود. طرح هایی مانند مدل فرش خرس، فیل و گربه صورتی برای فرش اتاق دخترانه و طرح های فانتزی خرس و فیل و گربه آبی را نیز برای فرش اتاق پسرانه می توان در نظر گرفت.


-    انتخاب طرح فرش کودک بر اساس مدل و طرح مورد نیاز: برخی از خانواده ها ترجیح به استفاده از طرح هایی می دهند که علاوه بر سازگاری با جنسیت و روحیات کودک خود، به پرورش قوه تخیل، فکری و ذهنی کودک کمک نموده و یا بتواند آن ها را برای مدتی سرگرم بازی نماید. طرح هایی از جمله طرح فرش خیابان، زمین فوتبال، جغد، صفحه شطرنج، مزرعه حیوانات، اعداد و لی لی می تواند بچه ها را در اتاقشان سرگرم و سبب رشد فکری آن ها نیز گردد.


خرید جدیدترین فرش اتاق کودک

به منظور خرید جدیدترین مدل های فرش کودک می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه آنلاین فرش دارای انواع مدل های فرش کودک کلاریس 700 شانه با رنگ بندی براق و نامحدود و فرش کودک 500 شانه می باشد. انواع طرح های کارتونی، عروسکی و فانتزی متناسب سنین مختلف کودکان نوزاد، خردسال و نوجوان در این فروشگاه معتبر فرش ارائه شده که متقاضیان می توانند بر اساس فاکتورهای بیان شده در فوق، به انتخاب بهترین گزینه انتخابی بپردازند. فروش مدل های جدید فرش کودک با قیمت کارخانه نیز توسط این وب سایت فروشگاهی صورت می پذیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا