خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

طرح های جدید فرش وینتیج و فرش کهنه نمای کاشان

طرح جدید فرش وینتیج

در سال های اخیر شاهد رشد بازار فرش ماشینی و تحولات جدیدی در این صنعت بوده ایم. خاص بودن فرش های ماشینی کاشان بر همگان واضح است و تولید فرش های ماشینی وینتیج یا فرش کهنه نما یکی از جذابیت های بازار به حساب می آید . فرش های وینتیج که مد نظر این مقاله است ، توانایی آن را دارد که به تنهایی زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه های مدرن را بر عهد گرفته و تکمیل کننده فضایی بی نظیر در خانه باشد. نام وینتیج با کهنه نما از آنجا گرفته شده که الگو و طرح فرش های قدیمی و سنتی بر دل این بافته ها نقش بسته و با وجود آنکه فرش های سنتی و قدیمی مورد استفاده در تمامی دکورها از جمله دکورا های مدرن و فانتزی نیستند، اما فرش های ماشینی وینتیج یا کهنه نما برای هر فضایی با هر سبک دکوراسیون مناسب تلقی می شوند.
فرش های سنتی در دکوراسیون های سنتی و کلاسیک اما فرش های وینتیج یا کهنه نما در دکوراسیون های سنتی، کلاسیک و فانتزی و مدرن جایگاه خاص دارند. در این مقاله به دنبال معرفی طرح های جدید فرش وینتیج و فرش کهنه نمای کاشان هستیم تا بتوانیم از بین طرح های پر پیچ و خم بسیار که زیر شاخه فرش های وینتیج هستند، بهترین ها را انتخاب کنیم.

فرش وینتیج چیست؟
نام وینتیج نام آشنایی نیست و نمی توان از نام فرش چیستی آن را جدس زد. پس لازم است فرش وینتیج را تعریف کنیم. فرش های وینتیج یا فرش های کهنه نمای ماشینی محصولاتی هستند که هم از نظر ظاهر زیبا و شیک و لوکس به نظر می رسند و هم به لحاظ خاص بودن ارزش هنری والایی دارند. فرش های با ارزش وینتیج درصنعت فرش بافی شناخته شده است و انتخاب صاحب خانه هایی است که مد اهمیت می دهند چراکه فرش های وینتیج که با نام کهنه نما هم شناخته می شوند، مد روز هستند. ست شدن فرش وینتیج با انواع دکوراسیون ها، راحتی استفاده از آن در هر فضایی، هماهنگی با هر سلیقه ای و زیبایی در کنار هر مبلمان و پرده ها از جمله مهم ترین ویژگی فرش های ماشینی وینتیج است که استفاده از آن را روز به روز محبوب تر می کند.
خرید فرش وینتیج کاشان
طرح های جدید فرش وینتیج و فرش کهنه نمای کاشان
فرش وینتیج یا کهنه نما در طرح ها و نقش های مختلفی تولید می شود. فرش هایی به ظاهر سنتی و بسیار زیبا که به روش های مختلف صنعتی و ستنی قابل تولید هستند و از همه مهم تر طرح های بسیار متعددی را روانه بازار می کند. پهن کردن فرش وینتیج در خانه شبیه آن است که کف پوش عتیقه ای را در فضای خانه به نمایش گذاشته ایم. برای تولید طرح های جدید ابتدا مرحله انتخاب طرح ازسوی طراحان خوش سلیقه و خوش ذوق گروه تولیدی واگره فرش اتفاق افتاده و در گام پس از تولید فرش لازم است ریشه های کناری فرش چیده شود تا حس کهنه گی و سنتی بودن فرش بیشتر به چشم آید. ریشه و دور تا دور فرش برش زده می شود و ریشه های سفید با رنگ های خاص مانند رنگ طلایی به فرش اضافه می شود. پرز و مازاد نخ خاب گرفته شده و در قسمت های خاصی از فرش، نخ های خاب کوتاه می شوند. شستن فرش به کمک مواد شیمیایی از جمله « کلسیم هیپوکلریت » فرش را رنگ پریده و کهنه نشان می دهد. در ادامه برای ایجاد سایش فرش از دستگاهی شبیه به غلتک کمک گرفته می شود و در انتها فرش برای مدت زمان معینی در برابر نور مستقیم آفتاب قرار می گیرد.
مرحله رنگ آمیزی فرش چندین مرتبه تکرار می شود تا فرش به رنگ دلخواه خود برسد. طراحان فرش ماشینی واگره فرش چنان در امر طراحی های زیبا و چشم نواز خبره هستند که فرش های وینتیج پس از دواشور کردن بسیار زیبا و چشم نواز تر از حد تصور خواهد شد.
فرش های کلاریس وینتیج، یکی دیگر از شاخه های فرش های کهنه نما هستند که در طرح های بسیار زیبای کلاسیک تولید می شوند. فرش های چاپی وینتیج، به دلیل برخورداری از هزاران رنگ در آن ها، از زیبایی بسیاری برخوردار می باشد.
طرح های جدید فرش کلاریس وینتیج کاشان
طرح جدید فرش وینتیج در  دکوراسیون
به گفته طراحان دکوراسیون فرش وینتیج بهترین آثار هنری معاصر است که در خانه ها یافت می شود. دکوراسیون خانه خود را با در نظر گرفتن فرش وینتیج تصور کنید. فرشی با طرح ها و رنگ های بسیار زیاد، با زیبایی خاص و چشم نواز که می تواند خانه شما  را به بهترین شکل ممکن به تصویر کشد.
هنگام خرید فرش های ماشینی وینتیج از فروشگاه اینترنتی واگره فرش به عنوان بهترین مکان خرید فرش های ماشینی این سوال مطرح می شود که از بین ده ها  طرح زیبای وینتیج کدام یک را انتخاب کنیم؟ کدام طرح و رنگ با دکور خانه ما هم خوانی بینشریت دارد و در نهایت اینکه طرح های جدید وینتیج کدام هستند؟
اگر از طرفداران فرش های وینتیج هستید و محیط مینیمالیستی و ساده‌ از را با رنگ های ملایم و خنثی برای خانه خود انتخاب کرده اید، طرح مناسب خانه شما از فرش های وینتیج واگره فرش متفاوت خواهد بود از خانه ای که سرشار از رنگ های شلوغ است. برای خانه های مینیمالیست و رنگ های ساده، فرش وینتیج باید انفجار رنگ باید در حالی که برای خانه های شلوغ و سرشار از تنوع رنگی فرش وینتیج باید بتواند آرامش دهنده و خنثی کننده رنگ های موجود باشد.
طرح های جدید فرش وینتیج واگره فرش برای دور همی های صمیمی در کنار مبلمان در فضاهای دنج خانه گزینه مناسبی به حساب می آید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا