خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش ارزان از کجا بخرم؟

خرید فرش ماشینی ارزان کاشان

از مهم ترین سوالات در هنگام خرید هر کالایی خصوصا کالاهای با دوام مانند فرش های ماشینی این است که فرش ماشینی را از کجا بخریم که علاوه بر حفظ کیفیت و دوام بالا، قیمت ارزانی بر محصول خود گذاشته باشند. تمامی خریداران فرش های ماشینی بدون استثنا با این سوال روبرو شده اند که فرش ارزان از کجا بخرم؟ و بدنبال یافتن پاسخ این سوالات در سرچ های اینترنتی به مقالاتی مانند همین مقاله در دست شما رسیده اند.
برای پاسخ به این سوال باید در ابتدای امر بدانیم چرا بدنبال خرید فرش ارزان قیمت هستیم و منظور ما از فرش ارزان قیمت چیست ؟ فرش به چند دلیل می تواند ارزان قیمت باشد از جمله کیفیت پایین، از مد افتادگی طرح، برند تولید کننده و یا خرید به صورت مستقیم که خرید به صورت مستقیم تنها روشی است که فرش را در عین داشتن تمامی شاخص های یک تخته فرش ماشنیی خوب به قیمت ارزان به دست مشتری می رساند.
گاها دیده می شود کارخانه های تازه تأسیس بدون توجه به آینده کاری خود فرش های ماشینی را در کیفیت های پایین تولید کرده و فروشندگان هم تحت عنوان فرش های ماشینی با کیفیت ارزان قیمت از ناآگاهی مشتریان سوء استفاده می کنند و فرش های تقلبی و بی کیفیت را در بازار عرضه می کنند. آنچه در این مقاله بدان پرداخته می شود این است که فرش ماشینی ارزان را از کجا بخرم و به عنوان بهترین راه حال با انواع روش های خرید و فروش مستقیم فرش ماشینی از جمله خرید فرش از فروشگاه های اینترنتی آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه شوید تا فروشگاه های اینترنتی را بهتر شناخته و از مزیت های خرید روش انلاین آگاه شویم.

انواع روش های خرید فرش ماشینی ارزان کاشان
فرش ماشینی را به انواع روش های مستقیم و غیرمستقیم عرضه می کنند. روش های غیر مستقیم اولین روش های خرید و فروش بوده و هستند که در مورد تمامی کالا ها انجام می شوند، اما روش های مستقیم روش هایی نوین تر به حساب آمده و استارت این نوع روش های خرید و فروش مربوط به زمانی است که تولید کنندگان به اختلاف فاحش قیمت فرش های ماشینی موجود در بازار نسبت به زمانی که فرش از کارخانه خارج می شود پی بردند. حضور دلالان و واسطه ها و دست به دست شدن فرش های ماشینی تا هنگام رسیدن فرش به دست مشتریان خرد موجب شد تا تعیین قیمت نهایی فرش از دست تولید کننده خارج شده و فرش به قیمت بالایی به دست صاحب خانه برسد. با این دیدگاه که کوتاه شدن مسیر تولید و نظارت مستقیم تولید کننده بر فروش محصولات می تواند راه حل مناسبی برای خرید ارزان قیمت محصولات و حذف سوءاستفاده هایی مانند تقلب و ... باشد، روش های مستقیم تولید حاصل شد.
امروزه بسیاری از کارخانه های تولید فرش ماشینی خصوصا کارخانه های نامی و پرتوان محصولات خود را علاوه بر روش های غیرمستقیم به روش های مستقیم هم عرضه کرده و خوشبختانه با استقبال خوبی از سوی عمومی خریداران روبرو شده اند. هرچند تا یک سال قبل بدگمانی هایی در رابطه با خرید های اینترنتی به عنوان مهم ترین رکن خرید مستقیم وجود داشت اما روبرو شدن با شرایط کشور از هنگام شیوع ویروس کرونا و دوره های قرنطینه ما را به خرید اینترنتی عادت داده و امروزه اکثر خریداران با کسب اطلاعات در رابطه با خرید اینترنتی و مد نظر قرار دادن تمامی نکات این نوع خرید، مراجعه به فروشگاه های آنلاین را به صورت روتین در برنامه خود قرار داده اند و تا حد امکان خرید های اینترنتی و مستقیم را بر خرید های فیزیکی و غیر مستقیم ترجیح می دهند. این روش خرید خصوصا در مورد کالا هایی مانند فرش ماشینی که به علت نوع حمل و نقل هزینه بر هستند، به علت تخصصی بودن احتمال خرید تقلبی بالایی دارند، به علت تنوع محصولات نیاز به جست و جوی زیاد دارند و به علت گران بودن کالا نیاز به دریافت گارانتی و ضمانت نامه دارند، بهترین روش خرید به حساب می آید.
خرید مستقیم فرش ماشینی با رفع تمامی دشواری هایی که در خرید غیرمستقیم وجود داشته است، تا حد امکان خریدی آسان و به صرفه را در پی دارد . خرید فرش ماشینی به روش مستقیم توانسته است با حذف واسطه ها و برقرار پل ارتباطی بین تولید کننده و صاحب خانه به عنوان خریدار خرد مزیت های زیر را به همراه داشته باشد:
1- فرش ارزان قیمت را به دست مشتری برساند که در عین قیمت ارزان کیفیت بالایی دارد.
2- تمامی طرح ها و رنگ ها را در یک مکان ببینیم و برای دیدن محصولات متنوع نیازی به رفتن چندین فروشگاه نداریم.
3- خرید اینترنتی با حذف محدودیت زمانی و مکانی و امکان حضور انلاین در فروشگاه تمامی هزینه های رفت و آمد را حذف کرده و قسمتی از ارزان بودن خرید را پوشش دهد.
4- عمدتا در روش های خرید مستقیم فرش محصول با ارسال رایگان درب منزل به مشتری تحویل داده می شود که به علت هزینه بر بودن حمل فرش ماشینی به علت نکات اصولی در امر نگهداری، این امتیاز در روش های خرید مستقیم در ارزان تر بودن خرید کمک کننده است.
برای خرید فرش ماشینی باکیفتی زیبا، اصل و ارزان قیمت می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش سری زده و از بین محصولات موجود انچه باب میل و سلیقه تان  هست را انتخاب کنید. فرش های ماشینی عرضه شده در فروشگاه اینترنتی واگره فرش بهترین انتخابی است که به علت توان بالای تولید کننده تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا