خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

ضمانت نامه فرش یا گارانتی فرش

خرید فرش ماشینی با ضمانت نامه و گارانتی

ضمانت نامه فرش یا گارانتی فرش، یکی از مهمترین آیتم های انتخابی در هنگام خرید فرش ماشینی است. خریدار همیشه قبل از سفارش از فروشنده سوال می کند که آیا این محصول ضمانت نامه دارد؟ ضمانت نامه ان چند ساله است؟
در خرید اینترنتی فرش ماشینی، اهمیت ضمانت نامه و گارانتی بیشتر است. یعنی ضمانت نامه ها برای مشتری، امنیت خرید را بالا می برند و در واقع، خدمات پس از فروش هستند که اگر عیب یا نقصی در محصول بود، بتوانند آن را ارجاع دهند.

ضمانت نامه فرش یا گارانتی فرش
وقتی برای محصولی ضمانت نامه و گارانتی قرار می دهند یعنی کیفیت بالای محصولات را تایید می کنند. اصولا ضمانت نامه فرش های ماشینی کاشان 36 ماهه است یعنی از زمان خرید فرش تا 36 ماه بعد اگر محصول خریداری شما هر گونه عیب یا نقصی پیدا کرد شما می توانید آن را مروجوع کنید.
اصولا فرش های ارزان قیمت را با ضمانت نامه و گارانتی به فروش نمی رسانند. چون این محصولات با الیاف ارزان قیمت به فروش می رسند و مهمترین عاملی که می تواند سبب آسیب با ظاهر و ماهیت فرش ماشینی شود، استفاده از الیاف نامرغوب و بی کیفیت است. در تولید بهترین برندهای فرش کاشان، از الیاف صددرصد آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند و ضمانت نامه معتبر و گارانتی اصلی را برای این محصولات قرار می دهند.
در مواقعی افراد باید بر طبق ضمانت نامه فرش یا گارانتی فرش عمل کنند و آن محصول را ارجاع دهند که:
- در صورتی که ریشه های فرش خراب باشد، کوتاه و بلند باشد و یا اینکه ریشه های کنار قالی، کنده شود.
- جای سوختگی روی سطح قالی باشد.
- سطح قالی ناهماهنگ و ناموزون باشد و این مربوط به شیرینگ نامناسب است.
- سطح قالی دو رنگ باشد
- پرزدهی بیش از حد طبیعی به گونه ای که خریدار را کلافه کند و این در مواقعی اتفاق می افتد که الیاف قبل از بافت هیت ست نشوند.
- ریشه های پشت قالی نامنظم باشند و این ریشه ها ردیف هم نباشند.
- اطلاعات روی برچسب فرش ماشینی ناقص باشد و یا برچسب پشت محصول، خط خوردگی و تاخوردگی داشته باشد.
این موارد، عیوب فرش هستند و خریدار می تواند در صورت بروز این عیوب بر روی قالی، آن را ارجاع دهد.
در خرید اینترنتی فرش ماشینی نیز اگر طرح و رنگ اشتباها فرستاده شود، فروشنده موظف است آن محصول را با هزینه خود شرکت، مرجوع کند.
ولی خریدار باید به این نکته توجه کند که خدمات پس از فروش فرش ماشینی، در صورتی اعمال می شود که:
- محصول خریداری شده در اتاق مرطوب پهن نشود.
- قالی در مقابل نور مستقیم آفتاب نباشد.
- بر روی سطح قالی؛ جسم داغ قرار داده نشود.
- از سفید کننده های قوی برای پاک کردن لکه ها استفاده نشود.

خرید فرش ماشینی با ضمانت نامه و گارانتی
گروه تولیدی واگره فرش کاشان، انواع فرش های ماشینی کاشان در شانه و تراکم های 1500 شانه با تراکم 4500، 1200 شانه با تراکم 3600، 1000 شانه با تراکم 3000، 700 شانه با تراکم 2550 ، انواع فرش های چاپی و کلاریس، ترک،  فانتزی و مدرن و انواع فرش های کودک را با قیمت تولیدی و با ضمانت نامه 36 ماهه به فروش می رساند.
این ضمانت نامه هم برای خریداران حضوری است و هم برای خریداران اینترنتی و افراد می توانند با خیالی آسوده خرید خود را از این مجموعه بزرگ انجام دهند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا