خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان

فرش گل برجسته جدید

امروزه پیشرفت علم و فناوری منجرب ایجاد تحول عظیم و گسترده در صنعت فرش بافی شده است که همین امر تولید به روز ترین نوع از فرش های ماشینی توسط تولید کنندگان را به همراه داشته است. نمونه ای از جدیدترین نوع این محصولات که امروزه به نوعی توانسته در میان انواع مختلف فرش ماشینی مورد استقبال زیادی قرار گیرد را می توان فرش گل برجسته جدید معرفی نمود که در شهر فرش کاشان تولید آن در به روز ترین طرح ها و رنگ بندی ارائه می گردد. به همین جهت در زمینه همین نوع از فرش های ماشینی دست نوشته زیر تهیه شده است تا شما را با مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان که از زیبایی و جذابیت بالایی برخوردارند، آشنا نماییم.

مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان
در ابتدای امر قبل از معرفی انواع فرش گل برجسته لازم است تا شما از این موضوع که فرش گل برجسته چیست و نحوه تولید آن به چه صورت است آگاه سازیم که در این جهت توصیه می شود به مقاله مربوطه در این زمینه مراجعه نمایید و آگاهی خود را در این باب ارتقا دهید.
مقاله مربوطه: فرش گل برجسته چیست؟
حال که با مطالعه مقاله بالا به نحوه تولید این محصولات آشنا گشته اید نوبت به آن رسیده تا در زمینه جدیدترین فرش های گل برجسته شما را آگاه سازیم تا بتوانید در بین متنوع ترین طرح های این محصولات به خرید بهترین نوع از فرش ماشینی گل برجسته اقدام نمایید. اما موضوعی که در جهت فرش گل برجسته جدید کاشان وجود دارد تولید این دسته از محصولات در تراکم های مختلف است که منجر به این گشته تا خریداران را بسته به میزان بودجه و در نظر گرفتن مکان استفاده از این محصولات به خرید مناسب ترین فرش وادار نماید. همین امر سبب گشته تا انواع فرش گل برجسته کاشان روانه بازار گردد که در زیر به معرفی هر یک از این تراکم ها به همراه جدیدترین مدل فرش گل برجسته می پردازیم.

انواع فرش گل برجسته کاشان
بیشتر تولیدات در دسته های فرش ماشینی گل برجسته جدید در تراکم های بالا صورت می گیرد که ظرافت و زیبایی و نقوش برجسته را به خوبی نمایان سازد اما استقبال بالا از این دسته فرش ها با قیمت مناسب تر تولید کنندگان را وادار به تولید این نمونه از محصولات در تراکم های پایین تر نموده است که در زیر می توانید با متنوع ترین تراکم های مدل فرش گل برجسته جدید آشنا گردید:
- فرش 1500 شانه گل برجسته
بالاترین نوع شانه و تراکم فرش را می توان مربوط به فرش های 1500 شانه تراکم 4500 بیان نمود که بهترین نوع تراکم در بافت محصولات نقش برجسته می باشد. به همین دلیل این تراکم فرش تنها به صورت گل برجسته در بازار یافت می گردد. از مدل های جدید این تراکم فرش می توان به فرش گل برجسته طرح جدید به شرح زیر اشاره نمود که در تصاویر زیر می توانید این نمونه از طرح ها را با نوع طرح اصیل کلاسیک تا مدرن مشاهده نمایید.
فرش ماشینی 1500 شانه گل برجسته طرح ایزدمهر، فرش گل برجسته 1500 شانه طرح آفرینش، خشتی و افشان نمونه ای از این طرح های جدید می باشد.

- فرش 1200 شانه گل برجسته
این نمونه از فرش های ماشینی که به صورت فرش 1200 شانه با تراکم 3600 تولید می گردد نیز از ظرافت و ریز نقشی مناسبی برخوردار است که استفاده از تکنیک گل برجستگی در آن می تواند یک فرش گل برجسته زیبا را به خریداران ارائه دهد که نسبت به نوع معمولی آن دارای زیبایی بیشتر و از تراکم فرش های 1500 شانه گل برجسته قیمت مناسب تری را دارا می باشد. در باب نمونه طرح های جدید این محصول می توان به فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح ونیز، فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته طرح هلنا و طرح های فرش سنا و ماهور اشاره نمود.

- فرش 1000 شانه گل برجسته
یکی دیگر از انواع فرش های گل برجسته را می توان فرش 1000 شانه تراکم 3000 بیان نمود که از قیمت مناسبی نسبت به دو نوع بیان شده در بالا برخوردار است. این دسته از فرش ماشینی نیز با تراکم بالای خود از ظرافت مناسب برخوردار است که با استفاده از الیاف هایبالک در بافت فرش برجسته می توان مناسب ترین نوع از این محصول را در بازار یافت. استفاده از تنوع طرح های بافت این محصولات از طرح های کلاسیک گرفته تا فرش های با طرح مدرن را می توانید در این تراکم فرش با طیف رنگ زمینه متنوع با در نظر گرفتن سلیقه و سبک دکورایتو خود خریداری نمایید.
- فرش 700 شاه گل برجسته
این دسته از فرش های گل برجسته را می توان از جدیدترین نوع این محصولات بیان نمود که استقبال از نوع فرش گل برجسته منجرب تولید آن شده است. این دسته از فرش با تراکم 2550 و 3000 مورد بافت قرار می گیرد که به دلیل خریداری فرش گل برجسته با قیمت مناسب تولید آن صورت گرفته است. این دسته از محصولات را بر خلاف تراکم های بالاتر می توانید در مکان هایی که از رفت و آمد برخوردار هستند نیز مورد استفاده قرار دهید اما بهتر است برای عدم دفورمگی ظاهری فرش نیز در مکان های کم تردد از این محصول استفاده نمایید.
با توجه به معرفی انواع مدل های فرش گل برجسته جدید کاشان می توانید با در نظر گرفتن میزان بودجه در باب خرید و نیاز خود به نوع فرش انتخابی که تا چه حد زیبایی و جلوه آن برای شما مهم است با لحاظ نمودن سبک و هارمونی دکوراتیو در بین این تراکم های ذکر شده به خرید فرش گل برجسته جدید دست یابید.

 خرید فرش گل برجسته جدید
در زمینه خرید فرش گل برجسته جدید با امکان صرفه جویی در زمان و هزینه توصیه می شود از خرید در فروشگاه واگره فرش غافل نشوید. این فروشگاه از مراکز معتبر تولیدی و عرضه انواع فرش ماشینی کاشان می باشد که متنوع ترین نوع طرح و رنگ بندی محصولات را در تراکم های مختلف برای خریداران مهیا می نماید. ارائه تراکم های بافت فرش گل برجسته مختلف نیز در این مجموعه به همین منظور در باب رفع نیاز خریداران مهیا می باشد. خرید از این مجموعه به صورت مستقیم و بدون واسطه است که می توانید بسته به شرایط خود به شکل حضوری و حتی آنلاین به خرید از این فروشگاه اقدام نمایید. این نحوه فروش با حذف دست دلالان و هزنیه های اضافی منجر به فروش فرش با قیمت درب کارخانه گشته است. در خرید آنلاین فرش گل برجسته می توانید به راحتی با صرف کمترین زمان به مشاهده عکس فرش جدید گل برجسته در متنوع ترین طرح و رنگ بندی دست یافته و سپس به خرید اقدام نمایید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا