خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین مدل فرش 1200 شانه تراکم 3600

فرش ماشینی 1200 شانه جدید

پیشرفته شدن صنعت مد در تولید فرش های ماشینی نیز بی تاثیر نبوده و سبب ارائه جدیدترین و زیباترین محصولات به بازار گشته است. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به گونه ای اهمیت یافته که علاوه بر کارآیی فرش به عنوان یک وسیله ضروری و مهم در خانه، به عنوان تاثیرگذارترین وسیله چیدمان در منزل با یک طراحی خاص شناخته می شود. در ادامه می توانید با انواع جدیدترین مدل فرش 1200 شانه تراکم 3600 به عنوان فرش مناسب پذیرایی آشنا شوید. با مطالعه مطلب زیر می توانید از مشخصات، کاربرد و نحوه چیدمان فرش ماشینی 1200 شانه جدید در انواع دکوراسیون مطلع گردید.

جدیدترین مدل فرش 1200 شانه تراکم 3600

فرش 1200 شانه جدید کاشان به عنوان یکی از نو ظهورترین پدیده های صنعت فرش بافی اخیر شناخته می شود که به دلیل برخورداری از تراکم بالای گره و نوع بافت فشرده و متراکم، یکی از ریز بافت ترین محصولات دستبافگونه به شمار می آید. در تولید این محصول از الیاف بافت اکریلیک هیت ست شده با ضخامت نازک استفاده می شود که این گزینه نیز باعث ریز بافتی محصول گشته است. این فرش پر تراکم قابلیت تولید ریز نقش ترین طرح های فرش ماشینی را دارا می باشد که بدین واسطه تولید کنندگان توانسته اند، تحولات عظیمی را در تولید فرش ماشینی رقم بزنند که از زیبایی و جذابیتی بی نظیر برخوردار می باشد.

فرش ماشینی 1200 شانه با تراکم 3600
در دو نوع گل برجسته و هشت رنگ معمولی تولید می شود که در بافت آن از الیاف بافت اکریلیک هیت ست استفاده می شود. این الیاف از ویژگی های بافتی بسیار خوبی برخوردار است که به همین دلیل به عنوان بهترین الیاف بافت فرش ماشینی به ویژه در تراکم های بالا شناخته می شود. از مشخصه های الیاف اکرولیک هیت ست می توان به موارد زیر اشاره داشت که در کیفیت و زیبایی طرح فرش بسیار موثر است:
-    دارای ضخامت کم و مقاومت بالا به علت قرار گرفتن در فرآیند هیت ستینگ
-    مقاومت در برابر پارگی و در رفتگی سرعت بالای ماشین آلات پیشرفته
-    حجیم بودن و برخورداری از خاصیت پفکی جهت توپر شدن فرش ماشینی
-    بدون پرز دهی و ضد حساسیت
-    خاصیت انعطاف پذیری و تثبیت رنگ پذیری بالا

از انواع فرش ماشینی 1200 شانه طرح جدید ارائه شده توسط کارخانجات فرش بافی شهر فرش کاشان که اخیرا به لیست محصولات فرش کاشان افزوده شده می توان موارد زیر را نام برد:

-    فرش 1200 شانه جدید کلاریس اصیل: یکی از جدیدترین طرح فرش 1200 شانه، محصولات اصیل فرش کاشان است که ظرافت نقش در این محصولات به گونه ای است که گویی روی بوم نقاشی نقش نگاری صورت گرفته است. متراکم بودن ریشه ها در کنار هم و ظرافت بافت و ریز نقشی همه دلیلی بر زیبایی و جذابیت فوق العاده این محصولات شده است. از ویژگی های بارز فرش های ماشینی اصیل 1200 شانه می توان به همین ظرافت بافت و نقش در کنار هم اشاره داشت که جلوه ای بی نظیر را به تار و پود فرش بخشیده و کارآیی آن در دکوراسیون های اصیل ایرانی بهترین گزینه انتخابی برای ایجاد فضایی لوکس و مجلل خواهد بود.

-    فرش 1200 شانه طرح جدید کلاریس 1200 شانه: از کلکسیون جدیدترین فرش های 1200 شانه می توان به این محصولات اشاره نمود که دارای طرحی بسیار زیبا و چشم نواز متناسب با دکوراسیون های کلاسیک و مدرن ایرانی می باشد که در آن از رنگ بندی تند و روشن استفاده شده و زیبایی طرح های با رنگ آمیزی زیبای نقوش در هم آمیخته و این از اصالت دستان هنرمندان ایرانی این که این رنگ و طرح را بر تار و پود فرش های ماشینی نقش نگاری کرده اند. به کارگیری از تراکم بالا و الیاف بافت پلی اوژن مرغوب و ارزان سبب کیفیت بالا و قیمت مناسب جدیدترین مدل فرش 1200 شانه کلاریس ایرانی شده است. همان گونه که از اسم فرش کلاریس پیداست، تولید این محصول با استفاده از دستگاه های چاپ به صورت عمقی انجام می گیرد که تولید کنندگان بدین واسطه هم توانسته اند، زیبایی و اصالت را در عین چاپی بودن به گره های فرش ببخشند.

-    فرش ماشینی 1200 شانه طرح جدید گل برجسته: ظرافت بافت فرش های 1200 شانه به گونه ای است که نقش برجسته کردن آن نیز سبب زیبایی خارق العاده این تراکم از فرش ماشینی شده است. تولید کنندگان با به کارگیری از الیاف شکل پذیر هایبالک در کنار الیاف مقاوم اکریلیک توانسته اند به تولید زیباترین و ریز نقش ترین فرش های ماشینی بپردازند که در آن وجود نقوش برجسته زیبایی طرح را دو چندان می نماید. علاوه بر آن کهنه نما کردن فرش به روش دوا شور کردن امروزی که در صنعت فرش بافی مدرن صورت می پذیرد، سبب جذابیت و تناسب به کارگیری از این مدل فرش جدید 1200 شانه گل برجسته برای دکوراسیون های مدرن و کلاسیک گشته است.

خرید فرش ماشینی 1200 شانه جدید

به منظور تهیه و خریداری و مشاهده قیمت جدید فرش 1200 شانه می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه کننده به روزترین قیمت فرش 1200 شانه طرح جدید طبق قیمت مصوب کارخانه به جهت عرضه مستقیم و بی واسطه محصولات فرش کاشان می باشد که مشتریان با مراجعه بدان می توانند از خرید فرش 1200 شانه جدید با قیمت درب کارخانه همراه با ضمانت نامه معتبر کالا بهره مند گردند. هم چنین با مشاهده عکس فرش جدید 1200 شانه در مدل های متنوع ارائه شده در این وب سایت فروشگاهی می توانند به خریداری محصول مورد پسند و متناسب با دکوراسیون منزل خود بپردازند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا