خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

انواع فرش ماشینی 700 شانه

انواع فرش 700 شانه کاشان

یکی از محصولات ارائه شده توسط تولید کنندگان شهر فرش کاشان که از محبوبیت بالایی برخوردار است و توانسته در میان انواع شانه و تراکم عرضه شده در بازار فرش هنوز هم به دلیل تنوع بالای طرح و رنگ به همراه بهترین کیفیت و قیمت مورد توجه قرار گیرد فرش ماشینی 700 شانه می باشد که می توانید در فروشگاه واگره فرش این محصول را در انواع فرش 700 شانه کاشان مشاهده و خریداری نمایید.
لذا در باب همین موضوع مقاله در دست به جهت معرفی و آشنایی شما با انواع فرش ماشینی 700 شانه مهیا شده است تا بتوانید با آگاهی از مشخصات و کاربرد این محصولات به خرید این نمونه از فرش های کاشان اقدام نمایید.

انواع فرش ماشینی 700 شانه
قبل از معرفی انواع مختلف فرش 700 شانه کاشان لازم است به ارائه مشخصه های این فرش بپردازیم که منجر به این گشته تا بیشترین استقبال به سمت این محصولات باشد. از بارز ترین این مشخصه ها می توان به بافت فرش های 700 شانه با ارتفاع نخ خاب بلند این محصولات اشاره داشت که به لحاظ ایجاد پاخور مناسب و نرم در بافت این محصولات به کار می رود. همچنین این ویژگی در کنار تراکم بافت این فرش ها منجر به این شده تا این کف پوش مناسب برای استفاده در مکان های با تردد بالا یا مکان هایی که از فرش بیشتر به جای مبل استفاده می نمایند، قرار گیرد. برخلاف فرش های جدید عرضه شده به بازار که با بالاترین شانه و تراکم بافته می شوند و دارای ارتفاع و ضخامت خاب کمی هستند این محصولات با بالاتری ارتفاع مورد تولید قرار می گیرد که همین موضوع این محصولات را به عنوان فرش راحتی و پر فروش مبدل کرده است که در نزد ایرانیان که فرش را برای استراحت و نشستن به مبل ترجیح می دهند، گزینه مناسب خواهد بود.
از دیگر ویژگی های این فرش 700 شانه پرفروش که توانسته مد نظر خریداران قرار گیرد و بیشترین استقبال را به سمت خود جلب نماید بحث قیمت فرش های 700 شانه می باشد که نسبت به تراکم های جدید ارائه شده به بازار فرش مطلوب ترین قیمت را دارا است. در پی افزایش قیمت و نوسانات موجود در بازار اکثرا برای خرید به دنبال قیمت های مقرون به صرفه هستند که فرش 700 شانه را می توان از این دسته محصولات بیان نمود که با قیمت ارزان به خریداران ارائه می گردد. اما شاید این موضوع شما را دچار تردید نماید که آیا این ارزانی دلیلی بر بی کیفیت بودن این محصولات است که می توان با اطمینان این مطلب را بیان نمود که هر ارزانی دلیل بر بی کیفیتی نیست و به دلیل تراکم پایین بافت این محصولات است که قیمت مناسب تری را برای این نمونه از فرش ها ایجاد کرده است. حتی در باب جلب اعتماد و اطمینان خریداران نیز فروشگاه واگره فرش در کنار فروش محصولات خود ارائه ضمانت و گارانتی کتبی کیفیت را در نظر گرفته است که با خیالی آسوده بتوان به یک چنین محصولاتی دست یافت.
در کنار ویژگی ها و مشخصه های بیان شده در بالا در باب تقاضا برای خرید فرش های 700 شانه حال نوبت به آن رسیده تا شما را با انواع مختلف فرش 700 شانه که در روند تولید کارخانجات فرش بافی قرار دارد، آشنا نماییم.

انواع فرش 700 شانه کاشان
در باب معرفی انواع فرش 700 شانه کاشان به ادامه مطلب توجه فرمائید:
فرش 700 شانه واقعی
این نمونه از فرش های 700 شانه با تراکم طولی 2100 تا 3000 مورد بافت قرار می گیرند که بهترین و رایج ترین نوع آن را می توان مربوط به فرش های 700 شانه تراکم 2550 دانست. با به کار بردن واقعی این تعداد گره ها است که این محصول به عنوان فرش 700 شانه واقعی نام می گیرد. این دسته از فرش ماشینی را می توان دارای وضوح و شفافیت بهتری نسبت به دیگر انواع آن دانست که معمولا با تعداد 8 تا 10 رنگ واقعی رنگ بندی و طراحی آن صورت می گیرد که همین موضوع سبب شده تا این دسته از فرش ماشینی خود در انواع فرش 700 شانه 8 رنگ یا فرش 700 شانه 10 رنگ روانه بازار گردد. استفاده از نخ خاب آکریلیک هیت ست شده که از درخشندگی و براقیت برخوردار است و از لحاظ مقاومت و عدم پرزدهی از کیفیت مناسبی برخوردار است با نمره نخ 18 سه لا یا 21 با ارتفاع حدود 10 میلی نیز از از دیگر مشخصه های این محصول می باشد.
در تصویر زیر می توانید با چندی از عکس های فرش 700 شانه واقعی با طرح های متنوع تولیدی در شهر فرش کاشان توسط فروشگاه واگره فرش آشنا گردید.

فرش 700 شانه تبدیلی
از تفاوت هایی که سبب شده تا فرش 700 شانه در دسته بندی های مختلف روانه بازار گردد را می توان تراکم طولی و نوع دستگاه فرش بافی بیان نمود. فرش 700 شانه تبدیلی یکی از این محصولات بوده که معمولا با تراکم 1500 با تعداد 7 پالت رنگی مورد بافت قرار می گیرد. این نمونه از فرش های ماشینی را توسط دستگاه های فرش بافی مربوط به فرش های 500 شانه با ایجاد تغییراتی مورد بافت قرار می دهند که منجرب به روانه شدن این محصول به بازار گشته است. از لحاظ کیفیت و هم چنین قیمت این محصول نسبت به نوع واقعی آن در پایین ترین رده کیفی و حتی قیمت قرار دارد.
فرش طرح 700 شانه
این نمونه از محصولات که در اصل همان فرش های 500 شانه تراکم 2100 می باشد را تنها به علت استفاده از  طرح های بافت فرش 700 شانه به این نام معرفی می نمایند. این دسته از فرش را می توانید نسبت به دیگر انواع این محصول با قیمت ارزان تری خریداری نمایید.

خرید انواع فرش 700 شانه کاشان
به منظور بهره مند شدن از هر یک از انواع فرش 700 شانه کاشان با در نظر گرفتن مشخصه های این فرش و در نظر داشتن بحث هزینه ها و بودجه در نظر گرفته شده در باب خرید فرش ماشینی می توانید به هر یک از انواع فرش 700 شانه ارائه شده در فروشگاه واگره فرش با تنوع بالای طرح و رنگ بندی دست یابید. این فروشگاه امکان خرید فرش را به شکل مستقیم و بدون واسطه مهیا نموده است تا خریداران بتوانند به پرفروش ترین فرش های ماشینی در این مجموعه به شکل حضوری یا اینترنتی دست یابند. همچنین به سبب نبود واسطه و دلالان در بحث فروش این مجموعه هر یک از انواع فرش های تولیدی خود را با قیمت درب کارخانه به خریداران عرضه می دارد که خود یکی از مزیت های خرید برای متقاضیان به شمار می رود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا