خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه کاشان

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

یکی از پر فروش ترین تراکم ها در بین انواع فرش ماشینی، تراکم هفتصد شانه است که به همین دلیل در مورد قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان بسیار سوال می شود. در همین راستا مقاله ای را با عنوان قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه کاشان ارائه نموده ایم که با مطالعه آن می توانید فاکتورهای تاثیر گذار در قیمت این تراکم از فرش ماشینی را بشناسید تا به قیمت مقطوع آن در بازار دست یابید. هم چنین به علت متنوع بودن این تراکم از فرش ماشینی، قیمت های متفاوتی برای آن وجود دارد که بنابر نوع نیاز و انتخاب خود می توانید از کمترین یا بیش ترین قیمت فرش 700 شانه در شهر فرش کاشان بهره مند گردید.

قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه کاشان

همان طور که اشاره شد، فرش ماشینی 700 شانه یکی از پر فروش ترین محصولات فرش کاشان است، به علت این که این تراکم پایینی از فرش است که به لحاظ قیمت بسیار مناسب و به لحاظ پاخور فرش نیز مناسب مکان های پر تردد می باشد. فرش هفتصد شانه به علت پر طرفدار بودن در متنوع ترین تراکم، رنگ بندی و سایز، طرح و مدل تولید و به بازار ارائه می گردد. از انواع فرش 700 شانه کاشان به ترتیب از ارزان ترین قیمت تا بالاترین می توان به نمونه های زیر اشاره داشت:
-    فرش طرح 700 شانه که همان فرش 500 شانه است اما با طرح های فرش 700 شانه واقعی
-    فرش 700 شانه تبدیلی که با ارتقا دادن دستگاه تولید فرش 500 شانه به 700 شانه تولید می گردد.
-    فرش 700 شانه واقعی از تراکم گره 700 عرضی و 2550 طولی برخوردار است.
-    فرش 700 شانه دستبافگونه از تراکم طولی 2700 یا گاها 3000 و تعداد رنگ بندی ده یا دوازده و اصولا به صورت گل برجسته تولید می شود.

واضح و مبرهن است که با افزایش شانه و تراکم و نوع بافت و مدل سبب افزایش قیمت می شود. از همین رو فاکتورهایی برای قیمت گذاری فرش ماشینی 700 شانه وجود دارد که در ادامه مطلب بیان شده است:

-    شانه و تراکم فرش 700 شانه دستباف گونه کاشان: شانه و تراکم به تعداد گره های موجود در قسمت عرضی و طولی فرش گفته می شود که افزایش و کاهش آن سبب افزایش و کاهش مقدار الیاف مصرفی برای بافت آن می شود و در نتیجه منجر به افزایش یا کاهش قیمت فرش 700 شانه دستباف گونه می گردد.

-    وزن و سایز فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان: با افزایش تراکم یا ابعاد، مقدار الیاف مصرفی جهت تولید آن نیز افزوده می شود که این نیز سبب افزایش وزن فرش و نهایتا قیمت فرش ماشینی کاشان 700 شانه تراکم 2550 می گردد.

-    تعداد رنگ بندی فرش ماشینی 700 شانه کاشان: تولید کنندگان به منظور نقش نگاری فرش ماشینی 700 شانه، از پالت های رنگی متعددی استفاده می نمایند که در تولید فرش 700 شانه اصولا از هشت، ده یا دوازده رنگ بندی استفاده می شود که افزایش تعداد این رنگ بندی نیز سبب افزایش قیمت فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ نسبت به هشت رنگ خواهد شد.

-    جنس الیاف بافت فرش 700 شانه تراکم 2550: تولید فرش طرح 700 شانه و 700 شانه تبدیلی به دلیل برخورداری از تراکم پایین تر و قیمت ارزان تر، با استفاده از الیاف بافت ارزان قیمت پلی استر یا پلی پروپیلن انجام می شود، اما تولید فرش 700 شانه واقعی با استفاده از الیاف اکریلیک هیت ست با مقاومت و قیمت بالاتری انجام می گیرد. چرا که این الیاف به لحاظ ویژگی های بافتی بسیار با کیفیت تر از انواع قبلی است. هم چنین در تولید فرش گل برجسته از دو نوع الیاف بافت اکریلیک و هایبالک استفاده می شود که این نیز سبب افزایش قیمت فرش 700 شانه ساده به نوع گل برجسته می گردد.

-    برند فرش ماشینی 700 شانه دستبافگونه کاشان: کارخانجات مختلفی در حال تولید فرش ماشینی 700 شانه کاشان هستند که برخی از آن ها به دلیل برخورداری از سابقه بیش تر و ارائه محصولات با کیفیت تر، به برند تبدیل شده اند که گاها نیز به صادرات فرش می پردازند. این گونه برندهای فرش ماشینی 700 شانه قطعا از قیمت بالاتری نسبت به تولیدات کارخانجات تازه تاسیس برخوردار هستند که در انتخاب آن بسته به بودجه خود می توانید هر یک را انتخاب نمایید.

قیمت فرش 700 شانه تراکم 2550 کاشان

به منظور بهره مندی از بهترین قیمت فرش 700 شانه 2550 تراکم کاشان در بین برندهای مختلف با بهترین کیفیت، می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده مستقیم و بی واسطه محصولات فرش کاشان از بهترین برندها می باشد که متقاضیان می توانند از آن بهره مند گردند. ارائه بهترین قیمت در کنار کیفیت و تنوع بالا، از خدمات بسیار خوبی است که شرکت های معتبری هم چون شرکت واگره فرش همواره در تلاشند تا بدان در جهت رضایت مشتریان خود عمل نمایند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا