خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

جدیدترین و پرفروش ترین فرش های ماشینی کاشان

پر فروش ترین طرح فرش ماشینی

ما تصمیم گرفتیم تا امروز شما را با پر فروش ترین طرح های فرش در کاشان آشنا کنیم، که در ادامه در مورد این طرح ها توضیحاتی ارائه می شود. طرح های ترک، فرش های لوکس 1200 شانه، فرش های لوکس 1000 شانه، محصولات مدرن، کلاریس و فرش های آشپزخانه از پرفروش ترین طرح ها می باشند.

فرش ماشینی ترک: 

یکی از پر فروش ترین قالی ها در کاشان فرش ماشینی ترک است که دارای صفات و ویژگی هایی است. فرش ترک از انواع فرش ماشینی با قیمت مناسب است که جلوه خاصی به دکوراسیون خانه می دهد. خرید فرش ترک به ویژه به طرفداران دکوراسیون مدرن منزل و طرفداران استفاده از رنگ روشن در دکوراسیون پیشنهاد می شود. فرش ترک با رنگ ها و طراحی های ساده ای که دارد؛ بیشتر مورد پسند افرادی است که ترجیح می دهند که خانه ای ساده و شیک داشته باشند.

انواع مدل های فرش ترک شامل فرش ترک ساده، فرش ترک ممتاز و فرش ترک سمرقند است. از انواع فرش ترک از نظر طرح و رنگ نیز می توان به فرش ترک طوسی، فرش ترک زمینه نقره ای، فرش ترک طرح سنگ، فرش ترک نقره ای زغالی، فرش ترک طرح ورساچه، فرش ترک طرح مرینوس و فرش ترک به صورت تک رنگ ساده یا با ترکیب گل های برجسته و چند رنگ گرم با طرح و نقشه های بسیار شیک و مدرن عرضه می شود.

شما در تصاویر زیر، تصویر فرش ماشینی ترک زمینه نقره ای، فرش ماشینی ترک طرح سنگ، فرش ماشینی ترک طرح ورساچه و فرش ماشینی ترک طرح مرینوس را مشاهده کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های ترکی را مشاهده می فرمایید.

فرش مدرن و فانتزی:

فرش های ماشینی سنتی با نقوش و طرح های اصیل ایرانی گل و برگ ها بافته می شوند. در کنار این همانطور که امروزه در دکوراسیون داخلی شاهد استقبال از سبک های جدید و مدرن هستیم؛ طراحان فرش هم انواع مختلفی از فرش های فانتزی را در مدل ها و جنس های مختلف برای دکوراسیون های مدرن و باب سلیقه جوانان طراحی و تولید کرده اند. 

فرش های فانتزی مدرن در انواع متنوعی مانند فرش سه بعدی، فرش شگی، فرش ترک و فرش وینتیج تولید می شوند. در طراحی این فرش ها به جای استفاده از نقوش سنتی بیشتر از طراح هایی یا اشکال ساده تر استفاده می شود. اگر طرفدار این مدل فرش ها هستید در کلکسیون فرش مدرن می توانید انواع مختلف فرش سه بعدی و فرش وینتیج و فرش پتینه و سایر مدل های فرش های فانتزی را در ابعاد مختلف فرش 6 متری، فرش 9 متری و فرش 12 متری گرفته شده است. فرش های فانتزی و مدرن با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شود.

شما در تصاویر زیر، تصاویر فرش های ماشینی مدرن و فانتزی را مشاهده می کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های مدرن و فانتزی را مشاهده می فرمایید

فرش ماشینی لوکس و خاص:

در واقع برای هماهنگ به نظر رسیدن یک فضا ترجیح می دهند یک فرش متناسب را خریداری کنند. فرش های لوکس نه تنها در فضای منازل بلکه برای محیط های رسمی و بسیار لاکچری نیز ممکن است مورد توجه قرار بگیرند. فرش یکی از مهم‌ترین عواملی است که در نگاه اول به چشم همه می‌آید. تا فرش در یک محیط قرار نگیرد، می‌توان گفت آن فضا هیچ جذابیتی ندارد. فرش‌های لوکس در بین خانواده های ثروتمند و پردرآمد از توجه و استقبال بسیار زیادی همراه شده است.

چرا که به دلیل بکار بردن الیاف خاص در تولید این فرش ها، طبیعتا قیمت بالاتری هم دارند. اما کسانی که تنها به دنبال تهیه لوازم لوکس و لاکچری برای منزل خود هستند، طبیعی است که قیمت برای آن ها مهم نباشد. دلیل بالا بودن قیمت فرش های لوکس، برخی اوقات به استفاده از الیاف طبیعی در بافت آن ها است. از این رو تعداد کسانی که این نوع فرش ها را خریداری می کنند کمتر است.

شما در تصاویر زیر، تصاویر فرش های ماشینی لوکس و خاص را مشاهده می کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های لوکس و خاص را مشاهده می فرمایید

فرش آشپزخانه:

همیشه انتخاب فرش آشپزخانه یک دغدغه ی بزرگ برای خانم های خانه دار بوده است. در این سال ها فروش فرش های آشپزخانه خیلی زیاد شده است. فرش آشپزخانه باید به دکوراسیون خانه بیاید چرا که اگر طرح فرش به دکوراسیون نیاید؛ به آشپزخانه نمیاد. ابعاد فرش آشپزخانه باید با ابعاد فرش یکی باشد وگرنه فرش آشپزخانه به ابعاد فرش آشپزخانه نیست.

شما در تصاویر زیر، تصاویر فرش های ماشینی آشپزخانه را مشاهده می کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های آشپزخانه را مشاهده می فرمایید

فرش اتاق کودک:

امروزه تمامی فرش های عروسکی به صورت ماشینی تهیه می شوند و هیچ گونه فرش عروسکی دستبافی وجود ندارد. از جمله طرح های مشهور می توان به این موارد اشاره کرد: طرح توت فرنگی، طرح بنتن، طرح مار و پله، طرح تدی بر. این اسامی تنها بخش کوچکی از فرش های مذکور هستند. تمامی این فرش ها از جنس پلی پروپیلن هستند.

فرش اتاق کودک هم باید مثل فرش آشپزخانه به ابعاد اندازه مکان اتاق کودک و آشپزخانه باشد. رنگ فرش هم باید مثل دکوراسیون آشپزخانه به دکوراسیون اتاق کودک بخورد.

شما در تصاویر زیر، تصاویر فرش های ماشینی اتاق کودک را مشاهده کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های اتاق کودک را با طرح عروسکی مشاهده می فرمایید

فرش کلاریس و چاپی:

فرش کلاریس و چاپی پر فروش ترین فرش در کاشان است چون این فرش طرح و نقش زیبایی دارد. فرش کلاریس از نظر نحوه تولید تفاوت های زیادی با فرش چاپی دارد و در حال حاضر تعداد دستگاه هایی که در کشور تولید فرش کلاریس دارند به تعداد انگشت های یک دست هم نمی رسد و محصولی کاملا جدید است. در حالی که فرش چاپی با دستگاه سابلیمیشن حرارتی یا دستگاه یو وی تولید می شود و تقریبا در هر شهری می توان این دستگاه را در مغازه هایی که در صنعت چاپ فعالیت دارند یافت. لذا تولید فرش چاپی یک کار کاملا خاص و متفاوت است. نحوه تولید آن هم به این شکل است که بافت فرش و رنگریزی آن به صورت همزمان انجام می شود و میزان نفوذ رنگ در الیاف فرش کلاریس بسیار بیشتر از فرش چاپی است و در فرش چاپی این نفوذ کاملا سطحی بوده و در حد یکی دو میلی متر است در حالی که در فرش کلاریش رنگ تا ریشه فرش هم نفوذ می کند و ظاهری کاملا طبیعی و دستباف گونه پیدا می کند. قیمت فرش کلاریس هم مناسب است و افرادی که طرح های خاصی برای فرش دلخواه خود در نظر دارند و نمی توانند آن نقشه را در بازار بیابند می توانند از فرش کلاریس برای این منظور استفاده کنند و طرح دلخواه خود را سفارش دهند.

در حال حاضر تولید فرش کلاریس تنها در شهر کاشان انجام می شود و به سراسر کشور ارسال می گردد. دسته‌بندی فرش‌های کلاریس را می‌توان به کلکسیون‌های کودک، آشپزخانه، کلاسیک، چهل‌تکه، کهنه‌نما، مدرن، سنتی، تابلو فرش، پرز بلند، شگی و شگی فلوکاتی تقسیم کرد. همه طرح‌ها چاپی هستند و به‌طور مثال در کلکسیونی مانند کهنه‌نما یا همان وینتیج، درواقع طرح کهنه‌نما بر روی تار و پود چاپ می‌شود اما فرش کاملاً نو است.

یکی دیگر از مدل‌های فرش کلاریس سه بعدی است که در آن برخی عناصر به گونه‌ای طراحی شده‌اند که انگار بیرون از فرش قرار دارند. این طرح برای استفاده در هر فضایی مناسب نیست و طرفداران خاص خود را دارد.

شما در تصاویر زیر، تصاویر فرش های کلاریس و چاپی را مشاهده می کنید.

شما در تصاویر زیر تصاویر فرش های کلاریس و چاپی را مشاهده می فرمایید

طرح ها دیگری هم بود که پر فروش بود اما این طرح ها پر فروش تر بودند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا