خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح 700 شانه چیست؟

خرید فرش طرح 700 شانه ارزان

یکی از نمونه فرش های ماشینی در میان انبوه تولیدات روانه شده به بازار در صنعت فرش بافی را می توان فرش های طرح 700 شانه بیان نمود که به سبب قیمت مناسب و کیفیت مطلوبی که دارا می باشد توانسته در جامعه امروزی که بحث نوسان قیمت ها در آن وجود دارد به عنوان یک فرش ارزان قیمت برای خرید از جایگاه خوبی برخوردار گردد. فلذا همین موضوع منجر به این گشته تا مقاله در دست در باب این موضوع که فرش طرح 700 شانه چیست، مطرح گردد تا بتواند شما را در باب خرید فرش طرح 700 شانه ارزان یاری نماید. به همین منظور در ادامه با ما همراه باشید.

فرش طرح 700 شانه چیست؟
از اولین تولیداتی که با پیشرفت تکنولوژی در میان فرش های ماشینی روانه بازار گشت و هنوز هم با ورود تراکم های بالاتر فرش ماشینی از استقبال خوبی برخوردار است فرش های 700 شانه می باشند. اما باز هم نوسانات قیمت نیز بر روی این نمونه از محصولات اثر گذار بوده است و همین موضوع خریداران را در خرید برای فرش های ارزان قیمت به سمت فرش های طرح 700 سوق داده است. گاها این فرش ها را در دسته فرش های 700 شانه قرار می دهند و برخی نیز این محصول را جز فرش های 700 شانه نمی دانند و شاید این امر سردرگمی را برای شما ایجاد نماید که ما در ادامه نیز به پاسخ به این سوال می پردازیم. اما قبل از آن لازم است تا در باب این که فرش طرح 700 شانه چیست شما را آشنا نماییم.
مقاله مربوطه: تفاوت فرش 700 شانه واقعی با طرح 700 شانه
فرش های طرح 700 شانه در اصل فرش 500 شانه طرح 700 می باشد که به صورت فرش 500 شانه تراکم 2100 یا 1200 با طرح های به کار رفته در فرش های 700 شانه با به روز ترین تکنولوژی نوین فرش بافی بافته می شود. به همین منظور از همین تعریف می توان به پاسخ به سوال بالا نیز دست یافت که چرا برخی این دسته از فرش ها را جز فرش های 700 شانه می دانند و برخی دیگر نه.
در اصل این فرش ها همان فرش های 500 شانه هستند که تنها به سبب طراحی های جدید و نوین به کار رفته در آن که از نقشه فرش های 700 شانه می باشد به نام فرش طرح 700 روانه بازار می گردد. این دسته از فرش های ماشینی نیز بسته به جنس نخ بافت آن ها و تراکم آن که در برخی از محصولات برابر با 2100 دوبل و در برخی دیگر به صورت فرش 500 شانه تراکم 1200 بافته می شود از قیمت های مختلفی برخوردار می باشد که بسته به نیاز و بودجه خریدار امکان خرید فراهم می گردد.
در باب جنس نخ بافت این محصولات می توان به نوع الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف در بافت فرش های ماشینی به شمار می رود و نوع الیاف ورژن که از مشتقات الیاف پلی استر و آکریلیک می باشد، اشاره نمود. نوع الیاف آکریلیک به طبع قیمت بالاتری را برای فرش های طرح 700 شانه به همراه دارد در صورتی که فرش های بافته شده با الیاف ورژن از قیمت مناسبی برخودار است به طوری که از لحاظ قیمت این فرش را در دسته بندی فرش های ارزان قیمت جای می دهد. در باب کیفیت نیز می توان به طبع الیاف آکریلیک را مرغوب تر دانست در صورتی که در فروشگاه واگره فرش در باب ضمانت کیفیت برای فرش های ورژن ارائه گارانتی برای محصولات صورت می گیرد تا متقاضیان با خیالی آسوده بتوانند به خرید این فرش های ارزان قیمت دست یابند.
در باب دیگر مشخصه های این فرش ماشینی که توانسته زیبایی این محصولات را دو چندان نماید را می توان تعداد 8 پالت رنگی بافت این فرش های ماشینی بیان نمود که نقوش و نگاره های فرش را با زیبایی بی نظیری در فرش ظاهر می سازد.
در باب ابعاد نیز می توان به سایز های فرش 6 متری، 9 و 12 متری به همراه سایز قالیچه های چهار متری و فرش 1.5 متری اشاره نمود که بسته به نیاز خریدار در باب مساحت منزل ارائه می گردد. البته دیگر سایز های مورد نیاز در این فروشگاه به صورت سفارشی و جفت بافت نیز ارائه می گردد که در صورت نیاز می توانید به سفارش آن اقدام نمایید.
حال که با مشخصات فرش طرح 700 شانه و بحث قیمت فرش های طرح 700 آشنا گشته اید و بر اسا آن تواسنته اید به فرق فرش 700 شانه با طرح 700 شانه دست یابید، نوبت به آن رسیده تا شما را در باب خرید این محصولات نیز یاری نماییم.

خرید فرش طرح 700 شانه ارزان
فروشگاه واگره فرش به عنوان یکی از فروشگاه های فرش در شهر کاشان می باشد که با ارائه انواع فرش ماشینی در تراکم های مختلف با به روزترین طرح ها و ابعاد مختلف توانسته پاسخگوی نیاز هر قشری از جامعه باشد. این فروشگاه در باب پاسخگویی به نیاز خریداران در باب قیمت نیز با ارائه و فروش فرش های ارزان قیمت هم چون فرش طرح 700 شانه توانسته نظرخریداران را جلب نماید. با مراجعه به وب سایت اینترنتی واگره فرش و بازدید از انواع محصولات این فروشگاه در دسته بندی های مختلف از جمله فرش های طرح 700 شانه کاشان می توانید به راحتی به خرید مستقیم به شیوه آنلاین و حضوری این محصولات دست یابید. در نظر گرفتن شیوه خرید مستقیم در این مجموعه نیز به علت حذف دست دلالان در باب فروش می باشد که منجر به حذف هزینه های ناشی از وجود آن ها برای سود دهی می گردد و همین موضوع در باب عرضه فرش به قیمت درب کارخانه به خریداران موثر است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا