خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

راهنمای خرید فرش آشپزخانه

خرید فرش برای آشپزخانه

همانطور که می دانید آشپزخانه پر رفت و آمد ترین قسمت منزل می باشد که در معرض ریخته شدن مواد غذایی روی فرش و سرامیک های آشپزخانه هست. برای انتخاب فرش مناسب برای آشپزخانه باید به نکات مهمی توجه کرد که بعد از چند ماه استفاده از فرش مناسب برای آشپزخانه پشیمان نشوید. در این مقاله سعی نموده ایم انواع فرش مناسب آشپزخانه را به شما معرفی کنیم و شما با توجه به سلیقه ای که دارید و سبک زندگی و بودجه تان بتوانید تصمیم درست و انتخاب درست فرش آشپزخانه را داشته باشید.

فرش مناسب آشپزخانه چگونه فرشی است؟
در چیدمان آشپزخانه انداختن فرش یک چیز سلیقه ای است اما انداختن فرش آشپزخانه باعث زیبا شدن و جلوه گرفتن آشپزخانه می شود. فرش برای آشپزخانه لازم است چون وقت هایی پیش می اید که آب کف آشپزخانه ریخته می شود و کف آشپزخانه خیس می شود و ممکن است کسی لیز بخورد و آسیب ببیند پس اگر تصمیم به خرید فرش آشپزخانه گرفتید بهتر است فرشی مناسب که به دکور آشپزخانه تان بیاید خریداری کنید. قلب منزل آشپزخانه می باشد و در معرض دید و رفت آمد است پس ما به شما کمک می کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
فرش کلاریس یکی از جدید ترین فرش های ماشینی می باشد که بسیار به فرش دستبافت نیز شبیه است. فرش کلاریس با رنگ بندی های خیلی زیاد و متنوعی بافته می شود. فرش کلاریس انواع مختلفی نیز دارد فرش کلاریس اتاق کودک، فرش کلاریس سنتی، فرش کلاریس کهنه نما، فرش کلاریس فانتزی که همان فرش مناسب آشپزخانه هم به حساب می آید. فرش کلاریس 700 شانه تراکم 2550 یکی از مناسب ترین فرش ماشینی برای اشپزخانه می باشد چرا که میزان شانه پایه آن در ضخامت زیاد فرش نقش بسیار مهمی دارد و قابلیت پاخور خوبی دارد و در برابر شست و شوی زیاد مقاوم می باشد. جدید ترین فرش آشپزخانه فرش های کلاریس می باشد که بهترین گزینه برای محیط های پر رفت و آمد و شلوغ می باشد. زیباترین فرش های فانتزی، فرش کلاریس می باشد که ترند امروزه فرش کلاریس طرح ادویه جات، فرش کیچن، فرش چاپی آشپزخانه و فرش آشپزخانه عروس، فرش های سه بعدی در فروشگاه فرش واگره کاشان موجود می باشد.

فرش کلاریس 700 شانه تراکم 2550
جنس فرش مناسب آشپزخانه

برای آشپزخانه خود فرشی تهیه کنید که اگر می دانید زیاد فرش را می شویید به سرعت آسیب نبیند و کهنه و زشت چشم نشود. اگر از دسته افرادی هستید که خیلی زیاد فرش آشپزخانه را می شویند فرش ماشینی بهترین گزینه برای شما می باشد مخصوصا اگر با آکریلیک هیت ست شده بافته شده باشد. در فروشگاه اینترنتی فرش واگره می توانید خرید اینترنتی فرش ماشینی مناسب برای آشپزخانه را با قیمت مناسب تهیه کنید. فرش آکریلیک، فرشی است که در برابر حرارت مقاومت نسبتا خوبی دارد و از دیگر فرش های ماشینی، فرش آکریلیک برای آشپزخانه مناسب ترین گزینه می باشد.
فرشی برای آشپزخانه خود تهیه کنید که رطوبت را در خود نگه ندارد. فرش هایی که با الیاف نایلون و پلی استر بافته می شوند چندان مناسب نیستند اما تنها کوئن مثبتی که دارند این است که رطوبت را در خود نگه نمی دارند.
ما پیشنهاد می کنیم که برای آشپزخانه خود از فرش های پرز بلند استفاده نکنید زیرا فرش های پرز بلند آلودگی و ذرات ریز مواد غذایی را در خود جمع می کند و موقع جارو کشیدن ممکن است اذیت شوید و به مشکل بخورید. پس مناسب ترین فرش برای آشپزخانه، فرش های پرز کوتاه می باشند.
یکی از معزل ها برای انتخاب فرش آشپزخانه این است که فرش با تردد و رفت و آمد زیاد زیر پا جمع می شود که این مورد هم باعث آسیب رسیدن به فرش می شود و هم ممکن است مشکلات دیگری برایتان پیش بیاورد. بهترین گزینه برای فرش آشپزخانه، گلیم فرش ها می باشند که هم دارای وزن سبکی هستند و هم شستشوی این گلیم فرش های درجه یک آسان و راحت می باشد و گلیم فرش ها طرح های زیاد و متنوعی را هم دارا می باشند برای خرید گلیم فرش مناسب آشپزخانه می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری از فرش واگره کاشان، گلیم فرش های طرح فرش را مشاهده و مشخصات دقیق هر کدام نوشته شده است همچنین در صورت بافت سفارشی می توانید ابعاد و شکل مورد نظر خود را سفارش دهید. البته دیگر فرش های عالی و درجه یک برای آشپزخانه در فرش واگره کاشان وجود دارد که ما به شما معرفی می کنیم تا بتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.
فرش هایی که روی سرامیک راه می روند استفاده از ترمز فرش هم گزینه مناسبی می باشد و باعث می شود تا فرش کف آشپزخانه و فرش کف منزلتان حرکت نکند و جمع نشود.

فروش انواع گلیم فرش های درجه یک
رنگ فرش مناسب برای آشپزخانه
اول اینکه اگر برایتان مهم است که فرش آشپزخانه با دکور منزلتان هارمونی داشته باشد پس اول رنگ فرشی که می خواهید را ابتدا باید مشخص کنید. حالا شاید بعضی فرش سفید برای آشپزخانه خود بخواهند و یا فرش های رنگ روشن اما نگران این هستند که فرش را چگونه از اتفاقات ناگهانی داخل آشپزخانه محفوظ نگه دارند. درست است فرش های رنگ روشن به مراقبت خیلی زیادی احتیاج دارند اگر بخواهید فرش رنگ روشن را داخل آشپزخانه بیاندازید. فرش های با رنگ تیره، فرش های مناسب آشپزخانه هستند که خیلی سریع لک و آلودگی ها را نشان نمی دهند. اما خرید فرش رنگ روشن برای آشپزخانه هم سلیقه ای می باشد و کسانی که می توانند فرش خود را چند ماه یکبار عوض کنند و فرش آشپزخانه دیگری را جایگزین کنند انتخاب خوبی می تواند باشد.
رنگ فرش مناسب برای آشپزخانه رنگ های سورمه ای، ذغالی، طوسی و... می باشد. البته در فروشگاه فرش واگره کاشان، فرش های رنگ روشن مناسب آشپزخانه هم وجود دارد این فرش ها از آن دسته فرش هایی هستند که زمینه روشنی دارند اما از طرح های گل و بوته شلوغ در بافت فرش استفاده شده است.


انواع فرش مناسب برای آشپزخانه
همانطور که می دانید آشپزخانه محیطی است که در معرض رفت و آمد و ریخته شدن انواع مواد غذایی می باشد. شما باید فرشی را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید که اگر روغن و ادویه جات روی فرش آشپزخانه تان ریخت بتوانید به راحتی فرش آشپزخانه را جمع کرده و شستشوی فرش راحت باشد. بهتر است فرشی که برای آشپزخانه انتخاب می کنید، فرش آشپزخانه با قیمت مناسب و ارزان باشد که اگر فرش دچار سوختگی و لکه هایی شد که پاک نمی شوند بتوانید فرش دیگری خریداری کنید و این امر وابسته به سلیقه و وسع مالی شما می باشد. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد و کمتر کسی به این مورد دقت می کند این است که اصولا در آشپزخانه چاهی برای خروج آب موقع شستن کف آشپزخانه در نظر می گیرند اینجاست کسانی که نمی توانند هر چند ماه یکبار فرش را جابجا کنند مثل کسانی که سن بالایی دارند باید فرشی برای آشپزخانه تهیه کنند که وزن زیادی نداشته باشد و بتوانند به راحتی برای شسشو فرش آشپزخانه را جابه جا کنند.


ابعاد فرش آشپزخانه باید چقدر باشد؟
ابعاد فرش آشپزخانه باید جوری در نظر گرفته شود که فرش زیر کابینت و یخچال نرود به دو دلیل اول اینکه جای پایه یخچال و گاز روی فرش باقی می ماند و در فرش فرورفتگی ایجاد می شود و فرش زشت می شود. دوم اینکه برای شستن کف آشپزخانه باید همه وسایل را جابجا کنید تا بتوانید فرش را در بیاورید و کف آشپزخانه و یا فرش را شستشو دهید. و سومین دلیل این است که اگر فرش تا زیر کابینت و... برود محل جمع شدن ذرات و آلودگی ها می شود. پس حتی از نظر ظاهری هم بهتر است که فرش را در وسط آشپزخانه بیاندازید تا آشپزخانه زیبایی ظاهری و جلوه خوبی به خود بگیرد.


خرید فرش مناسب آشپزخانه
کاشان یکی از مراکز اصلی تولید فرش ماشینی اصل و با کیفیت دستبافتگونه می باشد. خرید فرش مناسب آشپزخانه بسته به وسع مالی مشتریان می باشد با توجه به راهنمایی هایی که کردیم می توانید با توجه به سلیقه ای که دارید فرش مناسب آشپزخانه و فرش ارزان برای آشپزخانه تهیه کنید و همچنین از مزایای خرید اینترنتی فرش بهره مند شوید. برای خرید اینترنتی گلیم فرش آشپزخانه جدید، خرید فرش ماشینی دستبافتگونه، خرید فرش کلاریس و... و همچنین اطلاع از قیمت فرش آشپزخانه سه بعدی و دیگر طرح ها می توانید بدون صرف وقت و هزینه از سایت فرش واگره دیدن نمائید و فرش دلخواه خود را سفارش دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا