خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

بهترین فرش مدرن جدید

خرید فرش مدرن جدید

امروزه ورود صنعت مد به جامعه تغییر سبک زندگی ها را به همراه داشته است و همین موضوع در عرصه فرش های ماشینی تاثیر گذار بوده است به طوری که موجب شده تا فرش های سنتی یا همان کلاسیک مثل گذشته جایگاه خود را نداشته باشد. به همین جهت تولید فرش های با طراحی های ساده و رنگ بندی های خنثی انجام پذیرفت که در مقایسه با فرش های کلاسیک توانست امروزه بیشتر نظر هموطنان را جلب نماید. این نمونه از محصولات تحت نام فرش های مدرن امروزه در دکوراسیون های به روز و مدرن بیشترین استقبال را داراست که نسبت به دیگر فرش های ماشینی سنتی از تضاد بالایی با سبک دکوراتیو کلاسیک برخوردار است. به همین منظور آشنایی با این دسته از فرش های ماشینی و معرفی بهترین فرش مدرن جدید تحت این مقاله مطرح گشته است تا خریداران را در زمینه خرید فرش مدرن جدید یاری نماید.

فرش ماشینی مدرن
اگر به طرح و نقشه این دسته از فرش های ماشینی توجه نمایید، متوجه خواهید شد که برخلاف فرش های کلاسیک این دسته از محصولات با طراحی های ساده و یا برگرفته شده از اشکال هندسی بافت می شوند در صورتی که در فرش های سنتی استفاده از طرح های افشان یا فرش ترنج دار که توسط گل های ریز و درشت احاطه می شوند در طراحی های بافت فرش به کار برده می شود. اما در فرش های مدرن یا فانتزی طراحی های ساده از ویژگی های ظاهری اصلی این محصولات به شمار می رود.
طراحی ساده و نوع بافت گره ایی این محصولات از مشخصه های این فرش ماشینی به شمار می رود که منجر به این گشته تا این دسته از فرش های ماشینی همسو با سبک دکوراتیو های امروزی و برخلاف تجمل باشد.
البته به دور از بحث گفته شده در باب طراحی این محصولات به عنوان وجه تمایز این فرش نسبت به نوع کلاسیک آن می توان در باب رنگ بندی فرش های مدرن نیز موضوعاتی را بیان نمود که خود به عنوان دیگر وجه تمایز میان این محصولات مطرح می گردد. غالبا در بافت این فرش های ماشینی ازطیف رنگ بندی های حنثی استفاده می گردد البته نه این که از دیگر رنگ ها استفاده نشود بلکه این طیف رنگی شناخته تر شده در این محصولات و پر تقاضا می باشد. رنگ غالب مورد استفاده در بافت این فرش های ماشینی استفاده از رنگ فرش مدرن طوسی می باشد که به سبب خنثی بودن قابلیت هماهنگی با هر نوع هارمونی رنگی در دکوراتیو های امروزی را به همراه دارد. البته در طیف رنگ بندی های دیگر بافت این فرش های مدرن نیز می توانید رد پایی از این رنگ پر کاربرد را مشاهده نمایید. طیف رنگ بندی های جذاب و شاد در بافت این محصولات سبب می گردد تا امکان خرید این فرش ها با توجه به مبلمان مدرنی که از طرح و رنگ ساده برخوردار است امکان ست نمودن و طراحی خلاقانه برای دیزاین داخلی را برای شما به همراه داشته باشد.
در واقع انتخاب و خرید فرش مدرن جدید موجب می گردد تا در هزینه های خود صرفه جویی نموده و از تعویض زود به هنگام این محصولات برای سالیان متمادی در امان باشید.

بهترین فرش مدرن جدید
حال که با تمایزات این فرش های مدرن نسبت به نوع فرش های سنتی آشنا گشته اید لازم است تا شما را در باب جدیدترین فرش های مدرن آشنا نماییم تا بتوانید در میان انواع فرش مدرن بر اساس سلیقه و در نظر گرفتن دکوراتیو خود به بهترین انتخاب دست یابید.
فروشگاه واگره فرش یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده های برند های نامی کاشان می باشد که با سابقه ای طولانی و درخشان توانسته در این عرصه به آوازه ایی خوش دست یابد. تنوع فرش های ارائه شده در این مجموعه از لحاظ طرح و رنگ گرفته تا دسته بندی های فرش ماشینی سبب گشته تا در انتخاب فرش کاشان اولین مجموعه برای خرید فروشگاه واگره فرش باشد. فلذا در باب معرفی بهترین فرش مدرن جدید می توانید از انواع فرش های مدرن ارائه شده در این مجموعه که در زیر معرفی می گردد دیدن نموده و به خرید اقدام نمایید.
در باب معرفی انواع فرش های مدرن این مجموعه یا به عبارتی بهترین فرش های مدرن جدید می توان به موارد زیر اشاره نمود:
- فرش کلاریس مدرن: یکی از جدیدترین نمونه های فرش های ماشینی ارائه شده در شهر کاشان که توانسته به صورت فرش چاپی با دنیایی از تنوع رنگ بندی نظر بسیاری را جلب نماید را می توان همین نوع از محصولات بیان نمود. این دسته از فرش های ماشینی مدرن که در دسته بندی های مختلف از فرش کلاریس آشپزخانه گرفته تا فرش کلاریس مدرن، فرش کلاریس چهل تیکه و فرش کلاریس ترک و ... روانه بازار می گردد را می توانید در فروشگاه واگره فرش با بالاترین تنوع از مدل ها مشاهده و خریداری نمایید. تصویری که در زیر مشاهده می نمایید چندی از نمونه های فرش ماشینی مدرن جدید ارائه شده در این فروشگاه می باشد.

- فرش وینتیج: این دسته از فرش های ماشینی که به عنوان فرش عتیقه شناخته می شوند برخلاف تصور امروزه با طراحی های مدرن به صورت کهنه شده تولید می گردند که خود یکی از نمونه های پر فروش و پر استقبال از جدیدترین فرش های مدرن می باشد. فرش وینتیج گل برجسته و فرش وینتیج کلاریس از دسته بندی های این نمونه از فرش ماشینی است که در زیر چندی از طرح های آن را مشاهده می نمایید.

- فرش ماشینی ترک: یکی از انواع محصولات ارائه شده با طراحی های مدرن در شهر کاشان را می توان فرش خارجی مدرن بیان نمود. الهام گرفتن از طراحی های فرش مدرن ترک و اروپایی در تولید به روز ترین و جدیدترین فرش مدرن با رنگ بندی های لایت و خنثی منجر به ارائه این دسته از فرش ماشینی در میان فرش های مدرن گشته است که در تنوعی از طرح حتی طرح های کلاسیک نیز می توانید آن را خریداری نمایید.

- گلیم فرش مدرن: استقبال از گلیم فرش برای خرید نیز تولید کنندگان را بر این داشت تا در باب تولید این نمونه از محصول با طراحی مدرن نیز اقدام نمایند که تصاویر زیر چندی از عکس های گلیم فرش مدرن ارائه شده در فروشگاه واگره فرش می باشد.

- گبه فرش: شاید با شنیدن نام این فرش در دسته بندی فرش های مدرن کمی متعجب گردید. طراحی سنتی و اصیل بافت این محصولات به هیچ وجه نمی توانید این دسته از فرش های ماشینی را در دسته بندی فرش های مدرن جای دهد. در صورتی که این باور در مجموعه واگره فرش نادرست می باشد. استفاده از تکنیک بافت فرش چاپی منجر به این گشته تا تولید این دسته از محصولات منجر به عرضه گبه فرش کلاریس در میان انواع فرش های مدرن گردد.

- فرش کودک: یکی دیگر از انواع فرش های فانتزی و مدرنی که همچون دیگر قسمت های منازل خرید آن برای کف پوش اتاق خواب کودک بسیار مورد توجه قرار گرفته است را می توان همین نوع از فرش های ماشینی کودک بیان نمود که با طراحی های متنوع از مدل های مدرن تولید آن صورت می گیرد.


خرید فرش مدرن جدید
حال که با انواع طرح های فرش مدرن ایرانی در فروشگاه واگره فرش آشنا گشته اید و به مشاهده عکس برخی از انواع طرح های دسته بندی این فرش پرداخته اید، بحث خرید فرش مدرن جدید مطرح می گردد. قبل از خرید لازم است تا در باب قیمت فرش مدرن در شهر فرش نیز این مطلب را بیان نماییم که به سبب تعدد کارخانجات فرش بافی و بحث رقابت فروش این محصولات با قیمت درب کارخانه صورت می گیرد. البته یک سری از المان ها بافت را نیز می توان از عوامل دخیل بر قیمت مناسب این محصولات نسبت به فرش های کلاسیک دانست. فروشگاه واگره فرش با ارائه متنوع ترین مدل و رنگ بندی های فرش مدرن کاشان امکان خرید این نمونه از محصولات را به شکل خرید مستقیم و بدون واسطه در نظر گرفته است که به شکل خرید حضوری و خرید آنلاین برای خریداران امکان پذیر می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا