خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

تفاوت فرش کلاسیک و فرش مدرن

فرش کلاسیک یا فرش مدرن

اکثر خانواده ها برای خرید جهیزیه اقدام به خرید های آنلاین می کنند. خرید های آنلاین مزایای فراوانی دارند و این مزایا خانواده ها را ترقیب به خرید آنلاین جهیزیه می کند. قطعا همه شما در خرید جهیزیه و خرید وسایل منزل دقت بسیار زیادی به خرج می دهید و این کار بسیار خوبی است. در این بازار کنونی و نوسانات قیمت، و شرایط کرونا، همه مردم حتی کوچک ترین خریدشان را نیز به صورت آنلاین انجام می دهند. و حال خرید آنلاین فرش جهیزیه، یکی از مواردی است که بسیار اتفاق می افتد و از آن استقبال فراوانی می شود. ترجیح همه خرید فرش ماشینی کاشان در انواع شانه ها و تراکم است مانند فرش ماشینی 500 شانه کاشان، فرش ماشینی 700 شانه و طرح 700 شانه کاشان، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه کاشان، تمام این فرش های متنوع کاشان، پر فروش ترین فرش های ماشینی هستند که در ردبندی های متفاوت قرار می گیرند. به این دلایل همه فرش ماشینی را به فرش های دستبافت کاشان ترجیح می دهند: یک از لحاظ قیمت فرش دستبافت و دیگری نگهداری سخت فرش دستبافت و... اما هستند کسانی که فرش های دستبافت را برای خرید فرش جهیزیه انتخاب می کنند. امروزه با پیشرفت صنعت فرش و دستگاه های بافندگی فرش ماشینی، فرش های ماشینی باکیفیتی بافته می شوند که بافت آنها به فرش های دستبافت بسیار نزدیک است و دیگر نگرانی برای قیمت فرش های دستبافت وجود نخواهد داشت. شما خریداران فرش می توانید با تماشای همه فرش های دستباف گونه کاشان و فرش های کلاسیک و فرش های مدرن و... شیفته این فرش های باکیفیت و درجه یک کاشان شوید و با مراجعه به محصولات فروشگاه واگره فرش، از تمامی فرش های این فروشگاه بهرمند شوید. 

 

با اطلاعاتی که از مطالب بالا گرفتیم، فرش های ماشینی و دستبافت به فرش مدرن، فرش کلاسیک و فرش سنتی تقسیم بندی می شوند و ما می خواهیم در این مقاله درباره تفاوت فرش های کلاسیک و فرش های مدرن صحبیت کنیم:

 

تفاوت فرش مدرن و کلاسیک

فرش های مدرن: فرش های مدرن از جمله فرش هایی است با طرح و نقش های خوش نقشی بافته می شوند و در سبک فرش مدرن بافته می شوند. همچنین امروزه زوج ها فرش های مدرن بیشتر مورد پسندشان هست و به دنبال فرش هایی هستند که که با دکوراسیون مدرن آنها همخوانی داشته باشد. کسانی که به دنبال فرش های لایت و ساده ای هستند و فرش هایی با رنگ های طوسی، فیلی، دلفینی را ترجیح می دهند، می توانند فرش های مدرن کاشان را خریداری کنند. فرش های سنتی با اینکه مشتریان خاص خود را دارا هستند ولی امروزه بیشتر فرش های مدرن با طرح های ساده خریداری می شود. از مجموعه فرش های مدرن را می توان به فرش های شگی،شنل، فرش های فریز، فرش های سه بعدی، کلاریس و.. اشاره کرد و از این فرش ها باید در دکوراسیون فرش اتاق کودک و مکان های مناسب با این نوع از فرش های مدرن استفاده شود. فرش های مدرن برای دکوراسیون های با سبک کلاسیک و سنتی مناسب نیستند. اغلب فرش های مدرن طرح های ساده ای دارند و یا با اشکال هندسی و خطوط، طراحی خاصی به خود می گیرند.

خرید فرش مدرن: اگر قصد شما خرید فرش مدرن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت فرش مدرن می باشد می توانید از محصولات متنوع فروشگاه واگره فرش استفاده کنید و این محصولات با طراحی های خوش نقشی که دارا هستند، بیننده را مغلوب خود می کنند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید این محصولات دارای تنوع هستند و با کلیک بر روی آن می توانید تمامی محصولات فرش مدرن کاشان را مشاهده کنید.

فرش ماشینی مدرن کاشان

فرش های کلاسیک: فرش های کلاسیک نیز دکوراسیون مرتبط با خود را دارند و باتوجه به طراحی داخلی منازل، فرش کلاسیک نیز انتخاب می شوند. و اما تفاوت فرش کلاسیک چیست؟ فرش های کلاسیک در محیط های رسمی و کلاسیک پهن می شوند. جنس الیاف این فرش های کلاسیک باعث جلوه و زیبایی و ظرافت فرش های کلاسیک شده است. فرش های کلاسیک هم به دو دسته فرش کلاسیک ماشینی و فرش کلاسیک دستبافت تقسیم می شوند. به دلیل قیمت های فرش دستبافت برخی کم تر به سراغ خرید فرش های دستباف می روند اما افرادی که قصد خرید فرش های دستبافت را دارند اما توان مالی آن را ندارند می توانند فرش های کلاسیک ماشینی را تهیه کنند زیرا فرش های کلاسیک ماشینی مانند فرش های کلاسیک دستبافت مرغوبیت داشته و کیفیت و بافت آن با فرش های دستبافت یکی است. فرش های 1500 شانه ماشینی کلاسیک از جمله فرش های کلاسیک است که قیمت آن بالا است و گران ترین فرش کلاسیک به حساب می آید زیرا تراکم و شانه بالای آن باعث بالا رفتن ظرافت و دوام فرش می شود. از انواع فرش های کلاسیک می توان به فرش افشان، بته جقه، خشتی، طرح ترنج و... اشاره کرد. فرش های کلاسیک بسیار مناسب سالن پذیرایی و سالن مهمانان می باشد که فضا را صمیمانه تر نشان می دهد.

فرش ماشینی کلاسیک کاشان

خرید فرش کلاسیک: اگر شما قصد خرید فرش های کلاسیک ماشینی را دارید می توانید با خرید اینترنتی فرش از محصولات فروشگاه واگره فرش بهرمند شوید. این محصولات جدید ترین فرش های کلاسیک در این فروشگاه می باشند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا