خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش سایز بزرگ یکپارچه

خرید فرش سفارشی سایز بزرگ

امروزه در خانه ها به دلیل بزرگ تر شدن فضای خانه ها و مدرنیته شدن سبک خانه های جدید، در فضای های خانه برای زیبا سازی و کاربردی نشان دادن محیط خانه از کفپوش ها استفاده می شود، برای کفپوش ها از انواع کاشی ها و سرامیک ها و فرش مدرن ماشینی استفاده می شود که این فرش های ماشینی مدرن مورد توجه بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان فرش ماشینی مدرن می باشد، این فرش مدرن ماشینی که بسیار ویژگی دارد که در ادامه به شما اطلاعاتی بخواهیم داد.

 

در گذشته از فرش های ماشینی برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار می گرفت که از قیمت بسیار پایینی بهره مند بودند و از این فرش ماشینی مدرن با کیفیت عالی را می توانستند خریداری کنند که مورد توجه عموم واقع شد، این فرش مدرن ماشینی ایرانی که از رنگ بندی های بسیار متنوع و بالایی برخوردار می باشد ولی از لحاظ ابعاد و اندازه محدود هستند و بیشتر این محصولات یا فرش های مدرن ماشینی کاشان که تنها دارای ابعاد استاندارد بافته و به فروش می رسند و زمانی که افراد در خانه یا مکان های بزرگ استفاده می کردند زیبایی را به وجود نمی آورد و مجبور بودند که از چندین فرش ماشینی برای همان مکان استفاده کنند و یا اگر هم جای اضافه ای دیده می شد مجبور بودند از قالیچه های مدرن استفاده کنند که نه تنها محیط را زیبا نمی کرد بلکه دکوراسیون را زشت می کرد. امروزه علاوه بر اینکه این ابعاد رایج و معمول وجود دارد و فرش های قواره بزرگ و در ابعاد بالا با سفارش شما خریداران تولید می شود و به فروش می رسد.

 

از ویژگی های فرش سایز بزرگ یکپارچه می توان به مورد هایی از جمله ، زینت و زیبایی بخشیدن به فضا های مختلف از جمله محیط خانه و اداره ها و محل های کار و دیگر مکان ها مخصوصا مکان های عمومی و مذهبی از جمله اماکن عمومی مانند مساجد بارگاه ها، سالن های تئاتر و کنفرانس، مراکز اداری، مکان های برگزاری جلسات، حسینیه ها و سالن نمایش نیز اشاره کرد که با انواع و شکل های مختلف از فرش سایز بزرگ کاشان پوشیده می شوند. فرش سایز بزرگ یکپارچه که از لحاظ ویژگی های فنی و ظاهری با محصولات و فرش های مدرن ماشینی که در منازل مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است.


انواع فرش های ماشینی مدرن سایز بزرگ یا فرش های ابعاد غیر استاندارد

فرش یکپارچه با ابعاد بزرگ که به عنوان یکی از چندین نوع فرش ماشینی مدرن می باشد که توسط کارخانه های تولید فرش سایز بزرگ یکپارچه تولید و بافته می شود دیده می شوند که جزو یکی فرش های ماشینی بی قواره نیز هستند. که شامل سه دسته می باشد.


انواع دسته بندی فرش سایز بزرگ یکپارچه 

1- شانه و تراکم فرش ماشینی سایز بزرگ 2- طرح و نگاره های زیبای فرش بزرگ یکپارچه 3- ابعاد های فرش ماشینی سایز بزرگ

1- شانه و تراکم فرش ماشینی سایز بزرگ: فرش 500 شانه ماشینی، فرش 700 شانه ماشینی فانتزی، فرش 1000 شانه مدرن و فرش 1200 شانه مدرن ماشینی از جمله محصولاتی می باشد که به ترتیب در وجود مقاومت و دوام و زیبایی موجود در این نوع فرش بافته و تولید می شود و یک نکته، این است که این گونه فرش سایز بزرگ یکپارچه در شانه و تراکم های بالا که با هم متفاوت می باشد، ویژگی ها و کاربرد مختلفی را در فرش ایفا می کنند.

2- طرح و نگاره های زیبای فرش بزرگ یکپارچهفرش سایز بزرگ که در طرح های بسیار گوناگونی بافته می شوند پس حتما باید با یکدیگر متفاوت باشند و یا به عبارتی دیگر باید تنوع بیشتری داشته باشد که برای خریداران و مشتریان فرش سایز بزرگ کاشان محبوب بیشتری را به وجود آورد. 

وجود سه نوع طرح زیبا سنتی، طرح کلاسیک و طرح فانتزی در بازای های فرش سایز بزرگ یکپارچه وجود دارد و به فروش می رسند. البته نکته ای وجود خواهد داشت که بایستی به آن توجه قائل شوید، این است که طرح بافته شده بر روی فرش یکپارچه به مقدار بالا و قابل توجهی به شانه و تراکم  یا به معنی دیگر به ظرافت فرش ابعاد بزرگ بستگی دارند. فرش های ماشینی مدرن بزرگ و یکپارچه که اگر تراکم های بیشتری و متراکم تر باشد دارای نگاره های ریز تر و طرح های پیچیده تری می باشند و فرش های بزرگ یکپارچه که از تراکم کمتری برخوردار باشند، دارای طرح های خلوت تر و نگاره های درشت تری است.

 

3- ابعاد های فرش ماشینی سایز بزرگ: ابعاد های فرش بزرگ و یکپارچه به دو حالت فرش فانتزی بزرگ یکپارچه استاندارد و فرش مدرن بزرگ یکپارچه غیر استاندارد تقسیم بندی می شوند و تولید و به فروش می رسند فرش های استاندارد بزرگ یکپارچه همان محصولات فرش ماشینی 6 متری، فرش ماشینی مدرن 9 متری، فرش 12 متری ماشینی و فرش 24 متری بزرگ مدرن هستند. هر سایزی از فرش های مدرن بزرگ یکپارچه که خارج از این ابعاد تعیین شده باشه در دسته فرش  بزرگ یکپارچه غیر استاندارد قرار دارد، خریداران فرش ماشینی یکپارچه غیر استاندارد را در محیط های آشپزخانه و راهرو که بسیار استفاده می شود را خریداری می کنند. فرش های ماشینی با ابعاد بزرگ و یکپارچه که از دسته فرش مدرن بزرگ یکپارچه غیر استاندارد قرار دارد به اسم دیگر، فرش های بی قواره هم شناخته می شود.


فرش های 24 متری ماشینی ابعاد بزرگ یا یکپارچه

فرش های 24 متری بزرگ یا یکپارچه ماشینی کاربرد های فراوانی را به همراه دارد، برای مثال: بیشتر در سالن های پذیرایی های بزرگ از این گونه فرش 24 متری ماشینی بزرگ یا یکپارچه به جای استفاده از چندین فرش ماشینی مدرن که با ابعاد های استانداردی مانند فرش ماشینی فانتزی 6 متری، فرش ماشینی مدرن 9 متری، فرش 12 متری ماشینی بکار می رود، به این دلیل که نظم و شکل دهی در سالن را ایجاد می کند، البته از این فرش مدرن بزرگ در مکان های دیگری هم از جمله، خانه ها، مکان های اداری و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

زمانی که از فرش های 24 متری ماشینی ابعاد بزرگ یکپارچه استفاده می شود، فضای اتاق بسیار شیک تر و زیباتر جلوه داده می شود و دکوراسیونی منظم تر و زیبا تری نسبت به فرش های ماشینی استاندارد به شما تحویل می دهد.


تصاویر فرش ماشینی مدرن بزرگ یا یکپارچه

نمونه فرش های ماشینی بزرگ و یکپارچه مدرن بافته شده، که توسط کارخانه های واگره فرش مطابق سفارشات شما مشتریان عزیز و ارجمند بافته می شود و در سایت واگره فرش موجود می باشد تا شما بتوانید تا با انتخابی دقیق و مناسب فرش ماشینی بزرگ و یکپارچه تصمیم درستی را بگیرید.

ابعاد فرش های سایز بزرگ به انتخاب شما خریداران عزیز می باشد که بتوانید طرح دلخواه خود را به هر گونه ای که علاقه دارید بافته شود که توسط شرکت فرش واگره بافته می شود. یک خبر جالب این است که بیشتر خریداران و مشتریان فرش های بزرگ یکپارچه کشور های عربی می باشند که در خانه ها ی خود از اینگونه فرش ها استفاده می کنند.


انواع و اشکال مختلف شکل فرش ماشینی بزرگ

فرش سایز بزرگ یکپارچه که با استاندارد های فاکتور که بر اساس تراکم و رنگ بندی و سایز، دسته بندی می شوند مشکلاتی که در ابتدا مقاله به آن اشاره شد مانند بهم ریختگی دکوراسیون خانه  می شود ولی طراحان فرش های ماشینی مدرن با ارئه ی انواع مختلف فرش های ماشینی بزرگ توانسته اند این مشکل را رفع کنند فرش های ماشینی که به دست شما خریداران مورد سفارش قرار می گیرد را می توانید به صورت اشکال هندسی دلخواه خود سفارش دهید.


انواع اشکال فرش ماشینی بزرگ یا یکپارچه 

فرش ماشینی بزرگ دایره شکل، فرش مدرن بزرگ مربعی، فرش مدن بزرگ بیضی شکل، فرش ماشینی مستطیل شکل مدرن 

فرش ماشینی بزرگ دایره شکل: این مدل از فرش های بزرگ یکپارچه که به صورت دایره می باشد برای محیط ها و اتاق های خانه ها به شکل دایره و یا استوانه باشد انتخاب مناسبی برای استفاده از این نوع فرش سایز بزرگ یکپارچه درجه یک می باشد، برای مثال به دلیل گردی که دارد برای آشپزخانه انتخاب مناسبی می باشد و جلوه خاصی را به وجود می آورد.

فرش مدل بزرگ مربعی: اگر فضای خانه به صورت مربع شکل باشد و یا راهرو ها به صورت باریک و کوتاه باشد استفاده از این گونه فرش ماشینی با کیفیت محیط را زیبا تری جلوه می دهد.

فرش مدن بزرگ بیضی شکل: بعضی از دکوراسیون ها که دارای منحنی می باشند را نمی توان از فرش ماشینی استاندارد استفاده کرد به همین دلیل گزینه بهتری برای ما به وجود می آورد از جمله خرید فرش ماشینی بزرگ بیضی شکل که باعث می شود محیط و دکوراسیون را بزرگ نشان دهد و زیبایی را به شما هدیه دهد.

فرش ماشینی مستطیل شکل مدرن: رایج ترین و بیشترین خرید فرش ماشینی مدرن بزرگ و یکپارچه که برای پر کردن کف کل اتاق نه نگاشتن جای خالی در اتاق استفاده می شود و به خاطر داشتن طول بلند در بین خریداران و مشتریان شناخته شده تر است. در گذشته استفاده از مبل برای پر کردن اتاق ها استفاده می شد تا فرش بزرگ کمتری مصرف شد اما فرش مدرن بزرگ مستطیل شکل به راحتی می تواند محیط را پر کند و هم علاوه بر پر کردن اتاق، زیبایی خاصی را پدید می آورد، که امروزه در مکان های عمومی مانند مساجد بزرگ یا نماز خانه ها بزرگ، بیشتر از این گونه فرش سایز بزرگ یکپارچه استفاده می شود.


خرید اینترنتی فرش های سایز بزرگ و یکپارچه

در فروشگاه اینترنتی واگره فرش شما می توانید هر گونه فرش سایز بزرگ کاشان با هر اندازه و ابعاد دلخواه خود خریداری کنید و  فرش بزرگ و یکپارچه را با نازل ترین قیمت ها خریداری کنید و با استفاده از فرش سایز بزرگ کاشان خود کمال لذت را ببرید.

لازم به ذکر است در فروشگاه آنلاین واگره فرش تمامی فرش های یکپارچه خریداری شده به صورت کاملا رایگان و با سریع ترین سرعت به خانه های شما می آید تا شما هیچ هزینه ی اضافی پرداخت نکنید و خیالتان از خرید خود بسیار راحت باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا