خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش با نخ بی سی اف چیست؟

خرید فرش بی سی اف

برای آن که که صاحب خانه خانه ای زیبا و بی نظیر داشته باشد، باید دست خود را در انتخاب و خرید انواع فرش های ماشینی که به عنوان یکی از بهترین کف پوش های موجود در بازار شناخته می شوند، باز گذارد. بازار فرش های ماشینی به حدی بزرگ و متنوع است که اگر بخواهیم در مورد انواع دسته بندی ها و تفاوت این فرش ها صحبت کنیم زمان زیادی صرف خواهد شد. یکی از انواع دسته بندی ها، دسته بندی بر اساس الیاف است که شامل فرش های آکریلیک، فرش های پلی استر، فرش های پلی پروپلین و فرش های با نخ بی سی اف و غیره می شود.
با بالاتر رفتن قیمت محصولات، بیشتر افراد به سراغ خرید فرش ماشینی ارزان می روند. فرش های بی سی اف، جز محصولات ارزان قیمت است که شما می توانید با کمترین قیمت آن را خریداری کنید.

فرش با نخ بی سی اف چیست؟
بسیاری از خریداران مهم ترین نکته را بهایی می دانند که باید بابت فرش پرداخت کنند. فرش های ماشینی بسیار ارزان قیمت تر از فرش های دستبافت هستند، اما در بین خود هم قیمت های متفاوتی دارند. فرش های بی سی اف جزء فرش های ارزان قیمت به شمار می‌روند با این وجود اگر در انتخاب فرش از هر نوعی حتی فرش های ارزان قیمت اشتباهی رخ دهد، نه تنها مدیریت هزینه خانوار صحیح نخواهد بود بلکه در نهایت هزینه گزافی بابت این انتخاب غلط پرداخت خواهد شد.
تمامی فرش های ماشینی از الیاف مصنوعی تهیه شده اند. الیاف مصنوعی هم همان الیافی هستند که به کمک مواد شیمیایی و طی فرایند های خاص بر روی مواد طبیعی در آزمایشگاه ها حاصل ساخت دست بشر هستند. ‏bcf  همانند پلی استر، ویسکوز، آکریلیک، جوت و غیره نوعی نخ مصنوعی است که بنابر ویژگی ‌هایی که دارد برای مکان های مختلفی از خانه تهیه می شود. در خرید تمامی فرش های ماشینی دقت داشته باشید متناسب با کاربرد فضای خانه و ویژگی های الیاف مورد استفاده دست به انتخاب بزنید. پس بهتر خواهد بود با معرفی مزایا و معایب فرش بی سی اف این محصول را بیشتر بشناسیم.

بررسی مزایا و معایب فرش بی سی اف
قیمت پایین فرش های بی سی اف اولین و مهم ترین ویژگی است که در عین مزیت بودن اگر به کاربرد فرش دقت نشود، می‌تواند نوعی عیب محسوب شود. هر تخته فرش ماشینی از سه نوع نخ خاب ، تار و پود بافته شده است. فرش های بی سی اف الیافی از جنس بی سی اف دارند. این الیاف پلاستیکی بوده و به طبع دوام و ماندگاری کم تری در برابر فشار و تردد از خود نشان می دهد و نمی تواننند مورد سایش و ... به صورت طولانی مدت قرار گیرد.
پلاستیک موجود در الیاف بی سی اف مانع از مقاومت آن در برابر گرد و غبار شده و نور خورشید دوام و طول عمر فرش بی سی اف را کم می کند. در نگهداری فرش های بی سی اف دقت کنید که اجسام داغ را بر روی آن قرار ندهید. در عین حال نکته مهم و مزیت قابل توجه در این بافته ها آن است که فرش های بی سی اف پرزدهی نداشته و بهترین فرش برای کودکان، افراد دارای آلرژی و بیماران تنفسی و پوستی می باشند. برای آنکه از عوارض پرزدهی فرش ها در امان باشید، انتخاب فرش های بی اس اف بسیار شایسته خواهد بود.
فرش هایی که با نخ جنس بی سی اف بافته می شوند را با فرش های بی سی اف مقایسه می کنیم تا با مقایسه کیفیت و ظاهر توان راحت تر انتخاب نمود. بی شک فضایی که قرار است فرش اکریلیک در آن پهن شود، متفاوت از فضایی است که قرار است فرش بی سی اف ارزان در آن پهن شود. محیط های شلوغ و پر تردد و همچنین محیط هایی که در معرض آلودگی بالا هستند مکان مناسبی باری پهن شدن فرش های بی سی اف نیستند در حالی که محیط های خلوت تر خانه مانند اتاق خواب را می توان با فرش های بی سی اف ارزان قیمت پوشاند.

خرید فرش بی سی اف
هر فرش ماشینی اگر بر اساس کاربرد  فضا انتخاب شود بهترین انتخاب خواهد بود و اگر به لحاظ ماندگاری و زیبایی نامتناسب تهیه شود، به هیچ عنوان فرش خوبی نخواهد بود. هنگامی که صاحب خانه تصمیم به خرید می کند لازم است روش و فروشگاه مناسب هم انتخاب شود. فروشگاه اینترنتی واگره فرش یکی از چند فروشگاه برتر است. برای خرید فرش در کیفیت بالا، زیبایی چشم نواز و قیمت مناسب سری به فروشگاه اینترنتی واگره فرش بزنید و از بین محصولات متنوع فرش باب سلیقه و مورد نیاز خود را با بهترین شرایط خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا