خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 700 شانه طرح جدید

جدیدترین فرش 700 شانه کاشان

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت بافندگی فرش ماشینی، امروزه فرش های زیبا زیادی در انواع طرح ها و شانه ها و تراکم های مختلف در بازار عرضه می شود؛ که هر کدام به نوبه خود دارای ویژگی ها و تفاوت هایی هستند. فرش های ماشینی دارای تعداد شانه ها و تراکم های متنوعی هستند که فرش های ماشینی 500 شانه، فرش های ماشینی 700 شانه، فرش های ماشینی 1000 شانه، فرش های ماشینی 1200 شانه و فرش های ماشینی 1500 شانه محبوب تر هستند. ما در این مقاله قصد داریم، تا شما را با فرش های 700 شانه و طرح های جدید فرش 700 شانه آشنا کنیم.

 

ویژگی فرش های 700 شانه

با توجه به این مسئله که هر چه تعداد شانه و تراکم در یک فرش بیشتر باشد محصولی مستحکم تر، ریز نقش و ظریف تر خواهیم داشت که توپر نیز می باشد. فرش هایی که در دسته 700 شانه قرار دارند و تعداد شانه و تراکم در آنها نسبتا پایین است زمینه فرش نسبت به محصولات 1000 و 1200 شانه خالی تر بوده و البته از نرمی و لطافت بالاتری برخوردار می باشد. به دلیل تنوع بسیار بالا در بافت این محصولات و استفاده از طرح های جدید و مدرن که می تواند نیاز سلیقه های مختلف را تامین کند از دیگر مواردی پر اهمیت در مورد این محصول می باشد. فرش های 700 شانه از طرح های بسیار زیبایی برخوردار اند که در ادامه به آنها پرداخته می شود.

 

انواع رنگ های فرش 700 شانه

فرش ماشینی هفتصد شانه به دلیل تنوع رنگی بسیار بالایی که دارند؛ مشتریان بسیار زیادی را به خود جذب کرده است و فروش بالایی نسبت فرش های ماشینی هزار شانه و فرش های ماشینی هزار و دویست شانه دارد. فرش های ماشینی 700 شانه 8 رنگ، فرش های ماشینی 700 شانه 10 رنگ و فرش های ماشینی 1200 شانه 12 رنگ جزء پر فروش ترین فرش های هفتصد شانه بوده اند. تنوع رنگ در فرش های 700 شانه بسیار بالاست و شما می توانید فرش خود را با رنگ دلخواه خریداری کنید.

 

انواع فرش های ماشینی 700 شانه 

در صورتی که قصد خرید فرش های ماشینی 700 شانه دارید؛ این را باید بدانید که فرش های 700 شانه به 3 دسته تقسیم می شوند.

فرش ماشینی 700 شانه واقعی

این دسته از فرش ها دارای تراکم عرضی 700 و تراکم طولی بین 2550 و 2700 می باشد که فروش بسیار بالایی دارد. فرش های ماشینی 700 شانه اصل در 8 یا 10 رنگ تولید می شوند و قیمت اندکی نسبت به فرش های 700 شانه درجه دو دارند. فرش های 700 شانه واقعی با بهترین دستگاه ماشینی تولید می شوند. معروف ترین دستگاه تولید فرش ماشینی، دستگاه HCPX2 (اچ سی پی ایکس تو) است که در کارخانه فرش واگره موجود است. تمامی قالی های ماشینی 700 شانه واقعی با این دستگاه در کارخانه فرش واگره بافته می شود.

 

فرش ماشینی 700 شانه تبدیلی

فرش های 700 شانه تبدیلی را با دستگاه های ماشینی 500 شانه تولید می کنند که بعد از بافتن به وسیله دستگاه هایی، آن را به فرش ماشینی 700 شانه تبدیل می کنند. در واقیعت این فرش ها با دستگاه های 500 شانه بافته می شوند که با تغییراتی به فرش های 700 شانه تبدیل می شوند. تراکم عرضی این فرش ها 700 و تراکم طولی آن معمولا 1500 است که این فرش های را به صورت 7 رنگ تولید می کنند. فرش های ماشینی هفتصد شانه تبدیلی کیفیت پایین تری نسبت به فرش های هفتصد شانه واقعی دارند. پس در هنگام خرید مراقب باشید.

 

فرش ماشینی طرح 700 شانه 

فرش های طرح 700 شانه دارای تراکم عرضی 500 و تراکم طولی 2400 می باشد که در بافت آن از طرح های فرش 700 شانه استفاده می شوند. به عبارتی یعنی فقط طرح های فرش 700 شانه در این فرش 500 شانه مورد استفاده قرار می گیرد. این فرش از نظر کیفیت و قیمت نسبت فرش های 700 شانه واقعی و فرش های 700 شانه تبدیلی ضعیف تر است. فرش های ماشینی طرح هفتصد شانه در 7 رنگ یا 8 رنگ تولید می شوند. این فرش ها به دلیل طرح های فرش 700 شانه بیشتر از فرش های ماشینی 500 شانه پر طرفدار هستند.

 

الیاف به کار رفته در فرش های ماشینی 700 شانه

الیاف به کار رفته در قالی های ماشینی هفتصد شانه بسیار زیاد هستند؛ که الیاف هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، الیاف های آکریلیک و پلی استر بیشتر در فرش ها مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین نخ برای فرش از جمله فرش های 700 شانه آکریلیک هیت ست شده می باشد زیرا الیاف آکریلیک در فرش 700 شانه سبب بالا رفتن کیفیت فرش های هفتصد شانه می شود. 

فرش های آکریلیک دارای ویژگی های چون، مقاومت بسیار بالا در برابر نور و گرما، مقاومت فرش در برابر گرد و غبار و ... به طوری که فرش های ماشینی آکریلیک توانایی این را دارند که یک اتو و یک قابلمه داغ را به مدت 5 دقیقه بدون هیچ آسیبی تحمل کند. فرش های پلی استری کیفیت بسیار پایین تری نسبت به فرش های آکریلیک دارند و قیمت فرش های پلی استری ارزان تر از فرش های آکریلیک است.

در نتیجه ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای دکوراسیون خود فرش های تراکم بالا را انتخاب کنید؛ زیرا این فرش ها کیفیت بسیار بالایی دارند و از ویژگی های بسیار زیادی بر خوردارند.

 

فرش 700 شانه لوکس

یکی از طرح هایی که در فرش های 700 شانه بسیار زیبا است، فرش ماشینی 700 شانه لوکس است. وقتی فرش های 700 شانه در طرح های لوکس تولید می شوند، این فرش های جلوه ی زیبایی به خود می گیرند. این فرش های کیفیت بسیار عالی دارند و برای دکوراسیون های لوکس و مدرن این فرش های زیبا بسیار مناسب هستند.

فروش انواع فرش های 700 شانه لوکس

فرش 700 شانه کلاریس

یکی از طرح های پر طرفدار که در فرش های 700 شانه مورد استفاده می شود؛ طرح های کلاریس است. فرش های 700 شانه طرح کلاریس یکی از فرش های زیبا صنعت فرش است، زیرا کلاریس زیبایی زیادی به فرش می دهد. قالی های هفتصد شانه کلاریس در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و کیفیت بسیار زیادی دارند.

فروش انواع فرش های ماشینی 700 شانه کلاریس

فرش 700 شانه وینتیج یا کهنه نما

یکی از طرح هایی که همیشه ماندگار است، طرح وینتیج یا کهنه نما است. فرش های ماشینی هفتصد شانه طرح وینتیج یا کهنه نما مشتریان بسیار زیادی دارد؛ زیرا از طرح های قدیمی بسیار زیبایی در این فرش با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از طرح های قدیمی زیبا باعث شده تا قیمت این فرش وینتیج بسیار مناسب شود.

فروش انواع فرش های 700 شانه وینتیج یا کهنه نما

فرش 700 شانه مدرن

فرش های ماشینی 700 شانه مدرن یکی از پر فروش ترین فرش های سال فروشگاه اینترنتی فرش واگره است. همیشه فرش های مدرن پر طرفدار و پر فروش بوده است، اما فرش های 700 شانه مدرن یک فرشی بوده است که مشتریان خارج از ایران هم خواهان این فرش های زیبا بوده اند. علت آن این است که طرح های مدرن باعث خاص بودن فرش می شوند و علاقه مشتریان برای خرید زیاد می شود.

فروش انواع فرش های ماشینی 700 شانه مدرن

فرش 700 شانه آشپزخانه

همیشه انتخاب فرش برای آشپزخانه بسیار سخت بوده است؛ زیرا که کیفیت برای ما اهمیت داشته است. ما به شما پیشنهاد می کنیم که فرش های ماشینی 700 شانه مخصوص آشپزخانه بسیار انتخاب عالی است. چون کیفیت عالی دارد و هم طرح ها و رنگ های زیبا و جذاب دارد. این فرش های قیمت مناسبی دارد و می تواند انتخاب خوبی برای شما عزیزان باشد.

فروش انواع فرش های 700 شانه آشچزخانه

فرش 700 شانه کودک

یکی از پر فروش ترین فرش های هفتصد شانه، فرش ماشینی 700 شانه کودک است. زیرا این فرش های مناسب قیمت مناسب برای اتاق کودک است و نسبتا قیمت بسیار مناسبی دارد. فروشگاه اینترنتی فرش واگره، فرش های 700 شانه طرح کودک را در طرح ها و رنگ های مختلف در فروشگاه خود قرار داده است تا مشتریان بتوانند؛ بهترین طرح را انتخاب نمایند.

فروش انواع فرش های ماشینی 700 شانه کودک

گبه فرش 700 شانه

شاید گبه فرش های 700 شانه یکی از قدیمی ترین گبه فرش باشد. این گبه فرش های ماشینی از طرح ها و رنگ های ساده برخوردارند. استفاده گبه فرش در خانه هایی که دکوراسیون ساده دارند بسیار عالی است، زیرا گبه فرش هایی که طرح ساده دارند در دکوراسیون های ساده بسیار شیک و خاص هستند این گبه فرش های 700 شانه کیفیت و قیمت بسیار عالی دارند.

فروش انواع گبه فرش های 700 شانه

این طرح ها جزء جدید ترین طرح های فرش 700 شانه ماشینی کاشان هستند.

 

خرید اینترنتی فرش های 700 شانه

فروشگاه اینترنتی فرش واگره دارای انواع طرح های فرش 700 شانه است. شما می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی فرش واگره، انواع فرش های ماشینی 700 شانه مشاهده کنید. طرح های بسیار زیادی در فروشگاه فرش واگره موجود است که ما بعضی از آنها را برای شما عزیزان توضیح دادیم. شما برای خرید می توانید با مراجعه به سایت فرش مورد نظر خود را انتخاب و آن را از فروشگاه اینترنتی فرش واگره با قیمت مناسب خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا