خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش جلو مبلی

خرید فرش جلو مبلی

فرش های ماشینی در هر جای خانه کاربردی و قابل دیدن هستند. فرش های ماشینی را برای فضاهای مختلفی خریداری می‌کنیم و مورد استفاده قرار می‌دهیم اما نکته مهم در انتخاب و خرید فرش های ماشینی آن است که بتوانیم مطابق با کارکرد و بهره وری فضای خانه و دکوراسیون انتخاب کنیم. دنیای بزرگ فرش های ماشینی رفته رفته به بازاری تخصصی تبدیل شده اند که خریداران آگاه را می طلبند و سوء استفاده گران به راحتی می توانند از عدم اطلاع خریداران سوء استفاده نموده و فرش های تقلبی و بی کیفیت را به قیمت بالا به فروش برسانند.
برخی از فرش ها کاربرد تزیینی دارند و به عنوان کف پوش از آن ها استفاده نمی شود.
فرش جلو مبلی بیشترین تاثیر را بر فضای دکوراسیون دارد خصوصاً آنکه رنگ این کف پوش محبوب تعیین‌کننده تم رنگی فضای دکوراسیون خواهد بود. اگر از آن دسته صاحب خانه هایی هستید که به زیبایی دکوراسیون خود اهمیت می دهید باید حساسیت و دقت در انتخاب فرش جلو مبلی را در دستور خرید خود قرار دهید و بدین ترتیب خریدی بهینه و مطلوب را تجربه کنید. اکنون با ما همراه شوید تا با مهم ترین نکات در رابطه با فرش جلو مبلی آشنا شوید.

فرش جلو مبلی
فرش جلو مبلی همان فرشی است که در پذیرایی خانه و در قسمت جلو مبل ها پهن می شود و معمولاً میز یا میزهای کوچکی تحت عنوان میز قهوه خوری یا عسلی یا میز جلو مبلی بر روی آن قرار می گیرد. در مقالات مختلف و هنگام صحبت در رابطه با نگهداری صحیح و اصولی فرش های ماشینی، همواره در مورد آن صحبت کرده‌ایم که نباید اجسام سنگین بر روی فرش قرار گیرند اما این میزها به حدی سبک هستند که آسیبی بر فرش وارد نمی کنند. با این حال لازم است هراز گاهی میز جلو مبلی را جابجا کنیم تا از ایجاد سایش و در نهایت پارگی فرش جلو مبلی جلوگیری به عمل آوریم.
فرش جلو مبلی به چند دلیل مهم است و توصیه به دقت در خرید آن لازم به توجه است، مهم ترین دلیل آن است که این فرش به لحاظ رنگ و نگاره تاثیر بسیار چشم گیری بر فضای دکوراسیون خانه دارد. باید در انتخاب طرح و رنگ میز جلو مبلی دقت کنیم. اما این دقت شامل چه چیزهایی است؟ و مهم ترین نکات هنگام انتخاب کدام است؟
اول آنکه بهتر است قبل از اقدام به خرید، رنگ و طرح فرش را انتخاب کنیم  چرا که ست کردن سایر اجزای دکوراسیون با فرش ماشینی کاری بسیار راحت تر است تا اینکه بخواهیم رنگ و طرح فرش را با اجزای آماده دکوراسیون هماهنگ کنیم.
رنگ و طرح میز جلو مبلی باید بر اساس ابعاد خانه انتخاب شود. اگر به فضای بسیار بزرگ یا با نور کافی در اختیار ندارید، بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا با انعکاس قابل توجه نور فضای خانه را بزرگ تر از حد واقعی نشان دهند. انتخاب رنگ ‌های تیره برای فضا های کوچک به هیچ عنوان توصیه نمی شود ، اما در خانه های ویلایی میز جلو مبلی می‌تواند از هر طیف رنگی انتخاب شود و بهتر است در چنین فضاهایی اگر مبلمان شما روشن است با انتخاب فرش جلو مبلی از طیف رنگی تیره، رنگ های متضاد را به زیبایی در کنار یکدیگر قرار دهید و هماهنگی را در تضاد رنگ ها نشان دهید.
مورد دیگر انتخاب نقشه فرش جلو مبلی است. طرح و نقشه آن باید تا حد امکان زیبا باشد. پس طبیعی است که فرش از بین دسته ها با شانه و تراکم بالا انتخاب شود تا با ظرافت و زیبایی نقشه فضای دکوراسیون را تحت تاثیر قرار دهد.
مورد دیگر در فرش جلو مبلی ابعاد فرش است. امکان انتخاب فرش در تمام ابعاد استاندارد و غیر استاندارد وجود دارد، حتی هستند صاحب خانه هایی که فرش را در ابعاد سفارشی تهیه می کنند. معمولاً قالیچه ها گزینه مناسبی برای پهن شدن در جلو مبل می باشند از آنجایی که هدف اصلی فرش جلو مبلی زیبایی دکوراسیون خانه است، این فرش را در ابعادی انتخاب کنید که از فضا کوچک تر باشد اما در مقایسه با میز و مبل فضای بیشتری را به خود اختصاص دهد.

خرید انواع فرش جلو مبلی
بیشترین میزان تقاضا برای فرش هایی که با الیاف خاص تهیه می شوند مانند فرش های ابریشم، فرش های گل ابریشم، فرش های پشمی و حتی طرح های خاص مانند فرش های کهنه نما و ... پذیرایی خانه و همچنین پهن در جلو مبلمان است.
تا اینجا صحبت ما بیشتر در رابطه با شاخص‌های زیبایی فرش جلو مبلی بود اما نباید از کیفیت و دوام این محصولات غافل شد. فرش های جلو مبلی چندان مورد تردد و سایش قرار نمی گیرند اما به علت آنکه در جلو مبلمان پهن می شوند احتمال آلودگی و لکه شدن وجود دارد. از این رو باید فرشی خریداری نمود که در برابر مواد شوینده مقاوم باشد.
فرش فانتزی جلو مبلی را می توانید از محصولات مدرن فروشگاه اینترنتی فرش واگره انتخاب کنید. طرح های بی نظیری که برای دکوراسیون های مدرنیته و امروزی است.
اگر به دنبال طرح های کلاسیک هستید می توانید از فرش های ابریشم گونه 1500 شانه گل برجسته استفاده کنید که ظریف تر از قالی دستباف در دکوراسیون خودنمایی می کند.
فرش های کلاریس و چاپی نیز که طرح های مدرنیته، کلاسیک و سنتی دارند می توانند برای جلو مبل مناسب باشند.
محصولات 1200 شانه، 1000 شانه نیز ظرافت بالایی دارند و قیمت فرش جلومبلی 1200 شانه کمتر از 1500 شانه است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا