خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قیمت روز فرش 700 شانه

قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه

اطلاع از قیمت روز فرش 700 شانه یکی از موارد درخواستی مشتریان این فرش پر فروش است که افزایش روزانه نرخ ارز و محصولات تاثیر پذیر از آن مانند فرش سبب تغییر روزانه قیمت ها می شود که فاکتور قیمت به عنوان عاملی بسیار مهم در هنگام خرید برای خریداران فرش ماشینی، سبب شده تا بسیاری از فروشگاه های معتبر قیمت های روز را به محصولات خود اختصاص دهند. به روزترین قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه در تنوع بالای سبک و رنگ بندی را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.
فرش 700 شانه 10 رنگ لوکس
فرش 700 شانه 8 رنگ لوکس
فرش ماشینی 700 شانه 8 رنگ
فرش ماشینی 700 شانه 10 رنگ

قیمت روز فرش 700 شانه

قیمت در بحث خرید فرش ماشینی از فاکتوهای بسیار مهم برای بسیاری از مشتریان است، چرا که این محصول به عنوان کالایی لوکس و گران قیمت از وسایل ضروری منزل محسوب می شود و افراد برای تهیه آن با توجه به تراکم های متعددی که برای این محصول در نظر گرفته شده و قیمت متفاوت آن، نسبت به شرایط و بودجه خود تصمیم به خرید گزینه مناسب می نمایند. همان طور که در بالا نرخ های متفاوتی از قیمت فرش 700 شانه در شهر فرش کاشان را مشاهده می نمایید، پس می توان اذعان داشت که برای قیمت گذاری فرش های ماشینی عوامل مختلفی موثر است که در ادامه می توانید فاکتورهای تاثیر گذار روی قیمت فرش ماشینی را مطالعه و طبق آن تصمیم به خرید فرش مناسب خانه خود بپردازید.

-    تفاوت قیمت فرش 700 شانه با تراکم های متعدد: تعداد گره های به کار رفته در قسمت عرضی و طولی یا همان شانه و تراکم به عنوان مهم ترین عامل تعیین کننده فرش به شمار می رود، چرا که کاهش یا افزایش آن سبب کاهش و افزایش الیاف بافت و وزن فرش می شود. پس می توان فرش های 700 شانه با تراکم طولی متنوع را از لحاظ قیمت متفاوت اعلام نمود. از آن جایی که فرش 700 شانه بسیار پر فروش است و تولید کنندگان تنوع بالایی از تراکم های 2250، 2550، 2700، 3000 و 3300 را برای استحکام و انسجام بیش تر آن در نظر گرفته اند، پس افزایش گره ها در تراکم طولی فرش 700 شانه سبب افزایش مقدار الیاف مصرفی و کیفیت آن نیز می شود که تاثیر مستقیم روی قیمت فرش ماشینی 700 شانه خواهد داشت.

-    قیمت فرش 700 شانه در رنگ بندی متنوع: همان طور که قبلا نیز اشاره شد، فرش 700 شانه به علت پر فروش بودن در تنوع بالایی از تراکم، رنگ و طرح و سبک تولید و ارائه گشته است. یکی از فاکتورهای تعیین کننده قیمت تعداد پالت رنگی است که در متن زمینه فرش برای زیبایی نقوش به کار می رود. پس می توان فرش 700 شانه 8 رنگ را نسبت به فرش 700 شانه 10 رنگ ارزان تر اعلام نمود، چرا که پالت رنگی کمتری در آن استفاده شده است.

-    قیمت فرش ماشینی 700 شانه در ابعاد متنوع: همان طور که می دانید تنوع بالایی از سایزها و ابعاد استاندارد برای فرش ماشینی با توجه به نیاز بازار در نظر گرفته می شود که مسلما کاهش و افزایش سایز فرش روی تعداد گره هایی که برای آن در نظر گرفته می شود و الیاف مصرفی که در آن به کار می رود، تاثیر گذار است. پس می توان قیمت فرش 700 شانه 6 متر نسبت به فرش 700 شانه 9 متری و 12 متر ارزان تر است و صرف هزینه برای خرید فرش مناسب چیدمان دکوراسیون های مدرن با ابعاد کوچک تر بسیار کمتر خواهد بود.

-    قیمت فرش 700 شانه اکریلیک هیت ست شده: اما از دیگر عوامل مهم برای تعیین قیمت فرش 700 شانه می توان به جنس فرش اشاره داشت که به کارگیری از الیاف بافت متنوع سبب قیمت پایین و یا بالای آن می شود که تولید کنندگان جهت تولید بهترین کیفیت فرش 700 شانه از بهترین الیاف بافت مصنوعی یعنی اکریلیک هیت ست شده استفاده می نمایند که به لحاظ ظاهری و ویژگی های بافتی شباهت بسیاری با الیاف طبیعی پشم دارد. این الیاف نرم و لطیف سبک وزن، بدون پرزدهی و ضد حساسیت، انعطاف پذیر، تثبیت در رنگ پذیری و مقاومت بالایی در برابر پارگی و حرارت دارد که به همین دلیل به عنوان الیاف بافت برای تولید فرش درجه یک و با کیفیت مد نظر تولید کنندگان قرار گرفته است.

قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه

به منظور مشاهده به روزترین قیمت فرش 700 شانه دستبافگونه کاشان می توانید به فروشگاه واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از فرش های 700 شانه می باشد که افراد مطابق با نیاز و بودجه خود می توانند به خریداری مورد مناسب بپردازند. فروش آنلاین فرش 700 شانه با قیمت کارخانه و گارانتی معتبر کالا توسط این فروشگاه معتبر فرش به علت عرضه مستقیم و بی واسطه صورت می پذیرد که متقاضیان می توانند از آن بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا