خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد؟

فرش برای خانه کوچک

دنیای بسیار بزرگی از فرش های ماشینی را در اختیار داریم که انواع اقسام فرش ها در این بازار قابل تهیه هستند.
اگر شما هم خریدار فرش های ماشینی بوده اید، بی شک می دانید برای خرید بهترین فرش ماشینی انتخاب هر شخص متفاوت از دیگری خواهد بود. چرا که بهترین فرش ماشینی فرشی است که بنا بر ویژگی های کیفی و ظاهری متناسب با فضای خانه انتخاب و از برند ها و تولیدکنندگان نامی به روش های مقرون به صرفه شود.
یکی از ویژگی هایی که خریداران همواره به دنبال آن هستند فرشی است که بتواند خانه های کوچک و آپارتمانی را بزرگ تر از آنچه هستند نشان دهد. فرش های ماشینی اگر صحیح و اصولی انتخاب شوند به خوبی خواهند توانست فضای خانه را بزرگ تر از آنچه هست نشان دهند و تاثیر بسزایی بر دکوراسیون خواهند داشت.
نمی توان از نقش مهم و تاثیر گذار فرش های ماشینی بر دکوراسیون خانه غافل شد؛ از این رو در این مقاله به دنبال فرش هایی هستیم که دکوراسیون خانه را زیبا کرده و فضا را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهند. از آنجایی که خانه های ویلایی نیاز به چنین انتخابی ندارند و دست خریداران در انتخاب فرش ماشینی به جهت بزرگ تر یا کوچک تر نشان دادن فضا باز است. مخاطب اصلی این مقاله صاحب خانه هایی هستند که تمایل دارند فضای خانه خود را بزرگ تر از ابعاد واقعی جلوه دهند؛ پس با ما همراه شوید تا نکات اساسی در رابطه با بزرگ تر جلوه دادن خانه را بشناسیم.

چه فرشی خانه را بزرگتر نشان می دهد؟

- تاثیر رنگ فرش ماشینی بر بزرگتر نشان دادن فضای خانه
بار ها و بار ها گفته ایم فرش های ماشینی بیشترین تاثیر را بر فضای دکوراسیون دارند، چرا که کالایی هستند که سطح وسیعی از مهم ترین بود هر فضا را پوشش می دهند.
خانه ای را تصور کنید که رنگ استفاده شده برای کف پوش آن روشن است بی شک بسیار متفاوت از خانه‌ ای است که کف آن با رنگ های تیره پوشیده شده است؛ همین مثال و تصور نمونه بسیار واضحی از تاثیر رنگ فرش بر فضای خانه.
برای آنکه فضای خانه شما بزرگ تر نشان داده شود لازم است که انتخاب شما برای کف پوش از طیف رنگی روشن صورت بگیرد. رنگ هایی از جمله کرم، سبز روشن، آبی روشن، فیلی و رنگ های خنثی نور را به خوبی انعکاس می دهند از همین جهت فضا بزرگتر نشان داده خواهد شد.
بازار متنوع فرش های ماشینی پر است از رنگ های روشنی که در انواع و اقسام طرح ها و نگاره ها بافته شده اند. علاوه بر این می توان در فضا های خاص خانه از جمله پذیرایی جلو درب ورودی و بر روی درب کمد ها از شیشه و آینه کمک گرفت. شیشه و آینه یکی از کالا های لوکس ای است که علاوه بر جلوه خاص دکوراسیون فضای خانه را بزرگ تر نشان می دهد. کاربرد آینه جلو درب ورودی واضح است و عمدتاً این آینه بسیار ساده انتخاب می‌شود. اما می ‌توانید آیینه و شیشه های بکار رفته در دیوار پذیرایی را به گونه ای انتخاب کنید که لوکس بودن فضا را دو چندان کند.
فرش های ترک مدرن به دلیل رنگبندی روشنی که دارند می توانند فضای خانه را دلبازتر و بزرگتر جلوه دهند. فرش ماشینی طرح ترک را می توانید برای پذیرایی های مدرن و یا اتاق نشیمن مدرنیته انتخاب کنید. طرح های ترک بهترین فرش برای خانه کوچک عروس است

- تاثیر نقش فرش ماشینی بر بزرگ تر نشان دادن خانه
مورد دیگری که در بزرگ تر نشان دادن فضای خانه مهم جلوه می کند، انتخاب فرشی است با نگاره های مناسب برای خانه های کوچک بدین ترتیب که اگر فضای خانه شما کوچک است کافی است طرح فرش ماشینی انتخاب کنید که بر روی رنگ زمینه روشن آن نگاره های زیبا اما خلوت نقش بسته باشند، هرچه نقش فرش ماشینی شلوغ تر و پر پیچ و خم تر باشد از زیر فرش بر بزرگ تر نشان دادن فضای خانه کمتر می ‌شود.
خوشبختانه تنوع فرش های ماشینی خصوصاً فرش هایی که در فروشگاه های اینترنتی برند های درجه یک عرضه می شوند به حدی است که خریداران با هر سبک سلیقه‌ای به خوبی می‌توانند نیاز خود را در این بازارها را رفع کرده و فرش مد نظر خود را تهیه کنند.
فرش های بدون ترنج افشان، در بزرگ نشان دادن خانه و فضای خانه بسیار تاثیر گذار هستند. بهتر است برای خانه های آپارتمانی و خانه های کوچک و کم نور، از فرش های ماشینی طرح افشان استفاده شود.

- نقش ابعاد فرش ماشینی در بزرگتر نشان دادن فضای خانه
شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید حتی ابعاد فرش های ماشینی هم در بزرگتر نشان دادن خانه نقش دارند.  معمولا خانه های آپارتمانی حال و پذیرایی مجزا ندارند و در ایده آل ترین حالت صاحب خانه به کمک دو تخته فرش ماشینی و چیدمان صحیح مبلمان فضای پذیرایی را از حال جدا می‌کند و بدین ترتیب باید در انتخاب ابعاد فرش دقت نمود تا فضا بزرگ تر نشان داده شود.
به هیچ عنوان پذیرایی خانه خود را سرتاسر با فرش نپوشانید و بدانید وجود اندکی فاصله بین لبه فرش و دیوار نه تنها زیبایی دکوراسیون را تکمیل می‌کند بلکه در بزرگ تر نشان دادن فضای خانه نقش دارد.
و این مورد مهم دیگری است که می‌ توان جهت بزرگ تر نشان دادن فضای خانه توسط صاحب خانه به کار گرفته شود. پس از آنکه بر اساس اصول گفته شده توانستیم فرش ماشینی برای خانه خود را به گونه‌ای که خانه را بزرگ تر از حد واقعی نشان دارد، انتخاب کنیم برای خرید فروشگاه های اینترنتی را هدف قرار دهیم. چرا که این فروشگاه ها بیشترین مزیت را در بین انواع روش های خرید متنوع به خود اختصاص داده‌اند. برای اطلاع از این مزایا مقالات مربوط به مزیت فروشگاه های اینترنتی که در همین وبسایت منتشر شده است را مطالعه نمایید.
در آخر کافی است یادآوری نماییم که صاحب خانه ها می توانند با انتخاب صحیح فرش های ماشینی فضای خانه را بزرگ تر از آنچه هست نشان دهند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا