خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

بهترین فرش ماشینی کدام است و از کجا می توان خرید؟

خرید بهترین فرش ماشینی

بهترین فرش ماشینی کدام است؟ شاید این سوالی باشد که قبل از خرید به عنوان یک چالش برای خریداران فرش ماشینی بوجود بیاید که ما در این مقاله قصد داریم تا جایی که امکان دارد به صورت کامل برای شما توضیح بدهیم تا خریدی از سر رضایت و همچنین فرش ماشینی با کیفیت را از برند های خوب و معتبر خریداری کنید. قبل از خرید فرش های ماشینی چیزی که اهمیت زیادی دارد این است که از جایی که می خواهید فرش را خریداری کنید اطمینان کامل داشته باشید و مطمئن شوید که فرش های تولید شده با دستگاه های ماشینی خوب بافته شده باشند که دستگاه بافت فرش ماشینی تاثیر بسیار زیادی در تولید فرش با کیفیت دارد. علاوه بر آن نوع بافت فرش ماشینی، جنس نخ خاب فرش ماشینی، جنس نخ تار و پود فرش ماشینی، تراکم طولی و عرضی فرش ماشینی، طرح و نقش فرش ماشینی دیگر مواردی هستند که بهترین فرش ماشینی را تشکیل می دهند.

کدامیک از فرش های ماشینی از نظر جنس بافت مناسب تر می باشند؟
فرش های ماشینی با الیاف مختلفی اعم از آکریلیک، پلی پروپیلن، پلی استر و دیگر الیاف طبیعی وجود دارد که، نخ های آکریلیک بهترین الیاف در بافت فرش های ماشینی درجه یک می باشند و همچنین دارای قیمت خوبی هم هستند و از نخ پلی پروپیلن و پلی استر برای بافت فرش اتاق خواب کودک و فرش مدرن برای اتاق خواب بزرگسالان استفاده می کنند که سایر الیاف مصنوعی قیمت هایشان از نخ آکریلیک بسیار کمتر می باشد و نکته ای که حائز اهمیت است و باید به آن توجه کنید این است که مسلما فرش هایی که با نخ آکریلیک هیت ست شده بافته شده اند دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر فرش های ماشینی می باشند.
برای خرید فرش مناسب برای دکوراسیون خود شما ابتدا باید نوع استفاده خود را از فرش ماشینی بشناسید و هزینه ای که می خواهید صرف خرید فرش ماشینی درجه یک کنید را در نظر بگیرید تا با توجه به هدف و نیازی که دارید بتوانید بهترین فرش ماشینی را خریداری کنید. اگر بخواهیم به صورت واضح تر منظور خود را به شما برسانیم منظورمان این است که ببینید منزلتان اگر لوکس و مجلل می باشد و فرش در معرض پاخور و کودکان و... قرار نمی گیرد پس فرش هایی با تراکم بالا می توانند برای شما بهترین گزینه فرش ماشینی باشند و اگر فرش پذیرایی منزلتان در معرض پاخور و آلودگی و... قرار می گیرد و مدام باید فرش را تمیز کنید و شستشو بدهید فرش هایی با تراکم پایین خریداری کنید چون هم دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند و هم دارای قیمت مناسب و اقتصادی هستند مانند فرش های 700 شانه ماشینی درجه یک، فرش 1000 شانه ماشینی و فرش 500 شانه ماشینی با قیمت مناسب وجود دارند.

جنس نخ خاب فرش ماشینی
فرش های 700 شانه ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک یکی از بهترین فرش های ماشینی در کارخانجات فرش کاشان می باشد و و همچنین پر فروش ترین فرش ماشینی با قیمت ارزان همین فرش های 700 شانه هستند که دارای تراکم پایینی می باشند و همین عامل باعث شده دارای ضخامت و کیفیت بی نظیری باشند و فرش با تراکم بالا مانند فرش های 1200 شانه درجه یک کاشان و فرش 1500 شانه هم در فروشگاه فرش واگره با الیاف آکریلیک هیت ست شده بافته می شوند و از دسته فرش های نازک ماشینی می باشند که در ادامه چند نمونه از نخ خاب هایی که در فرش های ماشینی بافته می شوند را توضیح می دهیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.
فروش انواع فرش هفتصد شانه ماشینی درجه یک
نخ آکریلیک
فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک یکی از بهترین فرش های ماشینی دستبافتگونه می باشند که نخ آکریلیک بسیار شبیه به نخ پشم می باشد. فرش هایی که با نخ آکریلیک بافته می شوند در برابر حرارت و نور مستقیم آفتاب، پاخور و دیگر موارد از خود مقاومت خوبی نشان می دهند و فرش های پر فروشی نیز می باشند البته که باید به این مورد توجه کنید که آیا از جایی که فرش ماشینی خریداری کرده اید فرش را با نخ 100% آکریلیک تولید کرده اند یا خیر!
نخ پلی پروپیلن
فرش ماشینی بافته شده با نخ پلی پروپیلن دارای سطحی نرم و لطیف می باشد که برای اتاق کودک گزینه خوبی است و رطوبت را در خود بسیار کم جذب می کند اما فرش های بافته شده با نخ پروپیلن اگر دچار لکه های روغنی شوند پاک کردن این لکه ها از روی فرش بافته شده با نخ پروپیلن سخت می باشد و همچنین این فرش های ماشینی قیمتی کمتر از فرش آکریلیک دارند.
نخ پلی استر
الیاف پلی استر نیز از دسته الیاف پلاستیکی می باشند که این الیاف دارای استقامت و مقاومت خوبی در برابر پاخور از خود نشان داده اند و شستشوی این فرش ماشینی بافته شده با الیاف پلی استر بسیار راحت می باشد و خیلی زود خشک می شوند.
نکته ای که باید آن را در نظر بگیرید این است که فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک مناسب ترین فرش ها برای سالن های پذیرایی می باشند و فرش های بافته شده با نخ پلی پروپیلن و پلی استر برای مکان های کم رفت و آمد و اتاق خواب ها مناسب می باشند.
بهترین فرش ماشینی، فرشی است که با نخ تار و پود پنبه بافته شده باشد که مقاومت خیلی خوبی دارند و مهم ترین عامل در دوام و زیبایی فرش ماشینی هستند. همچنین چیزی که برای مشتریان بسیار مهم می باشد این است که فرش های ماشینی با طرح و نقش جدید هر ساله تولید شوند تا دست مشتریان برای انتخاب باز باشد که در فروشگاه فرش واگره، فرش های جدید سال 1400 و سال های قبل با تنوع زیاد تولید شده و با تنوع رنگ بندی زیاد به صورت عمده و تکی عرضه می شود.

فرش ماشینی خوب چه ویژگی هایی دارد؟
• دارای سطحی نرم و لطیف باشد (بافته شده با الیاف خوب و درجه یک)
• ظرافت بالای فرش ماشینی (وابسته به نوع نخ و تار پود می باشد و از همه مهم تر دستگاه بافت فرش ماشینی)
• بدون پرزدهی (فرش هایی که با نخ آکریلیک اصل بافته می شوند بعد از چند بار جارو کشیدن عاری از هرگونه پرز می شوند)
• تناسب بین تراکم و شانه فرش های ماشینی (فرش های ماشینی با تراکم های مختلف و سفارشی بافته می شوند که باید شما مشتریان تراکم متناسب با شانه فرش را انتخاب کنید)
• داشتن طرح و رنگ زیبا و بافته شده با الیاف آکریلیک هیت ست شده درجه یک به همراه نخ تار و پود پنبه اصل

ویژگی های فرش ماشینی خوب برای خرید فرش دستبافتگونه

فرش واگره کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی فروش انواع فرش ماشینی و تابلو فرش های ماشینی جدید می باشد که این فروشگاه اینترنتی انواع فرش ماشینی 700 شانه درجه یک، فرش ماشینی 1000 شانه و فرش ماشینی 1500 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه با کیفیت درجه یک و عالی را بدون واسطه و به صورت مستقیم تولید می کند و به صورت عمده و تکی به فروش می رساند، همچنین ارسال انواع فرش های ماشینی به سراسر کشور و صادرات فرش ماشینی به سراسر جهان در فرش واگره کاشان صورت می گیرد.
برای خرید فرش ماشینی همانطور که گفتیم ابتدا باید از مکانی که برای خرید فرش می خواهید اقدام نمائید مطمئن شوید و بعد از آن فرش خریداری کنید که فروشگاه فرش واگره کاشان با بهترین برند های فرش ماشینی در حال همکاری مستقیم می باشد تا بهترین محصولات فرش ماشینی را به سراسر ایران و جهان ارسال نمایند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا