خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

معرفی جدیدترین فرش سال کاشان

جدیدترین فرش سال کاشان

تکنولوژی همواره در جهان در حال گسترش و پیشرفت است و فرش ماشینی نیز از این مقوله جدا نبوده و کارخانجات فرش بافی از به روزترین ماشین آلات جهت تولید فرش های ماشینی جدید و با کیفیت استفاده می نمایند. از همین رو خریداران به علت برخورداری از با کیفیت ترین و جدیدترین فرش های ماشینی همواره به دنبال جدیدترین فرش سال کاشان بوده و هستند. بدین منظور ما مقاله ای در باب معرفی جدیدترین فرش سال کاشان ارائه نموده ایم که با مطالعه آن خواهید توانست به جدیدترین فرش سال از لحاظ جنس و کیفیت و طرح و رنگ دست یابید.

معرفی جدیدترین فرش سال کاشان

به منظور بهره مندی از فرش سال بهتر است در ابتدا با جديدترين فرش سال به لحاظ شانه و تراکم، بافت، تکنولوژی، جنس الیاف و رنگ بندی آشنا شوید. تمامی مطالب زیر حاوی نکاتی مهم در باب دسترسی بهتر و سریع تر به جدیدترین فرش کاشان سال 1400 خواهد بود که پیشنهاد می شود با دقت مطالعه نموده تا با ریزترین نکات بتوانید از دکوراسیونی مدرن و کلاسیک جدیدترین فرش سال ۱۴۰۰ در منزل خود بهره مند گردید.

-    جدیدترین فرش سال 1400 از لحاظ شانه و تراکم: به کارگیری از به روزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی بافت دنیا در کارخانجات فرش بافی سبب شده تا تولید کنندگان بتوانند به تولید بالاترین شانه تراکم از جمله فرش 1500 شانه و 1200 شانه بپردازند که این تراکم بالای گره در ظرافت و زیبایی و استحکام و انسجام فرش بسیار موثر است. ظرافت بالای این گونه محصولات آن را بسیار مشابه قالی های دستبافت نموده که از این رو با عنوان فرش دستبافگونه شناخته می شود.

-    فرش جدید کاشان سال 1400 به لحاظ جنس و بافت: لازمه تولید تراکم های بالا به کارگیری از الیافی با شماره نخ 50 الی 60 می باشد که نازکی آن به ظرافت بافت فرش های ماشینی پر تراکم افزوده و شباهت آن را با فرش های دستبافت بسیار نزدیک نموده است. شباهت بافت فرش های ماشینی تراکم بالا با قالی های دستبافت بسیار زیاد است که افراد به جهت بهره مندی از محصولی ریز بافت ترجیح به خریداری فرش دستباف گونه به جای قالی دستبافت با قیمت های بالا می دهند. هم چنین استفاده از الیاف بافت اکریلیک بایر آلمان و ترک در چنین تراکم هایی سبب ریز بافتی و ظرافت بیش تر محصول می گردد و به لحاظ دوام بسیار مقاوم و بدون پرزدهی نیز هستند.

-    جدیدترین فرش سال ۲۰۲۱ از لحاظ طرح و رنگ: هر چه فرش از تراکم و ظرافت بافت و نقش بالاتری برخوردار گردد، مسلما از قابلیت به کارگیری از رنگ بندی متعددی نیز برخوردار می شود و اخیرا فرش های تمام رنگ که در آن رنگ بندی نامحدودی به کار می رود، به عنوان جدیدترین فرش سال به لحاظ رنگ بندی به شمار می آید. چنین محصولات اصولا دارای طرح هایی مدرن و امروزی هستند که به کارگیری از آن در دکوراسیون های مدرنیته از هارمونی بالایی برخوردار خواهد بود. اما از جدیدترین طرح های فرش کاشان می توان به طرح فرش مدرن، وینتیج و کلاسیک که شامل فرش 700 شانه، هزار، 1200 و 1500 شانه می شود، اشاره داشت. در ادامه بیش تر با طرح های فرش کلاسیک و مدرن آشنا می شویم و چند نمونه از آن را می توانید مشاهده نمایید:

جدیدترین فرش کلاسیک کاشان: از جدیدترین طرح های فرش کلاسیک سال کاشان می توان به کلکسیون فرش افشان، رز، هالیدی و غیره اشاره نمود که بر اساس سلیقه های مختلف افراد برخی طرح ها بدون لچک ترنج و برخی نیز لچک ترنج دار است که برای به کارگیری در دکوراسیون های اصیل ایرانی بسیار مناسب است.

جدیدترین فرش مدرن کاشان
: فرش های مدرن نیز به واسطه پیشرفت تکنولوژی در انواع طرح های جدید چهل تکه و سبک های مدرن امروزی طراحی و تولید می شود که تنوع بالای محصولات مطابق با نیاز بازار می باشد. طرح های مدرن اصولا از طرح و قرینگی خاصی پیروی نمی کند و در مدرن ترین حالت ممکن طراحی می شود.

جدیدترین فرش وینتیج کاشان
: فرش وینتیج به آن دسته از محصولاتی اطلاق می شود که دارای سبکی کهنه و قدیمی بوده و بسیار مناسب برای فضاهای لوکس و مجلل می باشد چرا که به عنوان فرش آنتیک می توان برای فضاهای سنگین پذیرایی نیز در نظر گرفت. هم چنین طرح هایی از آن به جهت به کارگیری در دکوراسیون های مدرن مانند فرش نشیمن، اتاق خواب و آشپزخانه نیز طراحی و تولید می گردد.

قیمت فرش کاشان سال 1400

به منظور تهیه و خریداری طرح های متنوع از جدیدترین فرش های ماشینی سال کاشان می توانید از مدل های ارائه شده توسط فروشگاه واگره فرش دیدن نموده و مطابق با سبک دکوراسیون و سلیقه خود اقدام به خرید نمایید. فروش جدیدترین فرش سال کاشان با قیمت درب کارخانه توسط این فروشگاه معتبر فرش صورت می پذیرد که مشتریان به صورت مستقیم و غیر حضوری می توانند از محصول مورد نظر خود همرا با گارانتی معتبر کالا بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا