خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

بهترین سبک فرش برای جهیزیه عروس

فرش مناسب برای جهیزیه عروس

امروزه به جهت تنوع بالایی که برای فرش های ماشینی در نظر گرفته شده و از سوی دیگر اهمیت پیدا کردن چیدمان دکوراسیون، انتخاب بهترین سبک فرش برای جهیزیه عروس، بسیار مورد توجه خانواده ها قرار گرفته است. در همین راستا مقاله ای با همین عنوان ارائه نموده ایم که در آن تمامی نکات مربوط به انتخاب و خریداری فرش مناسب برای جهیزیه عروس را مطرح نموده ایم. با ما همراه باشید.

بهترین سبک فرش برای جهیزیه عروس

اخیرا از فرش به علت تولید سبک های مختلف و مدرن، علاوه بر کارآیی از لحاظ زینتی نیز استفاده می شود. به همین منظور افراد در هنگام تهیه این محصول با دقت و وسواس بیش تری به انتخاب می پردازند و گاها هم ممکن است دچار تردید و عدم توانایی برای انتخاب طرح و سبکی مناسب شوند. انتخاب فرش برای جهیزیه عروس یکی از تصمیم های دشوار است که افراد بدین جهت نیاز به راهنمایی داشته باشند تا بتوانند بهتر و سریع تر در انتخاب تصمیم گیری نمایند. در ادامه می توانید با المان های مهم در انتخاب فرش جهاز عروس آشنا شوید:

-    سبک و مدل فرش جهیزیه عروس: در ابتدا بهتر است با توجه به سلیقه و سبکی که برای دکوراسیون منزل خود در نظر دارید، به انتخاب انواع مدل های فرش کلاسیک، مدرن یا فانتزی بپردازید تا بدین واسطه بتوانید هارمونی بسیار خوبی را بین اجزا ایجاد نمایید. انتخاب و به کارگیری از سبک های مدرن فرش مانند فرش وینتیج در دکوراسیون های امروزی در بین عروس و دامادها بسیار متداول است که افراد بدین واسطه می توانند بدین صورت نیز اقدام نمایند.

-    تراکم فرش جهیزیه عروس: بررسی تراکم فرش در هنگام خرید یکی از مهم ترین موارد در انتخاب است که هر چه فرش متراکم تر از ظرافت و زیبایی و استحکام و انسجام و در نتیجه دوام بیش تری برخوردار خواهد بود که پس از سال ها استفاده به همان شکل روز اول باقی خواهد ماند. از آن جایی که دوام و کیفیت فرش برای زوجین بسیار حائز اهمیت است تا در سال های ابتدایی زندگی مجبور به هزینه کردن دوباره برای تعیض آن نشوند، پس بهتر است به انتخاب فرش پر تراکم بپردازند تا با پاخور زیاد دچار فرسودگی و کیفیت پایین نشود.

-   سایز فرش جهیزیه عروس: لحاظ نمودن اندازه گیری دقیق سایز فرش نیز از دیگر المان های انتخاب بین انواع فرش برای جهیزیه عروس در سایزهای مختلف می باشد که  به واسطه آن می توان از انتخابی صحیح به لحاظ هارمونی اجزا و ایجاد فضایی مناسب بهره مند شد زیرا عدم تناسب سایز فرش با ابعاد و متراژ خانه سبب عدم زیبایی دکوراسیون خانه خواهد شد. در نظر گرفتن فاصله بین فرش و دیوارها باعث زیبایی دکوراسیون عدم فضایی خفه و شلوغ در خانه می شود که این از المان های چیدمان مدرن امروزی است که هم به لحاظ جذابیت فضا و هم به لحاظ اقتصادی با انتخابی فرش کوچکتر از ابعاد کل کف خانه بسیار مناسب و مقرون به صرفه تر است.

-    جنس فرش مناسب جهیزیه عروس: در نظر گرفتن الیاف بافت فرش و اندازه پرز فرش می تواند در دوام و کیفیت و میزان کارکرد محصول بسیار تاثیر گذار باشد. چرا که فرش های دارای پرز لطیف و نرم دارای دوام کمتر بوده و حتی گرد و غبار را بسیار سریع به خود جذب می نماید. اما فرش با پرز ضخیم و زبر بسیار با دوام هستند. انواع فرش اکریلیک و پلی استر در بازار موجود است که زیبایی فرش پلی استر نسبت به اکریلیک بسیار بیش تر است چرا که از الیافی ابریشم گونه و براق برخوردار هستند، اما فرش اکریلیک به لحاظ کیفیت و ماندگاری بسیار مقاوم و بادوام تر است.

-    رنگ بندی فرش جهیزیه عروس: به جهت ایجاد فضایی با دکوراسیونی جدید و دارای هارمونی لازم بین اجزا، در نظر گرفتن رنگ مبلمان، پرده و دیوارها برای انتخاب فرش جدید جهیزیه عروس بسیار مهم است. طبق رسم و عرف اکثر عروس خانم ها به انتخاب فرش رنگ روشن برای جهیزیه خود می پردازند که ممکن است کار آن ها را در نگهداری کمی دشوار نماید. چرا که فرش های رنگ روشن در صورت لک شدن، بسیار نمایان خواهد بود، ما از طرفی رنگ های روشن سبب ایجاد فضایی بزرگ و دلباز و روشن می شود که بدین لحاظ برای خانه های کوچک و کم نور بسیار مناسب خواهد بود. امار اگر به دنبال چرک تاب بودن فرش هستید، بهتر است به انتخاب رنگ بندی های خنثی مانند فرش طوسی بپردازید تا بدین واسطه هم از دکوراسیونی مدرن بهره مند گردید و هم به راحتی بتوانید با انواع رنگ های سرد و گرم آن را ست نمایید.

خرید فرش مناسب برای جهیزیه عروس

به منظور مشاهده انواع عکس فرش جهیزیه عروس با سبک های مدرن و کلاسیک می توانید به فروشگاه واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه آنلاین فرش ارائه دهنده تنوع بالایی از سبک های مختلف فرش ماشینی است که متقاضیان فرش مناسب برای جهیزیه عروس می توانند بدان مراجعه و از خرید فرش ماشینی با قیمت کارخانه در انواع رنگ و سایز بندی های استاندارد بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا