خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

مشاوره خرید فرش ماشینی

مشاوره برای خرید فرش ماشینی

امروزه با تنوع بالایی که در بین محصولات فرش ماشینی دیده می شود، متقاضیان قطعا با ورود به بازار فرش حتما به دنبال مشاوره برای خرید فرش ماشینی هستند تا بدین واسطه بتوانند انتخابی بهتر و اصولی تر داشته باشند. بر همین اساس ما مقاله ای را با عنوان مشاوره خرید فرش ماشینی ارائه نموده ایم که به واسطه آن خواهید توانست از محصولی اصل، با کیفیت، قیمت مناسب و متناسب با دکوراسیون منزل خود بهره مند گردید.

مشاوره خرید فرش ماشینی

از آن جایی که اخیرا تولید فرش در طرح و رنگ بندی متفاوتی صورت می پذیرد، سبب شک و تردید مشتریان در هنگام خرید می شود. از این رو در هنگام خرید بهتر است با در نظر گرفتن نکاتی که در تهیه محصولی مناسب و با کیفیت به عنوان مشاوره خرید فرش اهمیت دارد، اقدام به خرید نمایید. در ادامه می توانید با این نکات بیش تر آشنا شوید و بر اساس آن طرح و رنگ فرش ماشینی هارمونی با دکوراسیون خانه خود و هم چنین با کیفیت درجه یک بهره مند گردید.

-    در نظر گرفتن سبک زندگی: در ابتدا توجه به جمعیت خانواده بسیار ضروری است، از این رو که در بین انواع محصولات با رنگ روشن و تیره و طرح های شلوغ و خلوت خواهید توانست بهترین فرش ماشینی به لحاظ تناسب با تعداد جمعیت خانواده را تهیه و خریداری نمایید. اصولا کارشناسان در این زمینه انتخاب و خریداری طرح های شلوغ با رنگ زمین تیره را به خانواده های پر جمعیت که از تردد بیش تری در خانه خود برخوردار هستند به جهت نمایان نشدن کثیفی فرش و عدم شستشوی مداوم آن پیشنهاد می دهند. اما خانواده های کم جمعیت و با میزان رفت و آمد کمتر در انتخاب طرح و رنگ می توانند با توجه به سلیقه خود عمل نمایند.

-    طرح، رنگ و سایز فرش ماشینی: در هنگام خرید دقت به نقشه فرش بسیار حائز اهمیت است. کامل بودن و تقارن و نظم در نقوش می تواند نشان از کیفیت بالای بافت توسط ماشین آلات پیشرفته باشد که این را می توانید از پشت فرش بهتر تشخیص دهید. علاوه بر آن وجود جای پارگی، رفو و برجستگی نیز اهمیت دارد چرا که در هنگام جابجایی و تخلیه بار ممکن است فرش آسیب دیده باشد. هم چنین رنگ بندی که در نظر می گیرید بهتر است با دکوراسیون منزل از هارمونی بسیار خوبی برخوردار باشد.

-    اطمینان از اعتبار برند فرش ماشینی: برندهای معتبری در شهر فرش کاشان در حال تولید فرش در کارخانجات بزرگ هستند که گاها کلاهبرداران و سودجویانی پیدا می شوند که با نام تجاری این شرکت های بزرگ به تولید فرش ماشینی پرداخته و محصول تقلبی و بی کیفیت را به جای اصل و درجه یک با برندی معتبر روانه بازار می نمایند. پس تکمیل اطلاعات در رابطه با برند مورد نظرتان قبل از خرید بسیار حائز اهمیت است.

-    خرید فرش ماشینی ارزان: برخی به دنبال محصولات ارزان قیمت هستند که در این رابطه بهتر است طرح، کیفیت و شناسنامه فرش را مورد بررسی قرار دهند تا از محصولی استوک یا به اصطلاح ته انباری برخوردار نگردند. چرا که بعضی شرکت های تولید کننده محصولات قدیمی و تک شده خود را با قیمتی ارزان تر به فروش می رسانند.

-    شانه و تراکم فرش ماشینی: در واقع به گره های بافته شده در یک متر از قسمت عرضی و طولی فرش به ترتیب شانه و تراکم گفته می شود. شانه تاثیر مستقیمی روی ظرافت و بافت طرح فرش دارد در صورتی که تراکم منجر استحکام و انسجام فرش می شود. هر چه شانه فرش بیش تر شود، ظرافت و ریز نقشی فرش نیز به همان میزان افزایش می یابد و اصطلاحا با عنوان فرش دستباف گونه شناخته می شود. اصولا فرش ماشینی 700 شانه به بالا را بدین عنوان نام می برند. از سویی تراکم بالای فرش نیز همان طور که گفته شد منجر به انسجام و فشردگی و وزن بالای فرش می گردد و مسلما روی افزایش قیمت فرش نیز تاثیر گذار است.

-    خرید فرش ماشینی کاشان اصل: در خرید فرش ماشینی اصل دقت داشته باشید که برچسب پشت فرش از اطلاعاتی چون جنس الیاف، وزن، تعداد شانه و تراکم، تعداد گره ها در متر مربع، ارتفاع نخ خاب، دستورالعمل شستشو، برخورداری از لوگو شرکت تولید کننده، اسم و کد طرح نقشه، تعداد رنگ بندی و علامت استاندارد برخوردار باشد.

-    جنس الیاف بافت فرش ماشینی: به صورت کلی الیاف بافت فرش شامل الیاف اکریلیک، پلی استر و پلی پروپیلن می شود که الیاف اکریلیک از جنسی مرغوب تر و قیمت بالاتری نسبت به دو نوع دیگر برخوردار است و در حال حاضر به عنوان بهترین الیاف بافت فرش ماشینی در بین تولیدکنندگان جهت تولید محصولات پر تراکم و کیفیت بالا، به کار گرفته می شود. پس اگر به دنبال فرش با دوام و با کیفیت هستید، بهتر است فرش ماشینی اکریلیک را خریداری نمایید، چرا که از خصیصه هایی چون مقاومت بالا در برابر حرارت و پاخوردگی، تثبیت رنگ پذیری و عدم پس دادن رنگ در موقع شستشو، دارای خاب ارتجاعی پذیر، نرم و لطیف، عدم سابیدگی، خوردگی و پوسیدگی و چسبندگی برخوردار است.

-    خرید فرش ماشینی آنلاین از مراکز معتبر: فروشگاه های معتبر چه به صورت حضوری و چه غیر حضوری باید دارای مجوزهای رسمی برای فعالیت خود باشند که دقت به آن ها در هنگام خرید به جهت تهیه محصولی اصل و با کیفیت بسیار مهم است.

خرید فرش ماشینی
به منظور تهیه و خریداری فرش ماشینی اصل کاشان می توانید به فروشگاه اینترنتی واگره فرش مراجعه نمایید. این فروشگاه معتبر ارائه دهنده انواع محصولات فرش کاشان به صورت غیر حضوری و مستقیم است که مشتریان به واسطه آن می توانند از خرید فرش ماشینی با قیمت درب کارخانه و گارانتی معتبر کالا بهره مند گردند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا