خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

بررسی قیمت فرش 1200 شانه

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600

امروزه خرید فرش در بین خریداران به امری مهم مبدل شده که بدین طریق بتوانند با صرف بودجه متناسب با شرایط خود از محصولی با کیفیت و با دوام بهره مند گردند. در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت فرش 1200 شانه بپردازیم که افراد متقاضی می توانند با مطالعه آن با اطلاعات بیش تری به تهیه و خریداری این محصول بپردازند. جهت مشاهده قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 کلیک نمایید.

بررسی قیمت فرش 1200 شانه

فرش به عنوان کالایی لوکس و گران نیازمند دقت و وسواس بسیار زیادی در هنگام خرید است تا بتوان با پرداخت هزینه سنگین از محصولی با دوام و ماندگار نیز بهره مند شد. بدین منظور در این نوشتار به بحث در رابطه با قیمت فرش 1200 شانه کاشان به عنوان محصولی پر فروش در بین تراکم های بالا پرداخته ایم که بدین وسیله خواهید توانست از عوامل تاثیر گذار روی قیمت این محصول مطلع و طبق آن به خرید محصولی اصل و درجه یک بپردازید.

-    شانه تراکم فرش 1200 شانه: همان طور که می دانید به تعداد گره های بافته شده در یک متر از قسمت عرضی و طولی شانه و تراکم گفته می شود که هر چه این تعداد بیش تر باشد مسلما فرش از مقدار الیاف مصرفی بیش تری برخوردار بوده و هزینه تامین مواد اولیه برای تولید این محصول افزایش می یابد که بدین صورت قیمت فرش نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. اما جهت اصل بودن تعداد شانه و تراکم فرش می توانید به شمارش گره ها در مقیاس ده سانتی متری بپردازید.

-    رنگ بندی فرش 1200 شانه: پالت های رنگی که جهت طراحی نقشه فرش ماشینی 1200 شانه به کار گرفته می شود، از سری رنگ های واقعی است که هر چه تعداد رنگ به کار رفته در فرش افزایش یابد، مسلما در افزایش قیمت فرش نیز موثر است. با شمارش تعداد رنگ بندی به کار رفته در بافت فرش به صورت چشمی می توانید به اصل بودن آن طبق اطلاعات حک شده روی لیبل فرش پی ببرید.

-    جنس فرش ماشینی 1200 شانه: الیاف بافتی که در تولید تراکم های بالا به کار گرفته می شود، از جنس بهترین الیاف بافت فرش یعنی اکریلیک هیت ست شده است و به دلیل عدم وجود این الیاف در داخل کشور و واردات آن از خارج از کشور و تحمیل هزینه های وارداتی روی آن، منجر به افزایش قیمت فرش 1200 شانه اکریلیک می شود. از مشخصه های این الیاف بافت می توان به نرمی و لطافت و دانه انری بودن جنس آن، انعطاف پذیری و تثبیت رنگ پذیری بالای آن اشاره داشت که با پیاده سازی فرآیند هیت ستینگ نیز میزان پرزدهی این الیاف بسیار کاهش می یابد. علاوه بر آن قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته به جهت برخورداری از دو نوع الیاف بافت مصرفی با واکنش های مختلف در برابر حرارت با عناوین اکریلیک هیت ست شده و هایبالک در مقایسه با قیمت فرش 1200 شانه 8 رنگ بالاتر است.

-    وزن و ابعاد فرش 1200 شانه: افزایش وزن موثر از افزایش میران الیاف مصرفی، افزایش تراکم، افزایش ارتفاع خاب و افزایش سایز است که نهایتا سبب افزایش قیمت نیز می گردد. سایز واقعی فرش را می توان با متر در هنگام خرید اندازه گیری و هم چنین صحت ارتفاع نخ خاب را نیز می توان با خط کشی بررسی نمود.

-    برند فرش ماشینی 1200 شانه: یکی ز موثرترین فاکتورهای قیمت گذاری فرش است که به سبب تجارب بالای شرکت های مختلف، ارائه محصولات درجه یک، جدید و با کیفیت و برخورداری از اسم برندی معتبر و شناخته شده قیمت فرش برند مسلما با قیمت فرش تولید شده به در شرکت های تازه تاسیس متفاوت است. اما به صورت کلی قیمت فرش 1200 شانه در شهر فرش کاشان به علت برخورداری از سابقه و تجارب زیاد و به کارگیری تولید کنندگان از سیاست های کاهش هزینه ها بدون کاهش کیفیت محصول، از دیگر شهرها و کشوهای تولید کننده دنیا مناسب تر و مقرون به صرفه تر است.

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600

فروشگاه اینترنتی واگره فرش از معتبرترین ارائه دهندگان فرش ماشینی در شهر فرش کاشان به صورت حضوری و غیر حضوری، امکان خرید فرش 1200 شانه تراکم 3600 با قیمت درب کارخانه را فراهم آورده است. این فروشگاه معتبر فرش عرضه کننده مستقیم و بی واسطه محصولات فرش کاشان در تنوع بالایی است که افراد با مراجعه بدان می توانند از تهیه و خریداری محصول مورد نظر خود را بهره مند گردند. بهترین قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان توسط این فروشگاه آنلاین فرش ارائه شده است.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا