خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

تولید فرش خام برای چاپ

خرید فرش خام برای چاپ

در میان اصطلاحات به کار برده شده در صنعت فرش ماشینی گاها با نام فرش خام نیز برخورد کرده اید و این سوال برای شما مطرح شده است که فرش خام چیست؟ که در اینباره مجموعه فروشگاهی واگره فرش به ارائه مطالبی در این زمینه پرداخته است که با همراهی ما در ادامه می توانید به آن دست یابید و به این مطلب که استفاده از فرش خام برای چه کاری می باشد، دست یابید. البته شنیدن نام فرش خام صددرصد شما را به یاد تولید فرشی بدون هیچ رنگ و طرحی می اندازد که به عنوان فرش خام برای چاپ استفاده می گردد که مطلبی درست است که بحث خرید فرش خام برای چاپ را نیز در بازار فرش رونق داده است.

 

تولید فرش خام برای چاپ

فرش خام برای چاپ تولید و استفاده می شود که گاها تحت نام فرش سفید مخصوص چاپ نیز شناخته می شود. این نمونه از فرش های سفید رنگ برای چاپ باید دارای کیفیت بالایی باشد تا در هنگام قرار گیری در فرایند چاپ الیاف آن دستخوش تغییراتی نگردد. بدین منظور در تولید این سری از محصولات از الیاف آکریلیک هیت ست شده که از مرغوب ترین نوع الیاف می باشد، استفاده می نمایند که کیفیت بالایی را برای این دسته از فرش های خام به همراه دارد.
همچنین موضوع دیگری که در تولید فرش خام برای چاپ مد نظر قرار داده می شود را می توان بحث تراکم فرش بیان نمود که در سری تولیدات فروشگاه واگره فرش این فرش خام برای چاپ در تراکم های مختلفی نظیر فرش خام 500 شانه، فرش خام 700 شانه، فرش خام 1000 شانه و فرش خام 1200 شانه و فرش های خام 1500 شانه تولید می شود که افزایش تعداد شانه و تراکم بالای این محصولات نمای زیباتری را برای طرح چاپی بر روی فرش به همراه دارد.
البته این سری از فرش های خام را در نوع بافت با الیاف دیگری هم چون پلی استر یا پلی پروپیلن نیز می توانید در بازار فرش مشاهده نمایید که نسبت به نوع معرفی شده در بالا از کیفیت پایین تر و قیمت ارزان تری برخوردار است.
در باب ابعاد این فرش خام سابلیمیشن می توان به اندازه این محصولات از A4 تا عرض 4 متر به ازای هر متر مربع اشاره داشت که بسته به نیاز خریدار تولید می گردد.

 

کاربرد فرش خام سفید رنگ

از این سری از محصولات به منظور تولید فرش های چاپی و حتی تابلو فرش های چاپی استفاده می نمایند. به گونه ای که این فرش خام در ابعاد مورد نظر تهیه و سپس توسط دستگاه سابلیمیشن طرح مورد نظر بر روی آن چاپ می گردد. استفاده از این نوع از فرش های خام سفید رنگ این امکان را به وجود دارد تا امکان طراحی هر طرح مورد نظری حتی عکس شخصی بر روی این محصولات امکان پذیر باشد تا به نوعی به عنوان یک هدیه ماندگار برای عزیزان باقی بماند.

 

قیمت فرش خام

در باب قیمت فرش خام یا همان فرش سفید برای چاپ می توان بسته به نوع الیاف مصرفی و ابعاد فرش خام به همراه تعداد شانه و تراکم آن بر روی این سری از محصولات قیمت گذاری نمود. به طبع قیمت فرش خام 1500 شانه که با نخ آکریلیک بافته شده است از نوع فرش خام 700 شانه با جنس نخ پلی استر یا همان آکریلیک بالاتر می باشد. البته نحوه فروش مستقیم و بدون تعامل واسطه در فروشگاه واگره فرش سبب گشته تا این سری از محصولات با قیمت تولیدی و مطلوب به خریداران ارائه گردد.

 

نحوه چاپ طرح بر روی فرش خام

به منظور آشنایی با مرحله عرضه فرش چاپی یا تابلو فرش به بازار در ابتدا فرش خام در ابعاد دلخواه خریداری می گردد سپس از طریق دستگاه سابلیمیشن با استفاده از رنگ های مخصوص طرح مورد نظر بر روی فرش خام، چاپ می گردد. عملکرد این دستگاه از طریق حرارت می باشد به گونه ای که طی حرارت بالا رنگ را از حالت مایع به گاز تبدیل شده و سپس آن را بر اساس طرح مورد نظر بر روی فرش می پاشند.

 

خرید فرش خام برای چاپ

فروشگاه واگره فرش به عنوان یکی از برترین های شهر فرش کاشان در زمینه عرضه انواع فرش های ماشینی است که به جهت مرتفع ساختن تمامی نیازهای هموطنان به تولید فرش خام برای چاپ نیز اقدام نموده است تا به راحتی متقاضیان این سری از محصولات بتوانند به خرید فرش خام برای چاپ دست یابند. همچنین در این مجموعه امکان فروش فرش خام به شکل عمده نیز  با مناسب ترین قیمت فرش خام برای چاپ مهیا می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا