خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فروش اقساطی و فروش چکی فرش ماشینی بدون بهره

فروش اقساطی و فروش چکی فرش ماشینی بدون بهره

خیلی از موارد برایمان پیش آمده است که می خواهیم کالایی را خریداری کنیم اما چیزی که در ابتدا ممکن است ذهنمان را درگیر کند هزینه بالای آن کالا یا محصول می باشد که در نحوه پرداخت آن گیر می کنیم. اما خرید فرش به صورت قسطی یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای خریداران فرش های ماشینی و یا دیگر کالا ها می باشد که باید بگوئیم خریدی خوب و از سر رضایت است که دلهره پرداخت هزینه را نداشته باشیم و همانطور که می دانید حتی اگر توان خرید فرش به صورت نقدی را هم دارید به یک باره اگر تمامی هزینه را پرداخت کنید به قول معروف جیبتان ته می کشد و یا در مواردی اضطراری ممکن است پول زیادی نیازتان بشود، اما توجه کنید چه چیزی از این بهتر که بتوانید به صورت اقساطی فرش ماشینی کاشان و یا دیگر کالا های مورد نیاز را خریداری کنید که در ادامه شرایط خرید فرش ماشینی درجه یک کاشان به صورت اقساطی و خرید فرش چکی را بیان می کنیم.

 

با خرید اقساطی قدرت خرید خود را حفظ کنید

با خرید اقساطی فرش ماشینی می توانید قدرت خرید خود را حفظ کرده و با مبلغ ناچیزی که روی فرش خریداری شده می آید بدون هیچ دلهره و نگرانی سر وقت و به موقع قسط ها را پرداخت می کنید. فروشگاه فرش واگره کاشان با همکاری شرکت هوشمند آرمان گستر آریا (لندو) اقدام به فروش قسطی فرش های ماشینی نموده است تا طبق روال و قوانین تمامی کار ها انجام شود.

 

با خرید نقدی یکباره جیب خود را خالی نکنید!

انعطاف مالی در جامعه امروزی موضوعی بسیار مهم می باشد که با توجه به تورم و گرانی نمی توان به یکباره تمامی پول خود را برای یک خرید پرداخت کرد اما در فروشگاه فرش کاشان، فروش اقساطی فرش ماشینی بدون ضامن و بدون بهره انجام می شود تا حتی کسانی هم که توان مالی دارند بتوانند انعطاف مالی داشته باشند. با خرید اقساطی کالا های مورد نیاز آزادی عمل در خرید های خود خواهید داشت تا فشار اقتصادی زیادی به شما وارد نشود.
حال سوالی که برای شما خریداران و مشتریان محترم فروشگاه فرش واگره کاشان ممکن است پیش بیاید این است که نحوه بهره مندی از خرید اقساطی فرش ماشینی چگونه است و چگونه باید از این خرید قسطی فرش و یا خرید چکی استفاده کنیم؟
همانطور که گفتیم فروشگاه اینترنتی فرش واگره کاشان با گروه لندو که یکی از بهترین و معتبر ترین گروه های تجاری برای فروش اقساطی می باشد همکاری نموده است که طی سپری کردن مراحلی که ذکر می کنیم می توانید اقدام به دریافت مبلغ بن خرید مورد نیاز خود شوید و آن مبلغ را به صورت قسطی پرداخت کنید:

1- ثبت درخواست

شما مشتریان و خریداران فرش ماشینی دستبافتگونه کاشان ابتدا باید درخواست خود را در سایت لندو ثبت نمائید و بعد از آن که نام و شماره موبایل و مشخصات خود را وارد کردید ثبت نامتان انجام شده و هر بار که بخواهید وارد صفحه کاربری خود بشوید می توانید از همان نام کاربری استفاده نمائید و نکته مهمی که وجود دارد این است که در همان مرحله اول مبلغ مورد نظر و تعداد ماه های پرداخت اقساط را باید وارد کنید تا بررسی شود.

2- تایید اولیه

زمانی که بررسی ها توسط لندو انجام شد حالا شما باید تا 48 ساعت صبر کنید تا مشخصات شما تایید شود و بعد از آن کارشناسان با شما تماس می گیرند و باید مدارکی که می گویند را به صورت آنلاین ارسال کرده و منتظر پاسخ از طرف کارشناسان باشید.

3- اعتبار سنجی

بعد از آنکه شما مدارک مورد نیاز را ارسال کردید تا 72 ساعت کاری طول می کشد که مدارک شما تایید شود و به واحد تامین اعتبار فرستاده شده و ثبت نهایی شود.

4- اعلام تاریخ ارائه اعتبار

پس از آنکه صحت و درستی اطلاعات ارسال شده توسط شما مشتریان عزیز بررسی شود مامور ارسال لندو به آدرسی که در زمان ثبت نام داده اید مراجعه می کند تا قرارداد و سفته را امضا کرده و دیگر مدارک مورد نیاز را تحویل بدهید همچنین مامورین لندو از قبل با شما هماهنگ می کنند که چه روزی برای تکمیل مدارک خدمت شما می رسند.

 

خرید فرش ماشینی کاشان با چک و بدون بهره

زمانی که مامور ارسال لندو به آدرس شما می آید اگر برای خرید اقساطی فرش ماشینی درجه یک کاشان چک نداشتید می توانید سفته بدهید و نیازی نیست که سفته داشته باشید زیرا به راحتی لندو برای شما سفته آماده کرده و شما تنها باید هزینه سفته را پرداخت کنید. و زمانی که پرداخت اقساط فرش ماشینی شما تمام شد طبق قانون بند 10 قرارداد سفته شما باطل می شود و از درجه اعتبار ساقط می شود.

 

نحوه پرداخت اقساط فرش ماشینی کاشان

برای خرید قسطی فرش ماشینی لندو هیچ مبلغی به عنوان پیش پرداخت از شما مشتریان فرش واگره دریافت نمی کند ولی اگر خود مشتری بخواهد می تواند تا جایی که برایش مقدور است هزینه ای از مبلغ فرش ماشینی را در سایت فرش واگره پرداخت نماید. به عنوان مثال اگر مبلغ 10 میلیون تومان برای خرید فرش خود باید پرداخت کنید می توانید یک اعتبار 8 میلیونی از لندو دریافت کنید و این مبلغ را به صورتی قسطی پرداخت کنید و 2 میلیون باقی مانده را در سایت فرش واگره کاشان به صورت نقدی بپردازید.

 

چگونه اقساط فرش ماشینی را بپردازیم؟

به راحتی هر ماه در زمانی که مشخص می شود می توانید وارد پروفایل کاربری خود شوید و در آنجا اقدام به پرداخت اقساط خود کنید. چیزی که اینجا در فروش قسطی فرش و فروش چکی فرش ماشینی وجود دارد این است که در صورتی که چند روز قسط های شما عقب افتاد لندو هیچگونه کاری بر علیه شما نمی کند و فقط از امتیازتان کم می شود که کم شدن امتیاز در خرید های بعدی شما تاثیر منفی خواهد گذاشت.

 

مقدار مبلغ اعتباری داده شده برای خرید قسطی فرش چقدر می باشد؟

سقف دریافت مبلغ اعتباری از لندو 20 میلیون تومان است که با توجه به کالایی که می خواهید خریداری کنید و با توجه به بودجه ای که به صورت نقدی می خواهید بپردازید می توانید از لندو اعتبار دریافت کنید و حتی می توانید اصلا مبلغی به صورت نقدی پرداخت نکنید و تمامی پول فرش خریداری شده را به صورت اقساطی و یا چکی بپردازید. اما اگر هزینه فرش ماشینی خریداری شده شما بیش از 20 میلیون تومان است باید مابقی پول را به صورت نقدی در سایت فرش واگره کاشان بپردازید.

فروشگاه فرش واگره کاشان از تولید کنندگان بنام فرش ماشینی با بیش از سال ها تجربه در فروش حضوری و غیر حضوری فرش ماشینی درجه یک می باشد که تمامی فرش های ماشینی که در این فروشگاه اینترنتی، در کاشان تولید می شوند با همکاری تولید کنندگانی بنام و کار بلد می باشد که ما تصمیم گرفتیم در فروشگاه فرش واگره با توجه به استقبال بی نظیر مردم فروش اقساطی فرش و فروش چکی فرش ماشینی را با معتبر ترین شرکت در ایران انجام دهیم تا هم ما به فروش خوبی برسیم و هم مشتریان بتوانند به آسانی و بدون تحمیل هزینه های هنگفت فرش ماشینی درجه یک خریداری کنند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا