خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

کاربرد فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ در چیست؟

کاربرد فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ در چیست؟

فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ یکی از فرش های هستند که امروزه مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته اند، و به قولی ترند شده اند. در واقع فرش خام فرشی می باشد که با الیاف و تار و پود سفید بافته می شود. فرش خام از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و این کیفیت باعث شده کاربرد فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ را بالا ببرد. همچنین نگران کیفیت چاپ فرش خام نیز نباشید، زیرا با بهترین کیفیت برایتان چاپ می شود. فرش خام ماشینی با تراکم های فرش خام سفید 500 شانه، فرش خام سفید 700 شانه، فرش خام سفید 1000 شانه، فرش خام سفید 1200 شانه و فرش خام سفید 1500 شانه با بهترین کیفیت و بهترین الیاف تولید می شوند. تمامی فرش های خام با تراکم های مختلف در فروشگاه واگره فرش به فروش می رسد.

 

فرش خام چیست و کاربرد آن

فرش خام، فرش سفید می باشد که تنها با رنگ سفید بافته می شود و هیچ رنگ دیگری در آن دخالت ندارد. تولید فرش خام برای چاپ می تواند با عرض های مختلفی تولید بشود پس اصلا نگران سایز آن نباشید. این نوع فرش صرفا برای احترام به مشتری و خواسته های آن ایجاد می شود چراکه شما هرگونه طرح یا مدلی را بخواهید می توانید روی آن چاپ کنید و بی شک بیش از پیش منزل خودتان را زیبا کنید.


از آنجایی که بسیاری از افراد علاقه به چاپ عکس های خودشان، یا عکس های مورد علاقه اشان از طبیعت و... دارند و یا حتی بسیاری از مردم می خواهند در تولد ها، کادو های خاص هدیه بدهند و بدرخشند اولین پیشنهاد ما فرش خام برای چاپ می باشد زیرا با انتخاب فرش سفید چاپی شما محدودیت استفاده از رنگ ها ندارید و طبق نیاز خودتان و سلیقه اتان رنگ ها روی آن چاپ می شوند. در واقع فرش خام به این منظور تولید می شود که شما محدودیت برای رنگ نداشته باشید و هر آنچه طبق نظر و سلیقه ی خود باشد را چاپ کنید. امروزه دستگاه های دیجیتال چاپ فرش بسیار پیشرفته کار چاپ تصویر فرش خام را انجام می دهند و با کیفیت بی نظیر، عکس را روی آن چاپ می کنند. می توان گفت زیبایی این تابلو فرش ها و کیفیتی که دارا هستند، بسیار خیره کننده و فریبنده است. فرش خام بر خلاف تصور افراد، قابلیت شستشو دارند و  عمرشان مساوی با فرش های ماشینی می باشد. یکی از بزرگترین مزیت فرش خام نسبت به فرش ماشینی این است که قیمت بسیار مناسب تری دارا هستند.

 

دلیل بافت فرش خام به رنگ سفید

فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ فقط باید به رنگ سفید بافته شوند زیرا تنها کاربرد این فرش ها برای تابلو فرش می باشد و برای تابلو فرش خام نیز استفاده می شود. دلیل سفید بودن فرش خام هم این است که وقتی می خواهد تصویری را روی فرش خام چاپ کنند باید تمام رنگبندی تصویر به وضوح دیده شود و همچنین سایه های روشن و تیره نیز برای دستگاه دیجیتال چاپ تصویر روی فرش قابل تشخیص باشد. به همین دلیل تمام فرش های خام به رنگ سفید تولید می شوند.

 

جنس فرش خام برای چاپ

جنس فرش خام برای چاپ از آکریلیک، پلی استر، ابریشم می باشد. اما در بسیاری از کارخانه ها برای بالا بردن کیفیت و منحصر به فرد کردن محصولشان از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کنند. به این علت که این الیاف بسیار در مقابل حرارت و تابش نور خورشید و همچنین در برابر شتسشو مقاوم هستند. ویژگی های ذکر شده باعث شده است تا الیاف آکریلیک فرش خام بسیار با کیفیت تر از الیاف پلی استر شوند. قیمت تابلو فرش خام و یا فرش چاپ دیجیتال به دلیل خام بودن از قیمت مناسب تری برخوردارند و مقرون به صرفه تر هستند. همچنین با خرید عمده ی فرش خام سایلیمیشن می توانید از قیمت مناسب تری برخوردار شوید.

 

فرش خام مخصوص سابلیمیشن

در زمان های گذشته، وقتی می خواستند چاپ روی فرش کنند. باید از قبل طرح را طراحی می کردند که این کار بسیار زمان بر و خسته کننده بوده است. بعد از گذشت زمان دستگاه چاپ فرش خام سابلیمیشن روی کار آمد و کار بسیاری از افراد را راحت کرد. به این دلیل که این دستگاه به راحتی طرح چاپی با کمترین زمان ممکن روی فرش خام چاپ می کنند. دستگاه چاپ سابلیمیشن علاوه بر کاربردش برای چاپ تصویر روی فرش خام، بلکه می توان برای چاپ بر روی لباس، کوسن، لیوان و بسیاری از وسایل دیگر استفاده کرد.

 

نحوه چاپ طرح با دستگاه سابلیمیشن

چاپ طرح با استفاده از دستگاه سابلیمیشن به این صورت است که طرح مورد نظر خودتان را روی کاغد مخصوص چاپ، چاپ می کنید و با استفاده از رنگ های مخصوص روی فرش سفید چاپی یا فرش خام چاپ می زنند و با دادن حرارت رنگ را از حالت مایع به حالت گاز در می آورند و روی سطح فرش می افشانند. همچنین دستگاه چاپ سابلیمیشن، امکان چاپ هر نوع عکسی با هر درجه رنگی را بر روی فرش خام امکان پذیر کرده است.

 

تفاوت چاپ تزریقی و چاپ سابلیمیشن

در چاپ سابلیمیشن تا یک میلی متر روی سطح فرش و طرح مورد نظر و دلخواه شما چاپ می شود اما در چاپ تزریقی تا عمق فرش، رنگ و طرح نمایان می شود و در واقع تزریق می شود. به این معنی که اگر ریشه های فرش را کنار بزنید و بخواهید پشت فرش را ببینید، رنگ و طرح چاپی دلخواه شما نمایان می شود. اما در دستگاه چاپ تصویر سابلیمیشن به این گونه نیست و فقط طرح روی فرش دیده می شود.

ما در این مقاله سعی کردیم شما را با کاربرد فرش خام سابلیمیشن یا فرش خام برای چاپ در چیست؟ آشنا کنیم. مجموعه و فروشگاه واگره فرش به عنوان یکی از شناخته ترین و برترین های تولید فرش ماشینی کاشان و همچنین تولید فرش خام برای چاپ شناخته شده است و توانسته با استفاده از کیفیت عالی الیاف، رضایت بی شماری از مشتریان را به خود جلب کند. همچنین فروشگاه واگره فرش امکان فروش فرش خام را به صورت عمده و تکی با مناسب ترین قیمت دارد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا