خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

برای منازل ویلایی چه نوع فرشی خریداری کنیم؟

برای منازل ویلایی چه نوع فرشی خریداری کنیم؟

خرید فرش برای خانه های ویلایی یکی از دغدغه های اصلی عموم مردم می باشد که برای خرید فرش ماشینی مناسب برای هر مکان در منزل و قسمت های مختلف خانه، فرش مناسب آن قسمت را باید خریداری نمود. بعضی از خانه ها هستند که به صورت خانه های ویلایی ساخته شده اند ولی دارای متراژی کم و پایین می باشند که به دلیل داشتن متراژ کم آن فضا مجبور به ساخت خانه ویلایی دوبلکس می شوند، که فرش مناسب برای فضاهای کوچک نیز دارای ویژگی های خاص خود هستند که در ادامه مناسب ترین فرش های ماشینی برای ویلا را با توجه به متراژ منزل و همچنین سبک زندگی که دارید توضیح می دهیم.

برای منازل ویلایی چه نوع فرشی خریداری کنیم؟ اگر خانه ویلایی شما بسیار لوکس و شیک است و در مورد هزینه فرش مشکلی ندارید، فرش های تراکم بالا مانند، فرش 1500 شانه ماشینی تراکم 4500 و یا فرش های 1200 شانه تراکم 3600 را خریداری کنید که این دو دسته فرش ماشینی به دلیل تراکم بالایی که دارند دارای ضخامت کم نیز می باشند که این فرش ها در برابر پاخور مخصوصا فرش 1500 شانه مقاوم نیست و بعد سال ها از بین می رود و اغلب این فرش ها برای منازل لوکس مناسب هستند.
اما فرش های 700 شانه ماشینی درجه یک فرش واگره کاشان و همچنین فرش های 1000 شانه ماشینی، فرش با ضخامتی بیشتر هستند که دلیل فروش زیاد این دسته از فرش های ماشینی، مقاومت بسیار بالا و کیفیت بسیار خوبشان می باشد و همچنین دارای طرح زمینه هایی شلوغ و یا خلوت با رنگ زمینه هایی با تنوع رنگ بندی زیاد تولید می شوند.

 

• رنگ فرش مناسب برای ویلا های کوچک و بزرگ

اگر فضای خانه ویلایی شما دارای متراژی کم می باشد، سعی کنید که از رنگ های تیره استفاده نکنید چون رنگ های تیره باعث می شوند فضای کوچک منازل ویلایی کوچکتر و دلگیر به نظر برسند. در دکوراسیون داخلی چیزی که بسیار مهم در نظر گرفته می شود این است که رنگ فرش های ماشینی از مبل و پرده های منزل تیره تر باشد اما اگر منزل ویلایی شما کوچک است باید این مورد را نادیده بگیرید و حد الامکان از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای ویلا دنج به نظر برسد.
و بر عکس این موضوع این است که اکثر خانه های ویلایی دارای متراژ های بسیار زیادی می باشند که این متراژ ها باعث می شوند وقتی وارد خانه های ویلایی می شوید فضایی سرد و بی روح به شما غلبه کند و حس مثبت و خوبی از آن مکان نگیرید. فرش اصلی ترین جزء در خانه های ویلایی و دیگر منازل و خانه باغ ها می باشد چون فرش مثل یک عنصر بصری عمل کرده و جلوه بی نظیری به مکان می بخشد. از فرش رنگ تیره برای ویلا استفاده کنید که به فضا جان می بخشند و طبق قانون رنگ ها فرش رنگ تیره برای منازل ویلایی و خانه های بزرگ، فضا را کوچکتر و گرم و دوستانه تر نشان می دهد و از رنگ پرده و رنگ مبلمان مکمل آن استفاده کنید.
فرش مناسب برا اتاق خواب ویلا ها که دارای متراژ کم می باشند، فرش های ماشینی با رنگ خنثی و روشن هستند که با توجه به پاخور کمی که اتاق خواب ها دارند شما می توانید هر فرشی که دوست دارید را برای این مکان ها خریداری کنید. فروشگاه فرش واگره کاشان، فرش های بی نظیری برای اتاق خواب ها و اتاق خواب های کودک با رنگبندی بسیار مننوع و طرح های بی نظیر تولید می کند که اگر متراژ اتاق های ویلایی شما کم باشد می توانید سایز دلخواه و مورد نظر خود را بدهید تا به صورت سفارشی بافته شود!

فرش وینتیج 1200 شانه ماشینی با کیفیت مناسب برای منازل ویلایی


• انتخاب درست مدل فرش ماشینی برای منازل ویلایی کوچک

اگر متراژ منزل ویلایی شما کم می باشد، بهترین انتخاب برای شما، فرش های طرح خلوت می باشند که برای منازل ویلایی کوچک بسیار مناسب هستند. فرش های طرح زمینه خلوت باعث می شوند تا محیط منزل بسیار ساده و بزرگتر جلوه کنند که تاثیر خوبی در بزرگ نشان دادن فضا داشته باشند.
اما یکسری از افراد و تازه عروسان که برای خرید فرش مناسب منازل ویلایی به فروشگاه فرش واگره مراجعه می کنند از فرش هایی که دارای طرح زمینه ساده هستند و بسیار خلوت اند و دارای لچک و ترنج نمی باشند استقبال نمی کنند و این مدل فرش های ماشینی را دوست ندارند به همین دلیل ما به این دسته از مشتریان در زمان مشاوره دادن، فرش هایی را پیشنهاد می کنیم که دارای طرح زمینه ای شلوغ هستند اما در کنار شلوغ بودن دارای رنگ زمینه روشن می باشند که این رنگ زمینه روشن باعث می شود تا شلوغی فرش ماشینی روی متراژ کم ویلا تاثیر نگذارد و محیط ویلا را فرش کوچک نشان ندهد.
فرش های طرح افشان از دسته فرش هایی هستند که ترنج و لچک وسط ندارند و برای بافت این نوع فرش های ماشینی از رنگ های بی نظیر و بسیار زیبا استفاده شده است. پر فروش ترین فرش های ماشینی برای ویلا، فرش های طرح افشان هستند که در چند سال اخیر بسیار مورد استقبال خریداران فرش ماشینی قرار گرفته اند که این فرش ها در عین شلوغی و یا خلوت بودن طرح زمینه، برای تمامی سلیقه ها و تمامی مکان ها مناسب می باشند.

فروش انواع فرش طرح افشان گلبرجسته برای منازل ویلایی


• فرش با متراژ مناسب برای ویلا

کلا برای اینکه منازل زیبا دیده شوند و گرفته نباشند شما نباید کل کف منزل را با فرش بپوشانید، چون حتی اگر بزرگترین ویلا را هم از نظر متراژ داشته باشید و تماما با فرش بخواهید کف سالن را پوشش دهید به فضایی خفه تبدیل می شود و هر چه از اکسسوری و مبلمان گران قیمت هم استفاده کنید فضای منزل باز هیچ جلوه ای به خود نمی گیرد. ابعاد فرش برای منزل چگونه انتخاب کنبم؟ در هنگام خرید فرش ماشینی، ابتدا متراژ منزل را در نظر بگیرید و وابسته به متراژ فرشی خریداری کنید که 20 سانت و یا 30 سانت با دیوار فاصله داشته باشد، این فاصله فرش تا دیوار استاندارد هست و شما باید مبلمان را جوری چیدمان کنید که دو پایه اول آن روی فرش قرار بگیرد. قسمت هایی از خانه های ویلایی هستند که دارای ابعاد نامناسب هستند و یا قسمت هایی هستند که باید فرش هایی با شکل خاص برایشان در نظر گرفت! فرش های دایره ای، فرش های مربعی، فرش های لوزی و یا بیضی از دسته فرش های ماشینی جدید می باشند که برای قسمت های سایز خاص بسیار کاربردی بوده و فرش هایی جدید به حساب می آیند.

 

سخن آخر

منازل ویلایی هم مانند دیگر منازل و خانه ها می باشند و قانون و اصول چیدمانشان با فرش و دیگر وسایل تفاوتی ایجاد نمی کند اما چون خانه های ویلایی اغلب به صورت دوبلکس ساخه می شوند و کوچک یا بزرگ هستند باید یکسری نکات را بدانید که اگر قسمتی از ویلا را با فرش نمی توان پوشش داد، فرش هایی که شکل و ابعاد خاص دارند بهترین انتخاب هستند.
برای خرید بهترین فرش برای منازل ویلایی شما می توانید از فروشگاه فرش واگره کاشان دیدن نمایید و یا به صورت اینترنتی و به راحتی تنوع زیاد محصولات را مشاهده کرده و با کارشناسان ما در ارتباط باشید و بهترین فرش های ماشینی را برای ویلا با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا