خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش رنگ طوسی را با چه رنگ هایی می توانیم ست کنیم؟

فرش رنگ طوسی را با چه رنگ هایی می توانیم ست کنیم؟

این روز ها 80 درصد فروش فرش های ماشینی درجه یک در فروشگاه فرش واگره کاشان به سمت خرید فرش طوسی سوق پیدا کرده است که جزء جدید ترین فرش های سال 1400 و جدیدترین فرش های سال 1401 به حساب می آیند. فرش های طوسی به دلیل داشتن بیش از صد ها طیف رنگی بسیار زیاد توجه مردم را به خود جلب نموده اند که دلیل اصلی پر فروش بودن فرش طوسی رنگ این است که طوسی یک رنگ خنثی به حساب می آید و خنثی بودن آن باعث می شود با همه رنگ های مکمل خودش به راحتی ست شود.
کسانی که هر ساله دکوراسیون منزل خود را به کل عوض می کنند و خواستار تنوع و تغییر سبک دکوراسیون منزل خود هستند اغلب فرش های طوسی روشن و یا فرش های طوسی تیره با طیف رنگی مختلف را خریداری می کند که با عوض کردن پرده منزل و یا عوض کردن مبلمان منزل خود، نیازی به خرید مجدد فرش نخواهند داشت و تغییر رنگ یک عنصر در منزل، در کل دکوراسیون تغییر چشم گیری ایجاد خواهد کرد و فرش طوسی خریداری شده با تمام رنگ ها سازگاری نشان می دهد. شما با داشتن یک دکوراسیون به رنگ طوسی و با خریدن کوسن، شال مبل و اکسسوری های جذاب هر چند ماه یکبار با پرداخت یک هزینه کم به راحتی می توانید تنوع زیادی به محیط منزل خود ببخشید!
پر فروش ترین فرش های طوسی که اغلب زیاد تر از دیگر تناژ ها به فروش می رسند، فرش طوسی صورتی، فرش طوسی ساده، فرش طوسی کرم، فرش طوسی روشن و فرش طوسی تیره هستند.

فروش انواع فرش 1200 شانه گلبرجسته زمینه طوسی جدید

 

• اصول ست کردن فرش طوسی با مبل و پرده در دکوراسیون منزل

قبل از خرید فرش ماشینی طوسی رنگ ابتدا سبکی که دوست دارید را انتخاب کنید. اصولا کسانی که فضایی مینیمال و ساده برای منزل خود می پسندند، ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که رنگ مبل و فرش را مانند هم انتخاب کنند. استفاده از فرش طوسی با مبلمان طوسی فضا را مینیمال و بسیار ساده نشان می دهد! اما نکته مهم برای داشتن سبک دکوراسیون مینیمال طوسی در منزل این است که استفاده از فرش و مبل طوسی رنگ به تنهایی فضای منزل یا محل کار را سرد و بی روح می کند و بعد از مدتی از آن خسته می شوید که دو راهکار برای انتخاب درست رنگ فرش با رنگ مبل وجود دارد:
اول اینکه اگر خواستید رنگ فرش و مبل شما هر دو طوسی باشد باید از رنگ های مکملی که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد استفاده کنید. استفاده از رنگ های مکمل در دکوراسیون طوسی باعث شده است تا خرید فرش طوسی انقدر زیاد و پر فروش شود. شما با داشتن کوسن ها و شال مبل های نارنجی، صورتی، کله غازی و دیگر اکسسوری های جذاب هر چند وقت یکبار با عوض کردن چند شی به فضای منزل خود جانی دوبار و تنوع زیادی می توانید ببخشید.
دومین نکته که زیاد پرسیده می شود این است که برای فرش طوسی چه رنگ مبلی خریداری کنیم؟ همانطور که گفتیم فرش طوسی را با مبل طوسی می توان ست کرد، حالا اگر شما نخواهید رنگ فرش ماشینی زمینه طوسی شما با رنگ مبل دقیقا یکی باشد شما باید از مبلمانی طبق قانون رنگ ها، رنگ مکمل طوسی را برای مبل خود خریداری کنید و یا اینکه از مبل های دو رنگ، ترکیب طوسی با رنگ های دیگر برای منزل یا محل کار خود بخرید. رنگ فیلی هم تقریبا در طیف رنگی طوسی قرار دارد و ست مبل با فرش فیلی رنگ شبیه به رنگ طوسی می باشد که اصول ست کردن فرش با پرده را هم می توانید مطالعه نماُید. در ادامه با ما همراه باشید تا جواب این سوال را که:

 

• فرش رنگ طوسی را با چه رنگ هایی در دکوراسیون می توانیم ست کنیم پاسخ بدهیم!

 

• ست کردن فرش طوسی با رنگ کرم:

همانطور که می دانید طوسی یک رنگ خنثی و سرد می باشد که شما با استفاده از یک رنگ گرم مثل رنگ کرم می توانید فضایی گرم و دنج در خانه یا محل کار خود به وجود بیاورید. خرید فرش طوسی و ست کردن آن با مبلمان یا پرده های کرمی می تواند یک ترکیب جذاب ایجاد کند.

• ست کردن فرش طوسی با رنگ سفید:

ترکیب رنگ فرش طوسی با رنگ سفید برای خانه نو عرسان ترکیبی بسیار زیبا و جذاب می باشد. همه ترکیب این رنگ ها با فرش طوسی، تماما به سلیقه خود شما بستگی دارد که مبل و پرده و کوسن و دیگر اشیاء را با فرش رنگ طوسی چگونه ترکیب کنید! ترکیب رنگ فرش طوسی روشن با رنگ سفید را به شما پیشنهاد نمی کنیم، بهتر است که فرش طوسی تیره یا فرش طوسی دودی، یا فرش رنگ متالیک را با رنگ طوسی سفید ترکیب کنید تا سایه روشن و تیره به وجود بیاید و فضای منزل کاملا یکدست نشود.


انواع فرش با زمینه شلوغ و فرش با زمینه خلوت با بیش از صد ها تنوع محصولی با تراکم های مختلف موجود می باشد که فروش فرش طوسی با زمنیه شلوغ و یا فروش فرش طوسی با زمینه خلوت در فروشگاه فرش واگره با مناسب ترین قیمت صورت می گیرد.
در دکوراسیون لوکس و شیک، فرش های 1200 شانه گلبرجسته لوکس طوسی حرف اول را می زنند که دارای کیفیتی بی نظیر و رنگ بندی های مختلفی نیز می باشند و همچنین فرش های وینتیج طوسی گلبرجسته، فرش طرح مدرن ترکیه ای با زمینه طوسی و... پر فروش ترین فرش هایی با رنگ زمینه طوسی هستند که رنگ های بافته شده در این فرش های ماشینی علاوه بر اینکه به منزل و محل کار شما جلوه ای ویژه می بخشد، در بافت و نقشه فرش نیز از رنگ های مکمل بسیار زیبایی استفاده شده است.

 

• ست کردن فرش طوسی با رنگ سرمه ای:

 

اگر فضای منزل را می خواهید به سبک مجلل بچینید ترکیب رنگ فرش طوسی با طیف رنگی مختلف و با رنگ سرمه ای بسیار شیک و زیبا می شود و فضای منزل یا محل کار را رسمی و مجلل نشان می دهد. و یا حتی می توانید فرش طوسی سرمه ای از فروشگاه فرش واگره کاشان سفارش دهید و خریداری کنید و در صورت پیدا نکردن فرش مورد نظر خود، می توانید رنگ فرشی که در نظر دارید را به کارشناسان و مشاوران فروش ما بگویید تا عکس فرش ها را برای شما در فضای مجازی ارسال کنند تا شما بهترین انتخاب و خرید را انجام دهید.


 از دیگر رنگ های دلبر و چشم گیری که می خواهیم معرفی می کنیم یک لحضه ام غافل نشوید!

•  ست کردن فرش طوسی با رنگ نارنجی:

رنگ نارنجی رنگی بسیار گرم می باشد و با ترکیب فرش طوسی با رنگ نارنجی یک دکوراسیون تابستانی و یا پاییزی را می توانید به راحتی به منزل خود القا کنید.

• ست کردن فرش طوسی با رنگ بنفش:

یک ترکیب رنگ شیک و خفن! ترکیب فرش طوسی با رنگ بنفش بسیار شیک و از جمله دکوراسیون فرش پر طرفدار می باشد که رنگ بنفش با رنگ فرش طوسی بسیار همخوانی دارد.

فروش فرش طوسی رنگ ترک گلبرجسته طرح فندی

دیگر رنگ هایی که می توان با فرش طوسی ست کرد:
ست کردن فرش طوسی با رنگ آبی
ست کردن فرش طوسی با رنگ زرد
ست کردن فرش طوسی با رنگ سبز
ست کردن فرش طوسی با رنگ صورتی

و دیگر رنگ های گرم با تناژ های تیره و یا روشن با فرش رنگ طوسی به راحتی ست می شود.

فروشگاه فرش واگره در کاشان یکی از معتبر ترین فروشگاه های فروش فرش های وینتیج، فروش فرش مدرن، و انواع فرش های ترک و فرش کلاریس و فرش های سنتی درجه یک با تراکم های مختلفی اعم از: فرش های 700 شانه ماشینی، فرش های 1000 شانه ماشینی درجه یک مخصوص، فرش های 1200 شانه و 1500 شانه ماشینی می باشد و از همه مهم تر تنوع محصول در این فروشگاه بسیار زیاد می باشد و کیفیت تمامی فرش ها ضمانت شده نیز می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا