خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

فرش طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

فرش طرح ورساچه یکی از فرش های ماشینی جدید و بسیار با کیفیت می باشد که این روز ها مدل پر فروش و ترند فرش ماشینی، فرش های طرح ورساچ می باشند. فرش های طرح ورساچ هم مانند دیگر فرش های ماشینی دارای تراکم های کم و تراکم های زیاد هستند که در فرش های طرح ورساچ، تراکم فرش هر چه بیشتر باشد، زیبایی فرش نیز بیشتر نمایان می شود که ما در این مقاله قصد داریم شما را راهنمایی کنیم و همه چیز را در مورد فرش طرح ورساچ به شما بگوییم تا با این فرش جدید سال آشنا شوید و برای خرید فرش ماشینی مناسب راحت تر تصمیم بگیرید.
انسان ها همیشه به دنبال تنوع برای وسایل منزل خود هستند و چه چیزی بهتر از اینکه یکبار خریدی انجام دهیم که تا سالیان سال آن وسیله هنوز جدید باشد و زیبایی خود را همچنان حفظ کند! فرش های طرح ورساچ از دسته محصولات فرش ماشینی هستند که دارای طرحی جدید و بسیار متفاوت از دیگر فرش های ماشینی را دارند و برای افراد خاص پسند جزء فرش های پیشنهادی پر فروش می باشند. در چند سال اخیر طرح ورساچ طرحی بسیار محبوب به شمار می رفت که روی چرم دوزی ها، طلا و جواهرات و... از این طرح استفاده می کردند و از این طرح استقبال بی نظیری نیز صورت گرفت. به دلیل استقبال بی نظیر مردم از طرح ورساچ، فروشگاه فرش واگره کاشان اقدام به تولید فرش ماشینی طرح ورساچه نمود و بهترین و با کیفیت ترین فرش های طرح ورساچه را با دیگر تولید کنندگان فرش ماشینی با بالاترین کیفیت تولید و عرضه نمود.

 

ویژگی های فرش ماشینی طرح ورساچ

فرش طرح ورساچه کاشان با بالاترین کیفیت، و از نظر کیفیت مهم ترین چیز نخ بافته شده در فرش ورساچ می باشد که فرش ورساچه کاشان با آکریلیک هیت ست شده اصل و درجه یک تولید می شود که این فرش را با هر ابعاد و تراکمی در برابر پاخور، شست وشو، حرارت و آفتاب زدگی مقاوم می کند.
پر فروش ترین فرش طرح ورساچه کاشان، فرش ورساچه 1000 شانه تراکم 3000 می باشد که تمامی فرش های ماشینی تراکم بالا ورساچه با بهترین دستگاه های بافت فرش ماشینی در فروشگاه فرش واگره تولید می شوند و دستگاه بافت این فرش های ماشینی HCIX2 می باشد.

فرش 1000 شانه 10 رنگ طرح ورساچه مدل پر فروش

 

انواع فرش طرح ورساچه

فرش طرح ورساچه در ابعاد، فرش ورساچه 6 متری، فرش طرح ورساچه 9 متری و فرش طرح ورساچه 12 متری در فروشگاه فرش واگره بافته می شود که در صورت امکان، دیگر سایز های دلخواه فرش ورساچه به سفارش مشتریان بافته و تولید می شود.
فرش برشی تشریفاتی طرح ورساچه: فرش برشی ورساچه برای کسانی که فرش ماشینی ورساچه برای سالن منزل خود خریداری می کنند و پیرو آن برای راه رو منزل هم می خواهند فرش ست با سالن پذیرایی داشته باشند به صورت سفارشی و غیر تولید می شود و یا فرش برشی تشریفاتی طرح ورساچه برای سالن های کنفرانس، راه روها و دیگر مکان ها با ابعاد غیر استاندارد و استاندارد، فرش هایی بسیار شکیل هستند و به فضا جلوه و نمود ویژه ای می بخشند.

 

فرش ترک طرح ورساچه

فرش های ترک همانطور که می دانید، فرش هایی بسیار زیبا برای دکوراسیون مدرن می باشند و اغلب این فرش های ماشینی ترک با رنگ زمینه های روشن تولید می شوند. همانطور که می دانید فرش های ترک، فرش هایی هستند که مانند فرش های تراکم بالا زیبایی بافت فرش را به چشم می کشند و الیاف و نخ بافته شده در فرش های ترک ورساچه بسیار با کیفیت، بدون پرزدهی و ایجاد حساسیت هستند. فرش ترک طرح ورساچه و فرش طرح ورساچه ترک برجسته مدرن فرش هایی هستند که ظرافت و سادگی را می توانید در آن ها مشاهده کنید.

فرش ترک طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

 

فرش گرد طرح ورساچه

بعضی از قسمت های منازل و یا محل کار به گونه ای هستند که فرش های سایز استاندارد به درد آن قسمت ها نمی خورد و به فضا زیبایی نمی بخشند. ما پیشنهاد می کنیم که فرش هایی با سایز و شکل خاص را برای یکبار هم که شده امتحان کنید. برای خرید فرش دایره ای طرح ورساچه یا فرش طرح بیضی ورساچه که با طرح های بسیار زیبا و ساده ای تولید می شوند، می توانید به صورت سفارشی از فروشگاه فرش واگره به صورت حضوری و یا غیر حضوری ثبت سفارش نموده و فرش ورساچه درجه یک را خریداری کنید.

 

فرش ورساچه طرح فرانسوی

این فرش جدید هر چه دارای تراکم بیشتری باشد، زیبایی خود را بیشتر نشان می دهد. فرش های ماشینی بافته شده با نخ آکریلیک هیت ست شده که با تراکم های 500 شانه، فرش تراکم 700 شانه، تولید می شوند، فرش هایی بسیار مقاوم و با کیفیت هستند و هر چه تراکم فرش بیشتر شود، مانند فرش ورساچه 1000 شانه، فرش ورساچه 1200 شانه و فرش ورساچ 1500 شانه به دلیل ضخامت کمتری که دارند نسبت به تراکم های پایین تر دارای ظرافت و زیبایی بیشتری نیز هستند. فرش های تراکم بالا ورساچه، فرش هایی بسیار ظریف و نرم می باشند و برای تمامی سبک دکوراسیون مناسب هستند و حتما توجه داشته باشید که هر چه تراکم فرش بیشتر شود، فرش ماشینی زیبایی بیشتری خواهد داشت.

فرش های ورساچ ماشینی به دلیل داشتن نقشه و طرحی جدید، یکی از پر فروش ترین محصولات فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت شناخته شده اند که این فرش متفاوت، دارای طرح زمینه های شلوغ و خلوت می باشد. شاید دلیل اینکه فرش ورساچ ترند شده و فرشی بسیار محبوب به شمار می آید این است که، فرش ورساچه اول اینکه متفاوت ترین فرش در بین فرش های ماشینی می باشد و دومین دلیل محبوبت فرش طرح ورساچ این است که برای تمامی سلیقه ها محصولی در دست دارد. افرادی که سبک خانه به سبک کلاسیک و یا شلوغ دوست دارند، فرش طرح ورساچ با زمینه شلوغ را نیز می توانند انتخاب کنند و یا اگر عده ای سبک مدرن و ساده دکوراسیون را دوست دارند می توانند فرش های ورساچ ساده و خلوت را با رنگ زمینه های مختلف خریداری کنند.

 

خرید فرش طرح ورساچه مدل پر فروش فرش مدرن

فرش 1200 شانه طرح ورساچه و فرش 1500 شانه طرح ورساچه از دیگر تراکم ها گران تر می باشند! این مورد تنها در فرش های ورساچ ماشینی صدق نمی کند، بلکه در تمامی فرش های ماشینی هر چه شانه و تراکم فرش بالاتر می رود قیمت فرش نیز گران تر و زیبایی فرش بیشتر نمایان می شود. پر فروش ترین فرش طرح ورساچه فرانسوی، فرش ورساچه مشکی و فرش ورساچه طلایی می باشد که بیشترین فروش را این روز ها داشته است. فروشگاه فرش واگره کاشان، جدیدترین فرش های ماشینی را هر ساله تولید می کند و با بهترین تولید کنندگان فرش ماشینی در حال همکاری می باشد که شما می توانید انواع فرش طرح ورساچه با مدل ها و تراکم های مختلف، که در فروشگاه فرش واگره مشاهده نمی کنید به صورت سفارشی، سفارش بافت فرش ورساچه را بدهید و به قیمت درب کارخانه فرش ورساچ را خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا