خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

ناگفته های قیمت فرش ماشینی 1200 شانه

ناگفته های قیمت فرش ماشینی 1200 شانه

همانطور که می دانید فرش های ماشینی یکی از زیباترین فرش هایی هستند که تولید می شوند و امروزه خرید فرش های ماشینی بسیار بیشتر از فرش های دستبافت شده است! ما کاری به این نداریم که فرش های دستبافت به دلیل اینکه قیمت زیادی دارند، مردم هم از خرید فرش دستبافت صرفنظر می کنند! مهم ترین عاملی که باعث شده است تا فرش های ماشینی به سرعت در بین انواع فرش های دستبافت جایگاه بالایی برای خود کسب کنند این است که فرش های ماشینی درجه یک و با کیفیت دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و مهم ترین دلیل موجود و به اثبات رسیده این است که فرش های ماشینی با تکنولوژی و دستاورد های جدید تولید می شوند که فرش های تراکم بالا توانسته اند به سرعت جایگاه فرش های دستبافت را بگیرند و تصرف کنند.
منظور از فرش های تراکم بالا، فرش های ماشینی 1200 شانه دستبافتگونه و فرش های درجه یک 1500 شانه می باشد که به دلیل داشتن تراکم بالا، این فرش ها دارای ضخامتی کم می باشند و همین ضخامت کم باعث می شود تا فرش ماشینی زیبایی خود را به چشم بکشد و بسیار به فرش های دستبافتگونه شبیه شود! فرش های تراکم بالا 1200 شانه دارای تنوع محصولی زیادی می باشند، مثل فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس، فرش 1200 شانه 8 رنگ ساده، فرش ماشینی 1200 شانه گلبرجسته که تماما از نظر کیفی و قیمت کنترل شده هستند و با خیال راحت بدون صرف وقت و هزینه می توانید محصولات فرش ماشینی را مشاهده نمایید.

قیمت انواع فرش 1200 شانه گلبرجسته لوکس و فرش 1200 شانه ساده


در این مقاله در مورد ناگفته های قیمت فرش 1200 شانه و قیمت فرش 1200 شانه گلبرجسته سعی داریم توضیحات جامعی بدهیم تا برای خرید فرش دستبافتگونه بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان

همانطور که می دانید کاشان قطب اصلی تولید انواع فرش های ماشینی درجه یک دستبافتگونه می باشد و بهترین فرش های ماشینی را تولید می کند و فرش ها را با قیمت منصفانه به فروش می رساند. فرش های 1200 شانه ماشینی یکی از بهترین تولیدات فرش های ماشینی درجه یک کاشان در سال های اخیر می باشد که این فرش ماشینی از فرش 1500 شانه دستبافتگونه، ضخامت کمتری دارد و همچنین از فرش های 700 شانه ماشینی و فرش 1000 شانه درجه یک واقعی دارای ضخامت کمتری می باشد. در عرض این فرش دستبافتگونه ماشینی، 1200 گره بافته شده است و همچنین در طول این فرش 1200 شانه، 3600 گره بافته شده است و ضخامت فرش 1200 شانه دلیل پر فروش بودن این فرش می باشد. از همه مهم تر ارتفاع نخ خاب در فرش های تراکم بالا، کم می شود و تعداد بالای گره های بافته شده در فرش باعث می شود که فرش ماشینی توپر تر تولید شود و نقشه فرش زیبایی خود را به رخ می کشد!

 

قیمت فرش گل برجسته 1200 شانه تراکم 3600

فرش های 1200 شانه هم به صورت ساده بافته می شوند و هم به صورت گلبرجسته که فرش های 1200 شانه گلبرجسته نیازمند مراقبت و نگهداری بیشتری می باشند، چون برای بافت فرش های گلبرجسته قسمت هایی از فرش که نیاز به نمود و جلوه بیشتری دارند برجسته تر از دیگر قسمت های زمینه فرش می باشند که قیمت فرش گلبرجسته مشهد، فرش گل برجسته قیطران، فرش گل برجسته کاشان در فروشگاه فرش واگره با نازل ترین قیمت فرش به صورت اقساطی و چکی به فروش می رسد و این است اعتبار یک فروشگاه اینترنتی معتبر که خصوصیات فرش های 1200 شانه گلبرجسته و ویژگی های بی نظیری آن با نخ اصل آکریلیک کامل شده است!!!

 

چرا قیمت فرش 1200 شانه نسبت به فرش های ماشینی تراکم پایین بیشتر است؟

وقتی تراکم فرش ماشینی کمتر باشد مانند فرش های 700 شانه، از مقدار نخ و تار و پود کمتری برای بافت فرش ماشینی استفاده می شود و از طرفی دیگر فرش هایی با تراکم بالا مانند: فرش های 1200 شانه کاشان و فرش های 1500 شانه درجه یک ماشینی با توجه به تراکم بالای گره ای که در بافتشان وجود دارد گران تر می باشند. وقتی برای بافت فرش های تراکم بالا از تعداد گره بیشتری استفاده می شود، فرش باید با ظرافت و دقت بیشتری نیز تولید شود و از همه مهم تر در زمان بافت فرش های ماشینی مهم ترین چیزی که باعث یک تولید خوب می شود دستگاه بافنده فرش است که در فروشگاه فرش واگره کاشان همیشه برای بافت فرش های ماشینی از دستگاه های مناسب خود فرش استفاده می شود و همیشه بهترین دستگاه ها برای بافت فرش های ماشینی استفاده می شوند که تمامی این موارد باعث بالا رفتن کیفیت و همچنین قیمت فرش 1200 شانه می شوند!
همیشه برای خرید فرش با کیفیت و درجه یک حساسیت زیادی نشان دهید و فرشی با کیفیت عالی و قیمت مناسب خریداری کنید. از جمله پر فروش ترین فرش ها و تولید کنندگان فرش های 1200 شانه، فروشگاه هایی مانند: فرش 1200 شانه پاتریس، فرش 1200 شانه نگین مشهد و بسیاری دیگر از تولید کنندگان می باشند و شما می توانید جدید ترین مدل فرش 1200 شانه تراکم 3600 را از فروشگاه فرش واگره به صورت مستقیم خریداری کنید.

 

عوامل موثر بر قیمت فرش 1200 شانه

برند و اعتبار فروشگاه فرش: بعضی از فروشندگان و تولید کنندگان فرش های ماشینی اصیل درجه یک فکر می کنند که بعد از اینکه مطرح شدند و اسم برند و فروشگاه هایشان سر زبان ها افتاد باید از نام برند خود سوء استفاد کنند و با توجه به مطرح شدنشان، قیمت فرش های ماشینی را افزایش دهند! هیچوقت برای خرید فرش ماشینی 1200 شانه و دیگر فرش ها عجله نکنید و گول نام و برند را نخورید و مشخصات بهترین برند فرش ماشینی اصیل را بشناسید و بهترین فرش ماشینی را از معتبر ترین مکان خریداری کنید. فروشگاه فرش واگره کاشان از تولید کنندگان قدرتمند در کاشان می باشد و اعتبار خود را روی قیمت فرش ها نمی کشد و ما همه در تلاشیم تا بهترین فرش های ماشینی را به قیمت درب کارخانه به فروش برسانیم. برای اطلاع از قیمت فرش 1200 شانه 12 متری، قیمت فرش 9 متری 1200 شانه کاشان، قیمت فرش 6 متری 1200 شانه می توانید با کارشناسان فروش فرش واگره کاشان در ارتباط باشید.

 

نقشه و طرح زمینه های فرش 1200 شانه جدید

اگر به فرش های تراکم پایین تر نگاهی بیاندازید تقریبا نقشه فرش ها در یک رنج قرار دارند، اما فرش های 1200 شانه را برای تمامی و انواع دکوراسیون می توان خریداری کرد و اینکه فرش های تراکم بالا 1200 شانه، فرش های 1500 شانه برای دکوراسیون مدرن، سنتی و کلاسیک و... همیشه حرفی برای گفتن دارند. دلیل قیمت بالای فرش 1200 شانه نسبت به تراکم های پایین تر خود نیز به کار بردن طراحی زیبا و شکیل و به روز می باشد که طراحی نقشه فرش های تراکم بالا وقت بیشتری می برد. یکی از جدیدترین متد های بافت فرش های تراکم بالا، فرش های 1200 شانه گلبرجسته تراکم 3600 می باشد که این فرش های گلبرجسته برای منازل لوکس و ویلایی بسیار زیبا هستند و از همه مهم تر برای بافت فرش 1200 شانه گلبرجسته جدید باید بافت فرش با دقت بالایی صورت بگیرد.

 

ابعاد و اندازه های فرش 1200 شانه

قیمت فرش 1200 شانه را ابعاد و اندازه آن مشخص می کند. فرش های 1200شانه 6 متری کوچک تر از فرش های 1200 شانه 9 متری می باشند، پس قیمت فرش 1200 شانه 6 متری ساده و یا گلبرجسته از فرش های 9 متری و فرش های 12 متری طبیعتا کمتر خواهد بود.

 

جنس فرش 1200 شانه تراکم 3600 گلبرجسته و ساده

همیشه ما به دنبال این هستیم که فرش ها را با کیفیت بسیار بالا تولید کنیم و همچنین با برند ها و فروشگاه هایی در زمینه تولید و فروش فرش کار کنیم که کیفیت فرش و رضایت مردم برایشان اهمیت داشته باشد. فرش های بافته شده در فروشگاه فرش واگره همانطور که جلوی محصولات درج شده است با نخ آکریلیک اصل تولید می شوند و از نخ آکریلیک درجه دو و درجه خورده به هیچ وجه استفاده نمی شود و کیفیت کار را همان اول به راحتی می توانید ببینید و تشخیص بدهید. نخ آکریلیک یکی از بهترین نخ های موجود برای بافت فرش های ماشینی می باشد که از ویژگی های بی نظیری نخ آکریلیک بهره می برد. فرش 1200 شانه تراکم 3600 کاشان در کارخانجات با بهترین نخ و تار و پود تولید می شوند و نخ آکریلیک نسبت به نخ های پلی استر و پلی پروپییلن و... دارای قیمت بالاتری می باشد.

جمع بندی
اگر به دنبال خرید فرش لوکس و بسیار شیک می گردید، فرش های تراکم بالا حرف اول را بین فرش های ماشینی می زنند و دلیل قیمت بالاتر فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه وابسته به عواملی است که بیان کردیم و این قیمت گذاری ها دست تولید کننده نیست و همیشه برای تولید و قیمت گذاری فرش های ماشینی هزینه محصولات اولیه حرف اول را می زنند. اما برای اینکه قدرت خرید همه مردم بالا برود تا بتوانند بهترین فرش های ماشینی که دوست دارند را برای منزل خود خریداری کنند، ما فروش اقساطی و چکی فرش را برای خریداران فرش ماشینی در نظر گرفته ایم و به راحتی دیگر می توانید، خرید فرش 1200 شانه ماشینی و دیگر فرش ها را توسط لندو بدون ضامن انجام دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا