خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

چیدمان منزل با فرش قرمز یا فرش لاکی

چیدمان منزل با فرش قرمز یا فرش لاکی

شاید این روز ها شما هم به این مورد بر خورده باشید که در چندین سال گذشته همه در خانه ها فرش قرمز یا فرش لاکی داشتند، یعنی در زمان خود چندین سال گذشته فرش های لاکی ترند و مد بودند و از هر ده خانه ای که به آن جا می رفتیم 9 نفر در خانه هایشان فرش های قرمز پهن می کردند. بعد از گذشت آن زمان فرش های زمینه گرودیی، فرش زمینه کرم و... با شانه و تراکم های مختلف فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه ماشینی، فرش 1200 شانه درجه یک و فرش های 1500 شانه ترند و از دسته فرش های پر فروش شدند و همه فرش های لاکی یا قرمز را کنار گذاشتند و به سمت فرش هایی با رنگ زمینه های مختلف روشن و تیره دیگر روی آوردند. ولی مجدد بعد از گذشت چندین سال فرش های لاکی، جدید ترین فرش های ماشینی شدند و مجدد فروش فرش های قرمز در بازار فرش ماشینی رونق پیدا کرد. جدیدترین و پر فروش ترین فرش ماشینی سال، فرش قرمز یا فرش لاکی می باشد که این فرش ها به دو دسته فرش های ماشینی کلاسیک و سنتی تقسیم می شود.
شما قبل از خرید هر نوع فرش ماشینی مخصوصا فرش لاکی باید ابتدا سبک و رنگ دکوراسیونی که می خواهید داشته باشید را در نظر بگیرید. فرش قرمز، فرشی است که نباید با همه رنگی ست کرد چون بعد از مدتی می تواند شما را از دکوراسیون محل کار یا منزل خسته کند اما اگر طبق اصول پیش بروید و برای فرش قرمز، مبلمان و وسایل با رنگ مکملش را بگیرید می بینید که چقدر فضای منزلتان بی نظیر و زیبا می شود که ما به شما پیشنهاد می کنیم بهترین فرش ماشینی لاکی را انتخاب و خریداری کنید. فرش قرمز 700 شانه ماشینی از دسته فرش هایی هستتند که بسیار پر فروش می باشند و دلیل فروش بی نظیر این فرش ماشینی وجود تعداد رنگ بالا در بافت فرش است که اصول ست کردن فرش با پرده مناسب دکور در چیدمان منزل نیز بسیار مهم و ضروری است!

فروش جدید ترین فرش سنتی قرمز یا فرش لاکی 700 شانه کلاریس

 

فرش قرمز یا فرش لاکی یکی از فرش های اصیل ایرانی است که سنت اصیل ایرانی در این فرش ها در گذشته دیده می شد. رنگ قرمز نشان از شور و هیجان و از همه مهم تر رنگی گرم می باشد. قرمز یا لاکی رنگی با انرژی بالا هستند و به محیط گرما، و محیط کار یا منزل را به محیطی دوستانه تبدیل می کنند. اما اگر فرش ماشینی قرمز خریداری می کنید همه وسایل منزل اعم از مبل و پرده و رنگ دیوار ها را قرمز و رنگ های بسیار تیره به هیچ وجه انتخاب نکنید که با این کار محیط منزل و زیبایی فرش را از بین می برید! برای فرش های لاکی باید از رنگ های مکمل آن استفاده کنید تا محیطی شیک و کلاسیک به وجود بیاید.
سوالی که خیلی برای افراد پیش می آید و می پرسند این است که فرش دستباف قرمز را با مبل چه رنگی ست کنیم و یا دکوراسیون با فرش دستباف قرمز چه سبکی می شود؟ اولا که فرش دستباف قرمز لاکی با فرش های ماشینی قرمز هیچ فرقی نمی کنند و اینکه همانطور که گفتیم اگر فرش لاکی با طرح زمینه سنتی بافته شده باشد جزء فرش های سنتی محسوب می شود اما اگر فرش قرمز با طرح و نقشه زمینه های امروزی بافته شوند برای دکوراسیون کلاسیک مناسب می شوند.
فرش های کلاریس در صنعت بافت فرش های ماشینی از دسته فرش هایی بودند که برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک و همچنین برای اتاق خواب ها با فروش بی سابقه ای مواجه شدند. تنوع رنگ در فرش های کلاریس بسیار زیاد می باشد و به دلیل تولید این فرش ها با دستگاه های کامپیوتری محدودیت در طرح و رنگ ندارند. فرش قرمز خاکستری 700 شانه کلاریس، فرش سنتی قرمز کلاریس 700 شانه، و بیش از ده ها محصول دیگر از فرش های لاکی جدید هستند که جزء فرش های لاکی مناسب قیمت در فروشگاه فرش واگره قرار دارند.

جدیدترین فرش های قرمز 700 شانه 10 رنگ با طرح زمینه جدید

 

• انتخاب رنگ مبل با فرش لاکی

رنگ های مکمل فرش لاکی

اگر می خواهید برای فرش لاکی دکوراسیون خود از رنگ های مکمل آن استفاده کنید رنگ های آبی، سبز، زرد، نارنجی، سفید و شیری مکمل رنگ قرمز می باشند و رنگ مبلمان یا پرده را با فرش لاکی بدین صورت می توانید ست نمایید. حتما دقت کنید که اگر فرش لاکی در دکوراسیون شما دارای طرح زمینه شلوغی می باشد، مبلمان و وسایل منزل را ساده تر انتخاب کنید تا دکوراسیون منزلتان با فرش لاکی محیطی بهم ریخته و بی نظم به وجود نیاورد! مبل آبی با فرش قرمز تناژ رنگی بی نظیری را به وجود می آورد و همانطور که می دانید آبی رنگ آرامش بخشی است!

رنگ های هم گروه با فرش رنگ لاکی

رنگ لاکی یا قرمز، خود یک رنگ گرم می باشد و استفاده از رنگ های نارنجی و زرد در دکوراسیون برای مبل، پرده و وسایل دکوری بسیار مناسب می باشد. اما این را هم در نظر بگیرید که استفاده از رنگ های تماما گرم تنها با رنگ های خنثی به دل می نشینند! اگر رنگ مبلمان و پرده های خود را برای فرش لاکی، زرد و نارنجی انتخاب کردید، رنگ دیوار ها را روشن کنید و همچنین از گل و گیاهان اگر استفاده کنید فضایی دنج و بی نظیر به وجود می آید.

رنگ های خنثی برای فرش رنگ لاکی

رنگ های خنثی از دسته رنگ هایی هستند که اصلا هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی گذارند و این رنگ ها بسیار بی نظیر و عالی می باشند. برای فرش لاکی از مبلمان و پرده های رنگ خنثی استفاده کنید تا فضای منزل تان سبک مدرن و جدید به خود بگیرد. رنگ های خنثی رنگ هایی مانند: سفید، طوسی، مشکی یا فرش قرمز با مبل کرم می باشند که با انواع رنگ فرش های ماشینی و دستباف و تمامی دکوراسیون به راحتی ست می شوند. یکی از پر فروش ترین فرش های سال نیز فرش های رنگ خنثی هستند که دارای رنگ و طرح زمینه هایی بی نظیر هستند و هیچ حرفی برای گفتن باقی نمی گذارند!
همیشه در نظر بگیرید که سبک مدرن به دکوراسیونی می گویند که بسیار ساده و خلوت می باشد! اگر فرش ماشینی لاکی با زمینه شلوغ خریداری کردید از مبلمان و پرده های ساده استفاده کنید و اگر برای دکوراسیونی که فرش لاکی برای آن استفاده می کنید، زیاد بخواهید از رنگ های گرم و یا تیره استفاده کنید فضای محیط برایتان حس اظطراب و دلشوره به وجود می آورد.

 

انتخاب رنگ دکوراسیون منزل با توجه به رنگ های داخل فرش

زمانی که فرش لاکی مناسب دکوراسیون خود را انتخاب می کنید، فرش را کف منزل پهن کرده و در آن بین ببینید که رنگ گل هایی که در قالی وجود دارد، چه رنگ هایی است و یک یا دو رنگ از آن را انتخاب کنید و از آن رنگ ها برای انتخاب رنگ مبلمان و پرده های منزل الگو بگیرید.

 

مبل سلطنتی با فرش قرمز

همانطور که گفتیم اگر فرش قرمز شما دارای زمینه ای شلوغ می باشد سعی کنید که مدل پرده و مبلمان را ساده در نظر بگیرید و یا اگر فرش ماشینی لاکی شما دارای زمینه ای خلوت می باشد حالا می توانید از پرده و مبلمان با طرح و رنگ های شلوغ استفاده کنید. مبل های سلطنتی اصولا با فرش های لاکی، سبک دکوراسیون را سنتی و کلاسیک می کنند که بهتر است شما ببینید اگر فرش دارای زمینه ای شلوغ است از مبلمان سلطنتی با پارچه های خلوت استفاده کنید و بالعکس.
برای خرید انواع فرش ماشینی با بیش از صد ها مدل و رنگ بندی می توانید از فروشگاه فرش واگره اقدام به خرید کنید. فروشگاه فرش واگره، فروشگاهی با سابقه چندین ساله در فروش اینترنتی و حضوری انواع فرش های ماشینی می باشد و دارای نماد اعتماد الکترونیک، نماد ستاد ساماندهی، و پروتکل های امنیتی است، که تمامی فرش های ماشینی درجه یک کاشان را با بهترین برند ها به فروش می رساند و تمامی تولیدات فرش های ماشینی درجه یک توسط کارخانجات معتبر در کاشان، قطب اصلی فرش های ماشینی صورت می گیرد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا