خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

خرید بهترین فرش برای اتاق کودک

خرید بهترین فرش برای اتاق کودک

چگونه فرش مناسب برای اتاق کودک انتخاب کنیم؟ سوالی است که شما حتما باید قبل از خرید فرش برای اتاق کودک از خود بپرسید و هر نوع فرشی را برای اتاق کودکانتان خریداری نکنید، چرا که قبل از خرید فرش اتاق کودک حتما باید چند وجه را در نظر بگیرید تا انتخابی درست، هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت داشته باشید. فرش های اتاق کودک بسیار دارای تنوع زیادی می باشند و از همه مهم تر فرش اتاق کودک باید با طرح های شاد و طبق روانشناسی رنگ ها برای کوکان بافته شده باشد تا انتخابی درست داشته باشید. در ادامه این مبحث همراه ما باشید تا بتوانید بهترین فرش مناسب اتاق کودک را انتخاب و خریداری کنید.

 

بهترین فرش برای اتاق کودک کدام است؟

 

• جنس فرش اتاق کودک:

مهم ترین و اولین چیزی که باید به آن فکر کنید این است که فرشی که برای اتاق کودک خود می خرید از چه جنسی باشد، که جنس فرش و نخ بافته شده برای اتاق کودک بسیار مهم می باشد. کودکان به شدت آسیب پذیر می باشند و مهم ترین چیزی که در این میان وجود دارد این است که فرش اتاق کودک پرزدهی نداشته باشد، چون پرزدهی فرش اتاق کودک می تواند به ریه بچه ها آسیب بزند و بدن و ریه کودک را دچار حساسیت کند. جنس فرش اتاق کودک باید به گونه ای باشد که اگر بچه چهار دست و پا شد و یا تازه شروع به راه رفتن کرده است زمانی که تعادل خود را از دست می دهد و روی فرش می افتد دست و پای کودک خراشیده و زخم نشود.
فرش های کلاریس 700 شانه برای اتاق کودکان بهترین انتخاب می باشند. یکی از ویژگی های خاص و منحصر به فرد فرش های کلاریس در این است که اگر طرحی از فرش در نظر دارید، اما آن طرح فرش را نمی توانید پیدا کنید، می توانید طرح مورد نظر خود را بدهید تا روی فرش چاپ بزنند. فرش های اتاق کودک که فرش های کلاریس می باشند با توجه به اینکه با دستگاه های کامپیوتری بافته می شوند، دارای تعداد رنگ نامحدود و فرش های شاد برای اتاق خواب کودک می باشند. جنس نخ فرش بافته شده در فرش های کلاریس، پلی اوژن می باشد که طی تحقیقاتی که کارشناسان تولید فرش برای تولید فرش مناسب اتاق کودک انجام دادند به این مورد بر خوردند که نخ پلی اوژن مناسب ترین نخ برای تولید فرش های ماشینی اتاق کودک می باشد.

 

ویژگی های فرش بافته شده با نخ پلی اوژن

فرشی برای اتاق کودک باید خریداری کرد که در برابر مواد شیمیایی مقاوم باشد و سلامت کودک را به خطر نیندازد.
فرش های بافته شده با نخ پلی اوژن دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر سایش و شستشو و... می باشند. همانطور که می دانید بیشترین جایی که فرش های آن نیاز به شستشو دارد، فرش آشپزخانه و فرش اتاق خواب کودک می باشد که ممکن است غذا و یا هر چیز دیگری روی فرش اتاق کودک ریخته شود و شما مجبور به شستن آن  شوید. به همین دلیل فروشگاه فرش واگره کاشان بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده فرش های ماشینی تصمیم به تولید فرش های مناسب اتاق کودک با نخ پلی اوژن اصل نمود و فرش های با کیفیت و درجه یک را با کمترین قیمت تولید کرده است.
• کسانی که از افراد سالمند نیز نگهداری می کنند برای اتاق خوابشان فرش های کلاریس بافته شده با نخ پلی اوژن را خریداری می کنند چون این فرش هیچ آسیب و آلرژی برای بدن ایجاد نمی کند و در صورتی که فرش کلاریس را بشویید فرش در کوتاه ترین زمان ممکن خشک می شود.

 

 رنگ فرش مناسب برای اتاق کودک

برای اتاق کودکان هیچ وقت از رنگ های تیره برای پرده و مبل و فرش استفاده نکنید، چون در روحیه کودک تاثیر منفی می گذارد و شما باید از رنگ های شاد و سرزنده استفاده کنید. فرش اتاق کودک دخترانه و فرش اتاق کودک پسرانه امروزه دیگر خیلی با یکدیگر تفاوتی ندارند، چون تمامی فرش های اتاق کودکان بر اساس شخصیت های کارتونی و انیمیشن ها تولید می شوند ولی در فروشگاه اینترنتی فرش واگره می توانید انواع فرش مناسب اتاق خواب و فرش اتاق کودک سه بعدی جدید را برای هر مکان مشاهده کنید و خریداری نمایید.

خرید بهترین فرش برای اتاق خواب کودک

 

فرش اتاق کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

مدل فرش اتاق کودک بسیار مهم می باشد که بهتر است برای اتاق خواب کودک، فرش هایی با طرح فانتزی خریداری کنید. با توجه به جنسیت کودک خود می توانید از رنگ فرش های مشترک بین اتاق پسر و دختر استفاده کنید و یا از طرح و رنگ های جدا دخترانه یا پسرانه استفاده کنید. کف اتاق کودکان را بهتر است که با فرش کاملا بپوشانید که این مورد بیشتر برای کوکان زیر 5 سال صدق می کند که فرش اتاق کودک 6 متری، فرش 9 متری اتاق کودک، فرش 4 متری اتاق کودک، فرش 12 متری اتاق کودک از ابعاد استاندارد و موجود در فروشگاه می باشد و قیمت هر کدام وابسته به ابعاد فرش متفاوت هست.

 

بهترین مرکز خرید فرش اتاق کودک

خرید بهترین فرش برای اتاق کودک مانند خرید فرش برای هال و پذیرایی منازلتان باید برایتان بسیار مهم باشد و هر فرشی را برای اتاق کودکان نخرید! مثلا فرش های آکریلیک از بهترین نوع فرش های ماشینی می باشند اما اگر برای بافت فرش اتاق کودک می خواسیتم از نخ آکریلیک استفاده کنیم، اصلا گزینه مناسبی نبود چون ممکن است فرش اتاق کودک بافته شده با آکریلیک حساسیت برای بدن کودک ایجاد کرده و نرمی آن به اندازه فرش کلاریس نمی باشد و مهم تر از آن این است که تنوع رنگ در فرش های آکریلیک نهایتا تا 14 رنگ می باشد که در فرش های کلاریس به دلیل استفاده از دستگاه جدید چاپ دیجیتال از انواع رنگ ها تا بی نهایت رنگ می توان استفاده نمود.
شما می توانید بهترین فرش مناسب اتاق کودک را از فروشگاه فرش واگره کاشان خریداری کنید و از تنوع زیاد محصولات فرش اتاق خواب کودک لذت ببرید. فروش عمده فرش اتاق خواب و فرش اتاق خواب کودک به سراسر ایران و جهان انجام می شود و در صورت خرید عمده فرش اتاق خواب کودک می توانید طرح های مورد نظر خود را به صورت بافت سفارشی، سفارش دهید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا