خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

پرفروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401

پرفروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401

با تحویل سال 1401 همه به دنبال تغییر در دکوراسیون خودشان می باشند و به دنبال این هستند که وسیله های جدید بخرند. به خصوص فرش ماشینی زیبا که امروزه جزئی از وسایل جدانشدنی منازل ما و یکی از ملزومات خانه و کاشانه شما به حساب می آید. امروزه مردم به دنبال طرح های جدید فرش ماشینی و پرفروش ترین فرش ماشینی ویژه ی نوروز سال 1401 هستند و با توجه به اینکه تولید کنندگان نیز در ماه های پایانی سال و علاوه بر آن با ماه های آغازین سال 1401 به فکر تولید فرش های ماشینی جدید و رنگ های ترند سال می باشند. با توجه به سابقه ی چندین ساله ی فروشگاه فرش واگره، در سال 1401 نیز با هم روال مردم به دنبال فرش ماشینی با طرح جدید و پروفروش ترین فرش های ماشینی می باشند.

 

معرفی پرفروش ترین و جدید ترین فرش های 1401

فرش های ماشینی طرح ها و شاخه ها و دسته بندی مختلفی دارد و به همین دلیل مورد استقبال افراد قرار می گیرد.هدف ما از نوشتن این مقاله معرفی پر فروش ترین و جدید ترین فرش های ماشینی 1401 می باشد. امیدواریم که مطالب زیر برایتان مفید واقع گردد.

 

فرش ماشینی کلاسیک از طرح های جدید سال 1401

فرش ماشینی کلاسیک از طرح های جدید سال 1401 می باشد. به طور کلی به فرش هایی گفته می شود که سبک سنتی دارند و با الهام گرفتن از طرح فرش دستبافت اصیل ایرانی تولید می شود. فرش های ماشینی کلاسیک به تنهایی به چندین دسته بندی تقسیم می شود همچون فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1500 شانه. همچنین می توان گفت که فرش های ماشینی کلاسیک دارای طرح های بسیار زیبا و خاص می باشد و مورد استقبال اکثر افراد قرار می گیرد. اگر بخواهیم به طرح های جدید سال 1401 برای فرش های کلاسیک اشاره کنیم، می توانیم به فرش ماشینی 1000 شانه 10 رنگ اشاره کنیم. این دسته از فرش های ماشینی به دلیل داشتن تنوع رنگ یکی از پرفروش ترین و جدید ترین طرح های کلاسیک سال 1401 محسوب می شود. همچنین فرش های 1200 شانه گل برجسته نیز یکی از بهترین و خاص ترین محصولات فروشگاه فرش واگره می باشد که در دسته ی فرش های ماشینی کلاسیک قرار می گیرد و دارای طرح و رنگ بی نظیری می باشد و به همین دلیل مورد استقبال افراد قرار گرفته است. در تصویر زیر می توانید چند نمونه از محصولات پر فروش فرش ماشینی گل برجسته را مشاهده نمایید.

پر فروش ترین فرش ماشینی 1200 شانه گل برجسته نوروز 1401

 

فرش ماشینی مدرن از پرفروش ترین فرش های سال 1401

امروزه به دلیل طراحی دکوراسیون مدرن در منازل، افراد بیشتر مایل به خرید فرش ماشینی مدرن می باشند. فرش ماشینی مدرن طراحی کاملا متفاوتی با فرش ماشینی کلاسیک دارد و اکثر فرش ماشینی مدرن با طرح ها و رنگ های فانتزی وارد بازار می شود و به دلیل دارا بودن از این تنوع رنگی باعث می شود تا فرش ماشینی مدرن از پرفروش ترین فرش های سال 1401 قرار بگیرد.
اگر بخواهیم پرفروش ترین فرش ماشینی مدرن را نام ببریم می توانیم در دسته ی اول به فرش های ماشینی کلاریس اشاره کنیم که با طرح های فرش ماشینی کلاریس طرح چهل تیکه، فرش ماشینی کلاریس طرح کهنه نما، فرش ماشینی کلاریس طرح سنتی، فرش ماشینی کلاریس طرح مدرن، فرش ماشینی کلاریس مناسب آشپزخانه، فرش ماشینی کلاریس طرح مناسب کودک و همچنین فرش کلاریس چاپی در بازار به فروش می رسد. همچنین گلیم فرش مدرن نیز یکی از پرفروش ترین فرش های ماشینی می باشد که در دسته ی مدرن قرار می گیرد که می توانید تصاویر محصولات پر فروش گلیم فرش مدرن در سال  1401 را مشاهده کنید.

پر فروش ترین محصولات گلیم فرش مدرن ویژه نوروز 1401

 

فرش ماشینی وینتیج یا کهنه نما یکی از پرفروش ترین فرش های سال 1401

فرش ماشینی وینتیج یا کهنه نما یکی از پر فروش ترین فرش های ماشینی سال 1401 شناخته شده است. امروزه قیمت فرش های دستبافت به شدت بالا رفته و هر کسی توانایی خرید این نوع فرش ها را ندارد. به همین دلیل است که افراد ترجیح می دهند فرش وینتیج یا کهنه نما را خریداری کنند. دلیل آن این است که روش های کهنه کردن فرش از قدیم مرسوم بوده است و اکثر افرادی که خواهان فضای قدیمی می باشند طرح و رنگ های فرش وینتیج را می پسندند و فرش ماشینی وینتیج می تواند اولین انتخابشان باشد. فرش های وینتیج طراحی ای مشابه طراحی فرش ماشینی کلاسیک دارند. شما می توانید طرح های جدید فرش وینتیج و فرش کهنه نمای کاشان را در مقاله ای مجزا مطالعه کنید تا از جدید ترین طرح های فرش ماشینی وینتیج باخبر شوید.
فرش های وینتیج به دو دسته ی فرش وینتیج کلاریس 700 شانه و فرش وینتیج 1200 شانه گل برجسته تقسیم می شود. در سال 1401 فرش ماشینی وینتیج کلاریس 700 شانه بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. به این دلیل که دارای تنوع رنگی زیباتر می باشد و به رنگ فرش وینتیج سرمه ای و بسیاری از رنگ های دیگر وارد بازار می شود.

 

خرید اینترنتی جدید ترین فرش ماشینی

ما در این مقاله سعی کردیم به پر فروش ترین فرش ماشینی ویژه نوروز سال 1401 بپردازیم و امیدواریم برایتان مفید بوده باشد. اگر به دنبال خرید اینترنتی جدید ترین فرش ماشینی می باشید و نمی دانید به چه سایتی می توانید اعتماد کنید و با توجه به اینکه در سال های اخیر فروشگاه های اینترنتی فرش ماشینی افزایش پیدا کرده است و شما را گمراه کرده تا به کدام سایت اطمینان حاصل کنید. پیشنهاد ما به شما عزیزان سایت فرش واگره می باشد به دلیل اینکه فرش های ماشینی سایت فرش واگره دارای گارانتی می باشد و دارای خدمات پس از فروش می باشد. همچنین تیم ما شبانه روز در تلاش می باشد تا جدید ترین طرح و نقشه فرش ماشینی برای عید نوروز را تولید کند تا منزل شما در این ایام خاص و شاد مثل همیشه بدرخشد. فرش واگره عرضه کننده انواع فرش ماشینی وینتیج و فرش ماشینی با طرح کلاسیک و همچنین فرش ماشینی طرح مدرن می باشد. پس از انتخاب طرح مورد نظر خودتان و خرید آن در کمترین زمان ممکن فرش ماشینی را به دستتان می رسانیم تا برای چیدن منزلتان برای عید نوروز 1401 به مشکلی بر نخورید و از ما رضایت کامل را داشته باشید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا