خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

چینش فرش منازل آپارتمانی

چینش فرش منازل آپارتمانی

اگر از دسته افرادی هستد که فضای منزلتان دارای متراژ کمی است، اصلا نگران متراژ کم خانه های آپارتمانی و دیگر مکان ها نباشید چرا که شما به راحتی تنها با رعایت کردن چند اصول و خرید فرش مناسب منازل آپارتمانی یا منازل کوچک می توانید به فضای کم خانه های آپارتمانی زیبایی ببخشید و فضای کوچک و گرفته را به فضایی دل باز و با ایجاد یکسری نکات خطای دید در ذهن خود و دیگران به وجود بیاورید تا فضای خانه کوچک، بزرگ تر دیده شود.

 

انتخاب درست رنگ فرش مناسب آپارتمان کوچک

اولین المان بسیار مهم برای دلباز نشان دادن منازل کوچک و منازل آپارتمانی این است که فرش هایی با رنگ روشن و یا فرش رنگ خنثی برای متراژ کم سالن پذیرایی خود خریداری کنید و با انواع فرش مناسب پذیرایی آشنا باشید، چرا که فرش های رنگ روشن باعث نیرو بخشیدن به فضا و بزرگ نشان دادن منزل می شوند و اغلب بهتر است که منازل آپارتمانی خود را به سبک سنتی و یا کلاسیک در نیاورید چرا که استفاده از سبک کلاسیک و یا سنتی مستلزم استفاده از رنگ های گرم در دکور می باشد که استفاده از رنگ های گرم فضای کوچک منزل شما را فرا می گیرد و متراژ منزل کوچک بعد از مدتی خسته کننده به نظر خواهد رسید.

استفاده از دکوراسیون سنتی یا کلاسیک برای منازل آپارتمانی مستلزم استفاده از فرش هایی به سبک همان دکوراسیون نیز می شود که فرش های سنتی با طرح زمینه هایی شلوغ و اغلب آن ها با رنگ های گرم بافته می شوند. بهترین انتخاب رنگ فرش برای منازل آپارتمانی، فرش های مدرن، فرش وینتیج یا کهنه نما می باشد که در بافت این فرش های پتینه از رنگ های بسیار زیادی استفاده شده است و برای دکوراسیون مدرن، فرش های مناسبی هستند. فرش وینتیج کلاریس 700 شانه دارای قیمت بسیار کمتری نسبت به فرش وینتیج 1200 شانه گلبرجسته می باشند، که اگر از نظر مالی مشکلی ندارید و از پس مراقبت هایی که فرش های وینتیج 1200 شانه گلبرجسته لازم دارند بر می آیید، فرش 1200 شانه وینتیج خریداری کنید که به فرش های دستبافتگونه و گران قیمت بسیار شبیه می باشند. پیشنهاد می کنیم که فرش وینتیج کلاریس 700 شانه را برای اتاق خواب های خود خریداری کنید که دوام فرش های کلاریس چندان برای سالن های پذیرایی جالب نمی باشد و اغلب طرح های فرش کلاریس برای اتاق خواب و محل کار مناسب است. همچنین برای ست کردن فرش با مبلمان و رنگ دیوار ها با فرش های وینتیج کارتان بسیار راحت می شود.

 

انتخاب بهترین طرح فرش ماشینی برای آپارتمان کوچک

در زمان خرید فرش ماشینی چیزی که در ابتدا نظر شما را بعد از رنگ فرش جلب می کند، انتخاب درست طرح فرش می باشد که برای منازل کوچک اصلا از فرش هایی که با طرح زمینه شلوغ بافته شده اند استفاده نکنید. همانطور که اشاره کردیم فرش های سنتی دارای طرح هایی شلوغ هستند، اما با توجه به اینکه امروزه منازل بزرگ ویلایی اکثرا به منازلی با متراژ کم و آپارتمانی تبدیل شده اند فرش های سنتی هم با طرح و نقشه های مختلف تولید شده اند، که برای منازل کوچک نیز مناسب هستند. فرش طرح افشان یکی از طرح های جدید مناسب منازل آپارتمانی می باشد که این فرش ها، فرش هایی بسیار پر فروش هستند.
فرش طرح افشان، دارای لچک و ترنج که عامل اصلی شلوغ نشان دادن فرش ها می باشد نیستند و در بافت فرش طرح افشان از گل های کوچک و بزرگی که به صورت نامحسوس با رنگ هایی لایت در فرش بافته شده اند، جلوه ای بسیار زیبا به فرش طرح افشان داده، که اکثر فرش های 1000 شانه فروشگاه فرش واگره کاشان دارای رنگ زمینه هایی خنثی و با طرح زمینه های بسیار زیبا تولید شده اند. شما زمانی که برای چینش فرش منازل آپارتمانی خود از رنگ های روشن و طرح های خلوت و آرام استفاده کنید، به خودی خود نظم و آرامش به زندگی و به خودتان القا می شود و محیط کوچک منزل آپارتمانی به مکانی دنج و زیبا با رعایت کردن چند نکته تبدیل می شود.

چینش منازل آپارتمانی با فرش 1000 شانه طرح افشان

انتخاب بهترین سایز فرش برای متراژ کم سالن پذیرایی

اصلا اصلا حتی اگر متراز منازل شما حتی اگر بزرگ هم هست، کل کف منزل را با فرش و موکت نپوشانید که از نظر طراحی داخلی تاثیری که روی شما و دیگران می گذارد اصلا درست و زیبا نیست. فرش های دراز و باریک فضای منزل آپارتمانی را کوچک تر از حد معمول نشان می دهند و بهتر است که تناسب در انتخاب سایز فرش مناسب پذیرایی را رعایت کنید و برای چینش منازل آپارتمانی، فرشی بخرید که فضا را کاملا نپوشاند. برای گوشه های دنج منزل که نمی توانید از فرش های 6 متری، فرش 9 متری و فرش ماشینی 12 متری استفاده کنید، فرش دایره ای شکل یا فرش مربعی بخرید چرا که به فضای کوچک منزل این فرش ها نمای خاصی می بخشند.
اگر برای چینش فرش منزل با متراژ کم از فرش های مدرن و فرش وینتیج کهنه نما استفاده کردید، در کنار این فرش ها می توانید فرش دایره ای شگی یا فرش دایره ای شنل و پرز بلند و نمونه های دیگر فرش های با شکل و ابعاد خاص را خریداری کنید و یا به صورت سفارشی، بافت فرش شکل خاص را سفارش دهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن تولید و به دست شما رسانده شود.

 

نحوه چیدمان درست فرش در سالن پذیرایی کوچک

برای منازل بزرگ ما همیشه می گوییم ابعاد فرش را به گونه ای انتخاب کنید که فرش 30 تا 40 سانت از دیوار فاصله داشته باشد. اما برای منازل متراژ کم می توانید فاصله فرش تا دیوار را تا 20 سانتی متر نیز برسانید. اما توجه کنید که برای چینش فرش منازل ویلایی نباید پایه های مبلمان روی فرش ها قرار بگیرد چرا که در کوچک نشان دادن سالن پذیرایی تاثیر زیادی می گذارد و باید چینش فرش در سالن پذیرایی کوچک به گونه ای باشد که وقتی روی مبل می نشینید، پاهایتان روی فرش برسد و در زمان چیدمان منازل کوچک، برای بزرگ تر نشان دادن فضا، فرش ماشینی را در مرکز پهن کنید و وسایل را دور فرش بچینید.

 

خرید فرش مناسب منازل کوچک

همانطور که مشاهده کردید ما انواع فرش ها را به شما معرفی کردیم تا بتوانید انتخاب راحتی برای خرید فرش مناسب منزل خود داشته باشید. اگر منزل شما در معرض رفت و آمد و زیاد کثیف شدن فرش قرار ندارد، فرش های تراکم بالا 1200 شانه را خریداری کنید، چرا که منازل کوچک آنقدر فرش خور با تعداد بالایی ندارند و هزینه زیادی برای خرید فرش های تراکم بالا 1200 شانه و یا فرش 1500 شانه گلبرجسته نباید پرداخت کنید.
اما اگر می بینید که فرش ماشینی که در منزل می اندازید ممکن است زود به زود شسته شود و همیشه در حال گرفتن مهمانی هستید، فرش های 1000 شانه ماشینی نیز بسیار فرش های زیبایی هستند و از نظر قیمت و کیفیت فرش های اقتصادی می باشند. فرش های 1000 شانه طرح افشان با رنگ های نقره ای، متالیک و دیگر رنگ های خنثی تولید می شوند و فرش هایی بسیار زیبا برای تمامی دکوراسیون، با توجه به تنوع زیادی که دارند هستند و برای خرید انواع فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت به راحتی سایت فرش واگره کاشان را مشاهده کنید و انواع فرش ماشینی را به صورت اقساطی و یا چکی خریداری کنید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا