خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

فرش 1500 شانه گلبرجسته در دکوراسیون

فرش 1500 شانه گلبرجسته در دکوراسیون

فرش های ماشینی همانطور که می دانید با شانه و تراکم های مختلفی تولید می شوند. یکی از فرش های ماشینی که از ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود بر خوردار است و از دیگر فرش های ماشینی قیمت بالاتری نیز دارد، فرش 1500 شاه تراکم 4500 می باشد که در عرض این فرش ماشینی 1500 گره یا ریشه و در طول فرش 1500 شانه 4500 گره به صورت فشرده بافته شده است. تنها فرشی که فقط به صورت گلبرجسته بافته می شود، فرش های 1500 شانه ماشینی می باشند که به دلیل ضخامت کم تنها به صورت بافت برجسته در کارخانجات فرش ماشینی تولید می شوند و فرش 1500 شانه مانند دیگر فرش های ماشینی در خود بافت ساده و مسطح را ندارد.

 

فرش 1500 شانه گلبرجسته چیست؟

فرش 1500 شانه گلبرجسته از جدیدترین فرش های ماشینی می باشد که به دلیل بافت حساس و ظریفی که دارد به فرش های دستبافت مشهور می باشند. ارتفاع نخ خاب بافته شده در فرش 1500 شانه گلبرجسته 6 میلی متر می باشد که ارتفاع نخ خاب کم در فرش های تراکم بالا باعث واضح دیده شدن نقشه و طرح فرش می شود و از همه مهم تر فرش های 1500 شانه جلوه ای مانند فرش های 3 بعدی در خود دارند. همانطور که گفته شد، فرش 1500 شانه به دلیل ضخامت کم تنها به صورت گلبرجسته بافته می شوند که گل های قسمت های مهمی که در معرض دید بیشتری قرار دارند، به صورت بافت برجسته در آمده اند و قسمت های فرو رفته در فرش با نخ هایبالک اصل و درجه یک در قسمت های فرو رفته بافته شده اند. اما برای استفاده از فرش 1500 شانه تراکم 4500 در دکوراسیون حتما باید به یکسری نکات مهم قبل از خرید این فرش توجه کنید.

 

فرش 1500 شانه گلبرجسته برای چه دکوراسیونی مناسب است؟

فرش 1500 شانه گلبرجسته تنها برای دکوراسیون لوکس و مجلل و کم رفت و آمد مناسب می باشد که مبلمان را دور تا دور این فرش ماشینی بچینند. فرش 1500 شانه گلبرجسته به دلیل ضخامت کم و بافت ظریف و حساسی که دارد برای منازل شلوغ و کسانی که بچه کوچک دارند اصلا انتخاب خوب و مناسبی نمی باشند چرا که زود به زود کثیف خواهند شد و شستن زیاد فرش 1500 شانه می تواند به بافت فرش آسیب وارد کند. پس اگر منزل شما جایی کم رفت و آمد هست و از پس نگهداری فرش 1500 شانه بر می آیید گزینه ای بسیار عالی و بی نظیر و از همه مهم تر جایگزین بی نظیری به جای فرش دستباف می باشد. فرش های 1500 شانه نیز برای تمامی دکوراسیون اعم از مدرن، سنتی و کلاسیک و... مناسب می باشند چرا که تنوع در طرح و رنگ در فرش های تراکم بالا بسیار زیاد می باشد.

قبل از خرید فرش ماشینی ابتدا باید نگاهی به جیب خود و بعد سبک زندگی کردنتان بیاندازید! همانطور که متوجه شدید، فرش 1500 شانه اصلا برای منازل شلوغ و پر رفت و آمد مناسب نیست چرا که بعد از مدتی و چند بار شستشو مداوم شکل و رنگ خود را از دست می دهند، پس تنها با خرید این فرش تراکم بالا پول خود را هدر داده اید که بهتر است فرش های تراکم پایین تر مثل فرش 1000 شانه خریداری کنید. منازل ویلایی با توجه به اینکه متراژ بزرگی دارند، اگر بخواهید فرش 1500 شانه را برای آن جا خریداری کنید، هزینه خرید فرش بسیار زیاد می شود چرا که گران ترین فرش ماشینی، فرش 1500 شانه ماشینی می باشد ولی از طرفی چون اکثر منازل ویلایی در شمال کشور ساخته می شوند، فرش هایی که با نخ آکریلیک بافته می شوند برای قسمت های مرطوب مناسب هستند و رطوبت موجود در محیط نمی تواند آسیبی به نخ های فرش آکریلیک وارد کند.

فرش 1500 شانه گلبرجسته مناسب تمامی دکوراسیون

فرش 1500 شانه طرح افشان برای منازلی که دارای متراژ کمی می باشند بسیار مناسب هستند چرا که طرح های فرش افشان به دلیل نداشتن لچک و ترنج دکوراسیون منزل را شلوغ و پر زرق و برق نشان نمی دهند و طرح زمینه موجود در فرش طرح افشان 1500 شانه، گل های بهم پیوسته ای است که به صورت بافت نامحسوس بافته شده اند.
فرش 1500 شانه طرح خشتی برای منازل سبک کلاسیک و سنتی مناسب می باشند. فرش طرح خشتی همانطور که از نامش هم پیداست، زمینه فرش به شکل مربع های کوچک شده ای در آمده که در داخل هر کدام از شکل های هندسی موجود در طرح زمینه فرش طرح گل و گیاه و حیوانات بافته شده است.
در فروشگاه فرش واگره کاشان، انواع فرش های ماشینی 1500 شانه با طرح زمینه های لچک و ترنج دار و طرح زمینه گل های بهم پیوسته بدون لچک و ترنج موجود می باشد که شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیونی که در منزل دارید فرش 1500 شانه مناسب همان سبک را خریداری کنید.

• اصولا منازلی که کوچک هستند، فرش های بدون لچک و ترنج با رنگ زمینه روشن برایشان مناسب می باشد تا فضای منزل بزرگتر و زیباتر به چشم بیاید. از ویژگی خوبی که فرش 1500 شانه گلبرجسته جدید دارد و باعث شده است تا برای تمامی دکوراسیون مناسب باشد، رنگ زمینه های روشن بافته شده در این فرش ماشینی می باشد که رنگ روشن و بافت برجسته باعث شده است شلوغی فرش 1500 شانه رنگ روشن به چشم نیاید و روی دکوراسیون مدرن منزل تاثیر عکس نگذارد.

 

فرش 1500 شانه بخریم یا فرش دستباف؟

مسلما فرش های دستباف از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند و با خرید فرش دستباف بعد از مدتی می توانید آن را با قیمت خوبی به فروش برسانید. در اصل خرید فرش دستباف مثل طلا دارای ارزش بالایی می باشد و ارزش خود را از دست نمی دهد. قیمت فرش 6 متری دستباف از قیمت فرش 6 متری 1500 شانه ماشینی نیز بیشتر می باشد. یعنی هر جور که حساب کنید قیمت فرش ماشینی و فرش دستباف در یک رده قرار نمی گیرند، چرا که با نخ و الیاف طبیعی بافته می شوند و پروسه بافت فرش دستباف زمان بر می باشد. اما اگر فرشی می خواهید که به فرش دستباف شبیه باشد، بهتر است فرش 1500 شانه ماشینی خریداری کنید چون فرش دستباف با توجه به ارزش بالایی که دارد برای منازل پر رفت و آمد مناسب نمی باشد و تنها شما یک هزینه زیاد را برای خرید فرش دستباف باید پرداخت کنید.

فرش 1500 شانه ماشینی چون با نخ آکریلیک اصل بافته می شود رنگ پذیری بی نظیر و عالی دارد که نخ های آکریلیک بافته شده در آن رنگ و روی بسیار بی نظیری به فرش 1500 شانه درجه یک می بخشد.

 

خرید بهترین فرش 1500 شانه کاشان

قبل از خرید فرش ماشینی ابتدا باید دکوراسیون منزل خود را در نظر بگیرید و بعد از آن اقدام به انتخاب طرح و رنگ زمینه مناسب برای فرش 1500 شانه گلبرجسته را داشته باشید. قیمت فرش 1500 شانه ماشینی با توجه به نخ بافته شده درجه یک در آن بالا می باشد. نخ آکریلیک هیت ست شده در بافت فرش 1500 شانه باعث شده است تا این فرش ماشینی دارای مقاومت خوبی در برابر اجسام داغ و پاخور داشته باشد و از همه مهم تر فرش 1500 شانه درجه یک هیچگونه پرزدهی ندارد.

فرش 1500 شانه به دلیل ضخامت کم و بافت برجسته و فرو رفته ای که دارد به هیچ عنوان نباید تا بخورد.
فرش 1500 شانه گلبرجسته را در قسمت هایی از خانه پهن کنید که پاخور زیادی ندارند چرا که بیشتر از فرش های تراکم بالا به عنوان عنصر زینت بخش استفاده می شود.
• میز ها و پایه مبلمان سنگین را به هیچ وجه روی فرش 1500 شانه قرار ندهید، چون وزن زیاد وسایل باعث می شود تا به این فرش نازک آسیبی جدی وارد شود.
فرش های 1500 شانه حتما باید توسط قالیشویی های معتبر شسته شوند.

 

برای خرید فرش 1500 شانه گلبرجسته تراکم 4500 می توانید به صورت اینترنتی و یا حضوری اقدام به خرید مستقیم و بدون واسطه از درب کارخانه کنید. تمامی فرش های ماشینی فروشگاه فرش واگره کاشان با طی کردن عملیات آهار زنی، ریشه زنی اصولی و شیرینگ و... با جدیدترین متد روز دنیا و زیر نظر متخصصین و ناظران کیفی تولید می شوند و با قیمت منصفانه تمامی فرش های ماشینی را به فروش می رسانند. قیمت فرش 1500 شانه با توجه به اینکه بسیار زیاد است و شاید قدرت خرید برای خریدن فرش 1500 شانه کم باشد، فروشگاه فرش واگره فروش اقساطی و بدون بهره فرش ماشینی را در نظر گرفته است و قیمت فرش 1500 شانه 6 متری، قیمت فرش 1500 شانه 9 متری، قیمت فرش 1500 شانه 12 متری را به قیمت درب کارخانه به صورت اقساط 6 یا 9 و یا 12 ماهه بدون بهره و بدون نیاز به ضامن به فروش می رساند.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا