خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

معرفی پر فروش ترین فرش های ماشینی سال 2021

معرفی پر فروش ترین فرش های ماشینی سال 2021

فرش های جدید هر ساله با وارد شدن به سال جدید با صنعت و طرح های جدید و مد روز طراحی و تولید می شوند که در سال 2021 فرش هایی که وارد صنعت مد فرش های ماشینی شد نیز مانند سال های پیش نبود و فرش هایی با متد و فناوری روز با جدیدترین طرح ها تولید شد. فرش هایی که در سال 2021 تولید شدند با استقبال بسیار خوب و بی نظیری مواجه شدند چرا که امروزه سبک زندگی مردم به سمت سبک دکوراسیون ساده پیش رفته است. فرش های مد سال 2021، فرش هایی هستند که با تمامی سبک های دکوراسیون به راحتی وفق پیدا می کنند و برای منازلی به سبک مدرن و مینیمال و یا کلاسیک و سنتی با توجه به رنگ ها و طرح های متنوعی که دارند مناسب می باشند.

 

جدیدترین فرش های ماشینی سال 2021

جدیدترین فرش هایی که در سال 2021 ترند سال شده اند، فرش های ماشینی وینتیج و فرش های مدرن و فانتزی  و فرش های سنتی که با تراکم های مختلفی تولید می شوند مطرح شدند. طرح زمینه هایی که برای فرش های سال مطرح شدند طرح هایی هستند که نقشه فرش را بسیار زیبا و چشم گیر کرده اند که طراحان نقشه در این زمینه تمامی تلاش خود را کرده اند که از تلفیق تمامی سبک ها و اقلیم ها برای طراحی نقشه های فرش ماشینی جدید استفاده کنند.

فرش مدرن و فانتزی

فرش مدرن و فانتزی از دسته فرش های ماشینی می باشد که با جدیدترین طرح زمینه در تولیدات چند سال اخیر فرش های ماشینی با سبک بافتی جدید و متفاوت تولید شده است. فرش مدرن و فانتزی اغلب با رنگ های خنثی و شاد تولید می شود و برای دکوراسیون ساده و مینیمال فرشی بسیار شیک می باشد. فرش مدرن و یا فرش فانتزی بر خلاف فرش های سنتی دارای حاشیه و لچک و ترنج و... نمی باشند و اغلب برای طراحی فرش مدرن از سبک خطوط نا مرتب و بهم ریخته استفاده شده است. در فرش مدرن خبری از گل ها و گل دسته های ریز و درشت بهم پیوسته نمی باشد. فرش مدرن از دسته فرش هایی است که دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. دسته ای از فرش های مدرن هستند که با تراکم های بالا برای سالن های پذیرایی تولید شده اند و دسته دیگری از فرش های مدرن هستند که وابسته به نیاز افراد و مکان مختص به خود تولید شده اند.
فرش فانتزی یا مدرن برای اتاق خواب، آشپزخانه، و راهرو اغلب با نخ هایی ارزان تر از فرش های آکریلیک بافته می شوند و داری تنوع بی نظیری می باشند که با تمامی سبک دکور آشپزخانه و اتاق خواب کودک و بزرگسال ست می شوند. فرش مدرن انواع مختلفی دارد اعم از:

 

فرش فریز: فرش فریز نوعی فرش مدرن است که دارای بافتی تخته ای همانند گلیم فرش می باشد. بسیاری از مردم از فرش هایی که نخ خاب بلند دارند خوششان نمی آید و توان خرید فرش های تراکم بالا مانند فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه را هم ندارند و با توجه به سبک دکوراسیون مدرن و ساده ای که دارند ترجیح می دهند فرش فریز مدرن خریداری کنند. فرش فریز دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و این تنوع زیاد باعث شده است تا با فروش زیادی مواجه شوند. فرش فریز دارای کیفتی بسیار خوب می باشد و در برابر شستشو زیاد و فرو رفتن اجسام سنگین به بافت این فرش هیچگونه آسیبی وارد نمی شود.

 

فرش مدرن شگی: از زیبا ترین فرش ها و حساس ترین فرش های مدرن، فرش شگی را می توان نام برد. منازلی که برای سالن های پذیرایی خود از فرش مدرن استفاده می کنند برای جلو مبل، پادری و به عنوان فرش راهرو می توانند فرش شگی خریداری کنند چرا که فرش شگی دارای پرز های بلندی می باشند که به منازل مدرن و شیک جلوه ای ویژه و خاص می دهند. فرش های شگی برای منازل ویلایی که بزرگ هستند و به سبک مدرن چیده شده اند بسیار مناسب می باشند، مخصوصا در فصل زمستان که منازل ویلایی به دلیل داشتن متراژ زیاد سخت گرم می شوند، فرش های شگی به دلیل داشتن پرز های بلند نمی گذارند سرما به پاهای شما نفوذ کند.

 

فرش عروسکی: فرش فانتزی عروسکی دارای تنوع طرح بی نظیری می باشد و با توجه به نوع نخی که در فرش های عروسکی بافته می شود، فرش هایی با جلوه بسیار زیاد هستند و بیش از صدها مدل و تنوع رنگ و طرح در فرش های فانتزی وجود دارد. در فروشگاه فرش واگره، فرش های فانتزی به گونه ای می باشند که فاقد هیچگونه حساسیتی هستند و برای کودکان هیچ مشکلی به وجود نمی آورند و چون بدن کودک حساس می باشد فرش فانتزی اتاق کودک ترند سال دارای سطحی نرم و لطیف می باشد.

پر فروش ترین فرش مدرن 700 شانه طرح مراکشی


با توجه به اینکه امروزه قدرت خرید افراد برای خرید فرش های گران قیمت 1200 شانه و فرش 1500 شانه ماشینی کم شده است، مردم به سمت خرید فرش های تراکم پایین مانند فرش 700 شانه ماشینی و فرش 1000 شانه روی آورده اند که اتفاقا فرش های تراکم پایین دارای کیفیتی بالا و قیمتی پایین تر می باشند و فرش های ماشینی با طرح های مختلفی نیز تولید می شوند که دست شما را برای خرید انواع طرح فرش ماشینی با شانه و تراکم مختلف باز خواهد بود.

 

پر فروش ترین فرش ماشینی از نظر شانه و تراکم در سال 2021

فرش 700 شانه تراکم 2550 یکی از فرش های ماشینی با کیفیت و فرش پر فروش سال 2021 می باشد. از دسته ویژگی هایی که باعث شد تا فرش 700 شانه، پر فروش ترین فرش سال به حساب بیایید این است که فرش 700 شانه تنها فرشی است که با تعداد 8، 10 و 14 رنگ بافته می شود. فرش 700 شانه به دلیل اینکه دارای تراکم کمی است با تنوع رنگ بسیار بالایی تولید می شود که مبلمان و پرده های منزل خود را می توانید با یکی از رنگ های داخل فرش ماشینی 700 شانه ست کنید. این فرش ماشینی دارای ضخامت خوبی می باشد که این ضخامت استاندارد باعث شده است تا فرش 700 شانه آکریلیک در برابر پاخور شدن، شستشو زیاد و نور مستقیم آفتاب مقاومت زیادی از خود نشان دهد.


دسته دیگر فرش های پر فروش سال 2021، فرش های 1000 شانه تراکم 3000 هستند که این فرش ماشینی دارای ضخامت کمتری نسبت به فرش 700 شانه می باشد و با 10 رنگ نیز بافته می شود. پر فروش ترین فرش سال 2021، فرش 1000 شانه است که نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است چرا که این فرش در کنار کیفیت بالا همانند فرش 700 شانه ماشینی به صورت برجسته نیز بافته می شود. فرش های گلبرجسته برای مکان های پر رفت و آمد اصلا مناسب نمی باشند و تنها برای منازل لوکس انتخاب خوبی هستند. و اما این فرش ماشینی بر خلاف فرش 1500 شانه چون دارای ضخامتی کم نمی باشد، دارای کیفیت بسیار خوبی برای تمامی منازل نیز هست. فرش 1000 شانه با تنوع بی نظیری تولید می شود و رنگ های خنثی بافته شده در فرش های 1000 شانه ماشینی باعث شده است برای منازل مدرن و ساده فرش های عالی و بی نظیری باشند. قیمت فرش 1000 شانه 9 متری و قیمت فرش 1000 شانه 12 متری از فرش های تراکم بالا ارزان تر و از همه مهم تر دارای دوام و کیفیت بیشتری می باشد.

پر فروش ترین فرش 1000 شانه گلبرجسته ترند سال


فرش 1200 شانه ماشینی یکی دیگر از تراکم ها می باشد که در کنار زیبایی خاص و منحصر به فردی که دارد قیمت بالای آن را هم باید در نظر بگیرید. فرش 1000 شانه تراکم 3000 نسبت به فرش 1200 شانه ماشینی فروش بسیار بالایی دارد. فرش 1200 شانه و فرش 1500 شانه دارای ضخامتی بسیار کمی می باشند و چون دارای تراکم بالایی هستند از تعداد گره و متریال اولیه بیشتری برای بافت این فرش ماشینی باید استفاده کرد، نوع دستگاهی که فرش های تراکم بالا را با آن تولید می کنند HCIX2 می باشد که جدیدترین دستگاه برای بافت فرش ماشینی جدید و گلبرجسته می باشد. قیمت فرش 1500 شانه تراکم 4500 باعث شده است تا همه کسی اقدام به خرید این فرش ماشینی گلبرجسته نکند!

 

طرح های جدید و پر فروش فرش سال 2021

طرح جدید فرش در سال 2021، طرح های ساده و خلوت می باشد. در طرح فرش ترند سال از فرش هایی که لچک و ترنج میانی دارند کمتر استفاده می شود. فرش طرح افشان نیز با توجه به بافت گل دسته ای که دارد و گل های بافته شده در فرش به وضوح به چشم نمی آیند و در اصل دارای بافت نامحسوسی هستند و به همین خاطر از پر فروش ترین طرح فرش سال شدند.
فرش های مدرن هم اغلب در بافت شان خطوط بهم ریخته و نامنظمی دارند که این خطوط باعث شده است تا فرش طرحی متفاوت و جدید در خود بگیرد. با توجه به اینکه در بافت بعضی از فرش های مدرن از رنگ و طرح های شلوغی استفاده شده است، این فرش ها در عین شلوغی طرح زمینه ساده به نظر می آیند.

 

رنگ فرش ماشینی سال 2021

رنگ فرش سال 2021، رنگ طوسی و دیگر رنگ های تناژ خنثی می باشد. فرش های رنگ طوسی، رنگ متالیک، نقره ای، فیلی از دسته رنگ هایی هستند که برای منازل سبک مدرن با فروش بسیار زیادی روبرو شدند. فرش های رنگ خنثی به دلیل اینکه با تمامی رنگ ها در دکوراسیون ست می شوند جزء پر فروش ترین فرش های ماشینی سال قرار گرفته اند.

 

فروش غیر حضوری فرش ماشینی در سال 2021

هر چه داریم به سال های جدید نزدیک می شویم شرایط زندگی و هزینه و مخارج بیشتر می شود. خرید اینترنتی فرش ماشینی باعث شده است تا مردم دستشان برای خرید باز باشد و در زمان های بیکاری اقدام به دیدن اقلام و وسایل مورد نیاز خود کنند. با خرید اینترنتی فرش ماشینی بدون صرف هزینه و اتلاف وقت به راحتی می توانید انواع فرش ماشینی را در سایت فرش واگره کاشان مشاهده کنید و از تمامی مشخصات فرش و قیمت روز آن ها مطلع شوید. امروزه کمتری کسی دیگر برای خرید وسایل منزل اقدام به خرید حضوری می کند و با توجه به بیماری کرونا راحت ترین روش برای مطلع شدن از ویژگی های یک محصول خرید اینترنتی آن می باشد. فروشگاه فرش واگره برای کسانی که به خرید اینترنتی فرش ماشینی اعتمادی ندارند خرید حضوری فرش را هم در نظر گرفته است و در صورت خرید اینترنتی فرش اگر فرش ماشینی خریداری شده مشکلی داشته باشد سفارش مرجوع، و مجدد ارسال می شود.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا