خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

آشنایی با رنگ فرش سال 2021

آشنایی با رنگ فرش سال 2021

هر ساله کمپانی پنتون چند رنگ را به عنوان رنگ سال معرفی می کند که با فاش شدن رنگ سال مردم لباس ها و وسایل منزل خود را با رنگ سال جدید وفق می دهند. از مهم ترین و کاربردی ترین عناصر نیرو بخش در خانه فرش های ماشینی می باشند که مدل های انواع فرش پر فروش ترند سال 2021 بحثی جدا دارند چرا که طرح های فرش ماشینی نیز روز به روز در حال تغییر و تحول می باشند و از طرفی رنگ فرش های مد سال نیز تغییر می کند و فرش رنگ مد سال از پر فروش ترین محصولات در بین فرش های ماشینی می شود. در سال 2021 رنگ فرشی که به تولید رسید رنگ هایی بسیار خاص و از همه مهم تر کاربردی بودند که این رنگ ها به قدری زیبا و با طیف های رنگی متفاوتی هستند که تا سالیان سال و با دیدن رنگ های ترند سال جدید حاضر نخواهید شد فرش مد سال 1401 را کنار بگذارید چرا که رنگ فرش ترند سال 2021 رنگی است که با تمامی رنگ ها و سبک های دکوراسیون هارمونی بی نظیری پیدا می کند.

 

نحوه انتخاب و ویژگی رنگ سال فرش های ماشینی

رنگ سال 2021 رنگ خنثی طوسی معرفی شد که این رنگ در بافت فرش های ماشینی بالاخص فرش های تراکم بالا و گل برجسته دارای زیبایی بی نظیر و چشم گیری نیز شد. برای انتخاب رنگ سال شما حتما نباید کل دکوراسیون اعم از مبلمان و پرده و فرش ها را تغییر بدهید چرا که رنگ خنثی طوسی معرفی شده به عنوان رنگ سال با تمامی رنگ ها و وسایل در منزل ست می شود و هیچ تناقص رنگی در منزل دیده نخواهد شد. رنگ های تناژ طوسی به معنای انعطاف، امید، تغییر و تحول معرفی شده اند که بافت فرش های ماشینی با رنگ های خنثی و لایت باعث شده است که منازل حس طراوت و شادابی بی نظیری به خود بگیرند. برای انتخاب رنگ فرش سال 2021 چیزی که باعث شده است تا دست شما برای انتخاب باز باشد این است که رنگ طوسی دارای طیف های رنگی بسیار زیادی می باشد، از فرش های رنگ طوسی روشن گرفته تا فرش های رنگ طوسی تیره و رنگ های پر فروش متالیک! به همین دلیل انتخاب رنگ فرش مناسب منزل برای شما امسال کاری آسان خواهد بود.

 

کاربرد رنگ فرش سال 1401 در دکوراسیون

رنگ طوسی به نشانه امید و طراوت و شادابی می باشد که در سال گذشته به دلیل سختی هایی که به دلیل کرونا وجود داشت این رنگ را ترند 2021 معرفی نمودند که امید بخش و شادی آور سال جدید باشد. همانطور که می دانید هر ساله زمانی که چند رنگ را به عنوان رنگ ترند سال معرفی می کنند یکی از رنگ ها از همه بولد تر می شود و ناخودآگاه چشم همه به طرف آن رنگ ها می رود که فرش رنگ طوسی از دسته فرش های بسیار پر فروش شد که این فرش اگر با شانه و تراکم های بالاتر خریداری شود زیبایی فرش بسیار بیشتر دیده می شود. فرش طوسی 1200 شانه و فرش های طوسی یا نقره ای 1500 شانه دارای بافت و سبکی جدید می باشند و رنگ فرش طوسی در تراکم های بالاتر بیشتر به چشم کشیده می شود. همیشه فرش های ماشینی با رنگ لاکی، نسکافه ای، گردویی و دیگر رنگ ها که برای منازل خریداری می شد تنها این فرش های ماشینی می توانستند با همان سبک دکوراسیون وفق پیدا کنند.

فروش فرش قالین 1200 شانه گلبرجسته لوکس نقره ای

 

اما فرش های رنگ لایت و خنثی حتی با رنگ کوسن مبلمان و چند اکسسوری رنگ متضاد طوسی به راحتی منزل جلوه ای بی نظیر می گیرد، انگار که چه کار بزرگی برای تغییر سبک و چیدمان منزل خود کرده اید! کاربرد رنگ فرش 1401 در دکوراسیون که مورد توجه عموم قرار گرفت در این بود که منازل به سبک سنتی و کلاسیک و مدرن چیده می شوند که استفاده از فرش های رنگ خنثی طوسی و نقره ای و فرش کرم لایت برای هر نوع سبک دکوراسیونی با توجه به انتخاب طرح نقشه زمینه فرش ماشینی مناسب می باشد.

 

فرش طوسی، رنگ ترند فرش ماشینی سال 2021

بهترین رنگ برای فرش پذیرایی رنگی است که بعد از چند سال ذهن و چشمتان از آن خسته نشود و بتوانید با تغییراتی ارزان مثل عوض کردن پارچه پرده یا کوسن تحولی بی نظیر به سالن پذیرایی منزل خود ببخشید. فرش ماشینی طوسی، فرش نقره ای، فرش رنگ متالیک و ذغالی از دسته رنگ های فرش ماشینی ترند سال می باشند که این رنگ ها چرک تاب می باشند و آلودگی ها را به راحتی در سطح خود نشان نمی دهند و محو می کنند. از رنگ فرش طوسی در کنار دیگر وسایل با همین رنگ اصلا استفاده نکنید چرا که یک فضای سرد و بی روح را تداعی خواهید کرد که می تواند روی ذهن شما تاثیری معکوس بگذارد.

 

در کنار رنگ های سرد در طیف های رنگی طوسی از رنگ های شاد و گرم استفاده کنید، رنگ هایی مانند آبی فیروزه ای، خردلی، صوتی، نارنجی و دیگر رنگ های مکمل رنگ طوسی فرش ماشینی. فروشگاه فرش واگره کاشان از تولید کنندگان بزرگ و نامبرده در تولید فرش های ماشینی می باشد که بیش از صد ها طیف رنگی فرش های ماشینی رنگ خنثی و لایت را با طرح زمینه های مختلف تولید نموده است که با توجه به سبک زندگی و چیدمان منزل خود می توانید از تنوع بی نظیر انواع فرش ماشینی ترند سال 1401 از طریق سایت فرش واگره دیدن نمایید و با صبر اقدام به انتخاب و خرید فرش ماشینی نمایید.

 

اگر که منازلی کوچک دارید از فرش های رنگ خنثی به هیچ وجه غافل نشوید و رنگ روشن این طیف رنگی را به عنوان فرش سالن پذیرایی انتخاب کنید چرا که فرش رنگ طوسی روشن به فضای کوچک منازل عمق می بخشند و یک فرش ماشینی به راحتی سالن پذیرایی را بزرگتر نشان خواهد داد.

 

اگر فضای منزلتان بزرگ و لوکس می باشد فرش های رنگ ذغالی یا فرش طوسی تیره خریداری کنید و از هارمونی رنگ ها غافل نشوید تا بدین منوال فضای بزرگ منزل گرم و صمیمی تر به نظر برسد و حس گرما در آن ایجاد شود.

 

فرش های رنگ خنثی ترند سال و رنگ های لایت اغلب برای منازل مدرن کاربردی می باشند که در منازل مدرن از فرش های ترنج و لچک دار و با طرح زمینه شلوغ نمی توان استفاده کرد که اما فروشگاه فرش واگره با توجه به اینکه انواع رنگ فرش ماشینی برای مکان های مختلف را با طرح های مختلف نیز تولید می کند فرش هایی نظیر، فرش طرح افشان فیلی که با بافت ریز و رنگ لایت در بعضی از طرح هایش شلوغی به چشم نمی آید تولید نموده و اغلب فرش ها پتینه، و مدرن برای منازل سبک مدرن با طیف های رنگی متنوعی به تولید رسانیده است. استفاده از فرش وینتیج یا فرش کهنه نما برای دکوراسیون مدرن بسیار ایده آل می باشند که رنگ های لایت این ویژگی را در آن بولد نموده است.

 

برای منازل بزرگ از فرش هالیدی فیلی یا فرش طرح افشان با زمینه های پر استفاده کنید چرا که با رنگ های خنثی فرش هایی با زیبایی ویژه و خاص می باشند و طرح زمینه شلوغ فرش در رنگ خنثی بافته شده در بوم فرش ماشینی محو می شود. نکته دیگری که برای خرید فرش ماشینی به آن توجهی نمی شود این است که اگر سالن های پذیرایی شلوغ و پر رفت و آمدی دارید از فرش هایی با طرح زمینه شلوغ استفاده کنید، مثل فرش طرح خشتی و یا فرش طرح اسلیمی که این فرش ها لچک و ترنجی در خود ندارند اما طرح زمینه ای خاص و متفاوت از دیگر فرش های ماشینی ترند سال دارند و اغلب برای منازل مدرن و یا سنتی با متراژ بالا مناسب هستند.

 

فرش های لایت و کرم مد سال 1401

همانطور که از اسم این دسته از فرش های ماشینی پیداست فرش هایی هستند که رنگ هایی لایت و ملایم و آرام را در بر گرفته اند. فرش های لایت و زمینه کرم فرش هایی هستند که به مراقبت زیادی احتیاج دارند و همانند فرش های طوسی نیستند که آلودگی را با سایه های روشن و تیره در خود محو کنند. یکی از فرش های پر فروش و ترند سال، فرش های وینتیج یا کهنه نما می باشند که در بافت این فرش ماشینی از رنگ های لایت استفاده شده است. دسته ای از فرش های لایت، فرش های کرم رنگ می باشند که رنگ کرم نیز دارای طیف های رنگی روشن تا تیره می باشد اما اگر فرش بسیار زیبا مد سال می خواهید و از پس مراقبت های آن بر می آیید فرش کرم لایت روشن خریداری کنید. از دسته زیباترین فرش های لایت، فرش لایت طرح ترک می باشد که فرش های ترک دارای بافتی برجسته نیز می باشند و زمانی که روی سطح فرش ماشینی دست می کشید نرمی و لطافت را با فرش های ترک تجربه خواهید کرد. فرش کرم مد سال 1401 با توجه به طرح های موجود در بافت زمینه ای که دارد برای منازل بزرگ و کوچک فرش هایی بسیار مناسب می باشند و هیچ محدودیتی برای سبک و متراژ با فرش زمنیه کرم رنگ نخواهید داشت.

فروش فوق العاده فرش لایت طرح گلبرجسته جدید

فرش های مدرن چند رنگ، ترند 2021

یکی از فرش های مدرن چند رنگ مد سال 2021 فرش خاکستری و زرد می باشد که این فرش اغلب برای منازل مدرن و بیشتر برای اتاق خواب ها خریداری می شود. هارمونی رنگ بین طوسی و زرد یا خردلی باعث به وجود آمدن گرما در منازل می شود. فرش های مدرن اغلب با چند رنگ بافته می شوند که با خرید فرش مدرن می توانید انواع رنگ ها را در دکوراسیون خانه و سالن پذیرایی خود داشته باشید و دیگر وسایل منزل را با رنگ بولد داخل فرش مدرن ست نمایید. فرش پر فروش سال 2021، فرش های مدرن ماشینی می باشند که جای فرش های طرح سنتی و شلوغ را به سرعت گرفتند.

 

قبل از خرید فرش ترند سال به این نکات توجه کنید!

تجربه در فروش فرش های ماشینی نشان داده است که فرش های رنگ طوسی یا رنگ خنثی که به صورت گل برجسته بافته می شوند از پر طرفدار ترین فرش های ترند سال 2021 بوده اند چرا که رنگ خنثی بافته شده در فرش های گل برجسته با جلوه ای بی نظیر و چشم گیرتر به نظر می رسند. فرش های 1200 شانه و فرش 1500 شانه گلبرجسته دارای ظرافت بسیار بالایی می باشند و فرش هایی هستند که حالتی سه بعدی در خود دارند که به دلیل قیمت بالا، قدرت خرید مردم کم شده است که فروشگاه فرش واگره، فروش اقساطی فرش های ماشینی را در نظر گرفته است و به مردم برای خرید فرش مورد علاقه شان کمک نموده است.

بعد از فرش های 700 شانه ماشینی، فرش پر فروش سال فرش های 1000 شانه قیمت مناسب می باشند چرا که این فرش ماشینی با دو نوع بافت گل برجسته و بافت ساده تولید می شود که فرش 1000 شانه متالیک و رنگ های خنثی این فروشگاه تخصصی دارای قیمتی ارزان و ارزش خرید بالایی می باشند.

فرش ماشینی خوب است که با الیاف و نخ درجه یک بافته شود! در هنگام خرید فرش ماشینی مناسب قبل از رنگ و طرح مناسب اول باید به جنس نخ فرش ماشینی توجه ویژه ای داشته باشید، چرا که استفاده از نخ های بی کیفیت مانند نخ پلی استر تنها تا چند سال کوتاه عمر می کند پس توجه کنید که فرش ماشینی که خریداری می کنید با نخ آکریلیک هیت ست شده اصل و اگر فرش دارای بافت برجسته می باشد با نخ هایبالک درجه یک بافته شده باشد چرا که استفاده از نخ مرغوب باعث می شود تا رنگ فرش ماشینی زیباتر و جلوه کند!

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا