خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

با فرش ترک، خانه های خود را بزرگتر کنید!

با فرش ترک، خانه های خود را بزرگتر کنید!

هر خانه ای اعم از بزرگ و یا کوچک به فرش ماشینی نیازمند می باشد. شاید بگویید چرا فرش ترک بخریم و چه ویژگی دارد؟ همانطور که دیگر همه می دانیم قدرت خرید فرش های دستباف به شدت کاهش پیدا کرده است و چیزی که همه مردم را به سمت فرش های ماشینی پیش آورده است تنوع طرح و رنگ زیاد در فرش های ماشینی می باشد. فرش های ماشینی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و همین باعث شده است تا انواع و اقسام طرح و رنگ فرش ها را برای منازل مدرن، سنتی، کلاسیک و مینیمال بتوانید خریداری کنید. ابتدا باید بدانید که فرش ترک همانطور که از اسم آن نیز پیداست اولین بار در کشور ترکیه تولید می شد و به کشور های اروپایی و تمامی کشور ها ارسال می شد اما به دلیل نداشتن ابتکار و حرفه در تولید فرش ترک ماشینی، کشور ترکیه موفق عمل نکرد و فرش ها بعد از مدتی کیفیت خود را از دست می دادند. بعد از کشور ترکیه ایران اقدام به تولید فرش های ترک نمود و امروزه بهترین فرش های ترکیه ای ایرانی در کاشان تولید می شوند و به دیگر کشور های دیگر نیز صادر می شوند. فرش ترک از دسته فرش های ماشینی است که با رنگ های روشن و ملایمی مثل صورتی، آبی، کرم، و... تولید می شد و همچنین ضخامتی کم و سطحی بسیار نرم و لطیف نیز داشت.

 

زیبایی خانه خود را با فرش ترک تکمیل کنید

تمامی فرش های ماشینی دارای سبک و طرح های متنوع و متفاوتی می باشند و فرش ترک نیز در بافت خود نماد و طرح هایی دارد که نشان دهنده قوم و مذهب اقلیم مردم می باشد که تمامی طرح ها در هم آمیخته شده اند و سطح بوم فرش را با زیبایی خاصی جلوه داده اند و این سبک طراحی خاص بوم در فرش های ترکیه ای جدید باعث شده است تا محصولی پر فروش باشند. با خرید فرش ترکیه ای می توانید طرح و سبکی ساده از انواع طرح را به خانه خود بیاورید. کلا فرش های ترک همانطور که گفتیم از ابتدا نیز فرش های بسیار روشن و نازکی بودند که محبوبیت خود را به سرعت در ترکیه از دست دادند. اما در ایران همان فرش های ترکیه ای زمینه روشن را با بهترین نوع نخ و الیاف تولید نمودند که دارای دوام و کیفیتی بی نظیر نیز می باشد. افراد برای خرید فرش مناسب منزل خود همیشه به دنبال خرید فرش های ماشینی با رنگ تیره می باشند تا زود به زود کثیف نشوند اما همه از این موضوع فارغ شده ایم که فرش های ترکیه ای زیبایی خاصی به سبک زندگی می بخشند، یعنی استفاده از فرش های رنگ روشن علاوه بر اینکه روی سبک دکوراسیون منزل تاثیر خوبی می گذارد و به فضا نور و بزرگی می بخشد به طور مستقیم و ناخودآگاه روی روحیه انسان نیز تاثیر می گذارد چرا که استفاده از رنگ های تیره در منازل به مرور بدون اینکه متوجه شوید شما را دچار خستگی روح و روان می کند.

 

با فرش ترکیه ای فضای کوچک منزل را بزرگتر جلوه دهید

فرش ترکیه ای کاشان به دلیل داشتن رنگ زمینه ای خاص و ملیح برای منازلی که دارای متراژ کوچک هستند بسیار مناسب می باشد، چرا که منازل کوچک باید با مبلمان، پرده و از همه مهم تر فرش های روشن چیده شوند که فرش ترکیه ای جدید فضای کوچک و گرفته منازل را بزرگتر نشان می دهند و به دلیل استفاده از رنگ های جذاب و مختلف در بافت فرش های ترک جدید ماشینی به راحتی پرده و مبلمان خود را می توانید با رنگ های بولد به کار رفته شده در فرش ماشینی ست نمایید. استفاده از فرش ترک زمینه تیره نیز برای خانه های کوچک مناسب نمی باشد چرا که شما باید به گونه ای وسایل منزل خود را بخرید که به فضای منزل شما عمق ببخشند. اغلب فرش های ترک برای منازل سبک مدرن خریداری می شوند که با رنگ های خنثی تناژ طوسی نیز تولید می شوند. فروشگاه فرش واگره کاشان انواع فرش ترک ماشینی جدید ایرانی را با انواع طرح زمینه های شلوغ و خلوت، رنگی و خنثی تولید نموده است که تنوع محصولات فرش ترک ایرانی در سایت فرش واگره به بیش از 100 ها محصول جذاب و خاص نیز می رسد.

انواع فرش ترک با زمینه های روشن و تیره برای منازل

 

تکمیل سبک چیدمان دکوراسیون مدرن با فرش ترک

فرش های ترک برای منازل لوکس و خاص مدرن کاربرد ویژه ای دارند و انواع مختلفی نیز دارند و همانطور که گفتیم فرش های ترک جدید تنها با رنگ های روشن تولید نمی شوند و برای آن دسته از افرادی که به فرش ترک علاقه دارند فرش های ترک با رنگ خنثی نیز به تولید رسانیده شده است. اگر می خواهید فرش ترک برای منازل خود خریداری کنید حتما با انواع فرش ترکیه ای جدید نیز آشنا باشید.

فرش ترک ساده: از بهترین نوع فرش ترک که می توان آن را برای خرید به مشتریان پیشنهاد داد فرش ترک ساده می باشد چرا که هم دارای قیمتی کم می باشد و از طرفی دارای کیفیتی بی نظیر نیز می باشد. فرش ترک ساده ایرانی دارای 500 گره در عرض و 2100 گره در طول می باشد که جنس نخ خاب بافته شده در این قالی درجه یک نیز ویکرون می باشد. این فرش ترک جدید کاشان با ابعاد 6 متری، 1.5*1 متری، 2.25*1.5 در فروشگاه فرش واگره کاشان موجود می باشد و دیگر ابعاد بزرگتر 9 متری و ابعاد کوچک تر به صورت بافت سفارشی به صورت جفتی به تولید می رسند. ضخامت در این فرش ترک زیاد می باشد و ضخامت زیاد در فرش های ماشینی باعث می شود تا فرش در برابر پاخور و اجسام سنگین مقاومت خوبی داشته باشد.

فرش ترک ممتاز: بعد از فرش ترک ساده، فرش ترک ممتاز تولید شده که تنها تفاوت فرش ترک ممتاز با فرش ترک ساده در این است که فرش ترک ممتاز دارای بافت گل های برجسته می باشد که فرش های گل برجسته نیاز به مراقبت زیادی دارند و اینکه فرش ترک ممتاز درجه یک ضد باکتری نیز می باشد.

فرش ترک سمرقند: فرش ترک سمرقند 700 شانه تراکم 2550 می باشد که با نخ آکریلیک نیز بافته می شود و فرشی با ثبات رنگ و کیفیت بالا نیز می باشد.

 

فرش ترک در جذابیت طراحی منازل امروزی چه نقشی ایفا می کند؟

فرش ترک به دلیل داشتن تنوع در طرح و رنگ بندی بالا و متنوعی که امروزه دارد برای تمامی منازل مناسب می باشند به گونه ای که دیگر کشور های جهان مثل اروپا و آمریکا و کشور های خارجی دیگر از فرش ترک ایرانی برای منازل خود استفاده می کنند، چون اکثر منازل خارج از ایران با سبک مدرن و مینیمال چیده می شوند و به همین دلیل قسمت عظیمی از فروش فروشگاه فرش واگره به صادارت فرش ترکیه ای اختصاص یافته است. چیزی که باعث شده است تا فرش ترک انقدر محبوب شود این است که فرش های ترک جدید برای سالن های پذیرایی، اتاق خواب کودک و نوجوان، سالن نشیمن و محل کار افراد مناسب می باشند و دلیل آن هم تنوع زیاد در طرح و رنگ و سبک فرش ترک می باشد. فرش ترک در جذابیت طراحی منازل امروزی به دلیل داشتن طرح و نقشه و بوم خاص بسیار شیک و خاص می باشد که فرش ترک فانتزی نیز برای آشپزخانه نیز استفاده می شود.

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در زیبایی سبک چیدمان منازل این است که فرش های ترک هارمونی رنگ بسیار خوبی با دیگر وسایل با رنگ های مختلف در منزل می تواند ایجاد کند. فرش های ترک، فرش هایی هستند که شما می توانید هر ساله اقدام به تعویض مبلمان و وسایل منزل خود کنید بدون اینکه فرش منزل خود را تغییر بدهید!

 

قیمت و خرید عمده و تک انواع فرش ترک جدید

فرش های ترک فروشگاه فرش واگره کاشان دارای تنوع طرح و رنگ بسیار زیادی می باشد و از همه مهم تر دارای بافت برجسته نیز هستند که بافت برجسته در سطح فرش های ترکیه ای جدید باعث شده است از زیبایی خاص و منحصر به فردی بهره ببرند. فرش ترک جدید کارخانجات فرش کاشان، فرش هایی ضد حساسیت و ضد آلرژی می باشند که لکه ها را به خود نمی گیرند و از طرفی شست و شوی آن ها نیز آسان می باشد. سطح نرمی که فرش های ترک دارند برای کسانی که می خواهند روی زمین نشست و برخاست کنند مناسب می باشد و فرش ترک روی انواع کف پوش ها می تواند ثابت بماند و اصلا لیز نمی خورد. قیمت فرش ترکیه ای کاشان بسیار مناسب می باشد، چرا که تمامی فرش های ماشینی تولید خود کارخانجات فرش کاشان می باشد و به دلیل تولید مستقیم و بدون واسطه تمامی فرش های ماشینی با قیمت ارزان به فروش می رسند. با خرید عمده فرش ترک در هر کجای ایران و جهان باشید می توانید صاحب بهترین و با کیفیت ترین فرش های مدرن و خاص شوید و فرش را با قیمت ارزان در شهر مقصد تحویل بگیرید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا