خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟

قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید؟

عید نوروز یکی از اعیاد باستانی در ایران می باشد که هر ساله در زمان ورود به سال جدید که قرار می گیریم مردم شروع به خانه تکانی و خریدن لباس و وسایل تازه و نو برای منازل خود می کنند. اینکه سالی یکبار حس سال جدید در وجودمان زنده می شود، حس خوبی را به ما منتقل می کند. یکی از بازار های پر فروش فرش های ماشینی چند ماه قبل عید می باشد چرا که مردم به دنبال فرش های ترند سال نوروز می روند و به دنبال این هستند که فضای خانه و منزل خود را با ترند های مد طرح و رنگ سال هماهنگ کنند. هر ساله کمپانی پنتون رنگ های مد سال را مشخص می کند و طبق آن رنگ تمامی وسایل اعم از فرش، لباس، وسایل منزل و... به همان رنگ مشخص شده در می آیند.

در این قسمت از مقاله ما در مورد فرش های ماشینی صحبت می کنیم و سعی کرده ایم تا اگر شما قصد خرید فرش ماشینی برای عید نوروز را دارید بهترین انتخاب را با توجه به بودجه و سبک چیدمان و زندگی خود داشته باشید. هر ساله زمانی که چند ماه به عید مانده است کارخانجات تولید فرش های ماشینی، فرش های ترند سال عید را معرفی می کنند و آن ها را روانه بازار می کنند و اغلب فروشندگان منصف و تولید کنندگان مستقیم این فرش های ماشینی ترند سال جدید را با قیمت مناسب به فروش می رسانند.

 

خرید فرش ماشینی با انتخاب مناسب فرش ترند سال

اگر که قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید حتما توجه داشته باشید که فرشی خریداری کنید که تا سالیان سال از مد نیفتد و برای سبک دکوراسیونی که دارید نیز مناسب باشد. اغلب فکر اشتباهی که در ذهن عموم راه پیدا کرده این است که فکر می کنند فرش های ترند سال به دلیل جدید بودن دارای قیمت های بالاتری می باشند و عموم مردم می گویند فرش ماشینی را بعد از عید می خریم تا ارزان تر باشد! اما این کاملا اشتباه است چرا که قیمت فرش های ماشینی وابسته به عوامل متعددی نظیر جنس فرش ماشینی، شانه و تراکم و ابعاد آن می باشد که قیمت فرش ترند سال عید با دیگر فرش ها هیچ تفاوتی ندارند! فروشگاه فرش واگره یکی از تولید کنندگان بنام در تولید انواع فرش های ماشینی با کیفیت می باشد که همیشه از بهترین طراحان برای طراحی نقشه فرش ها استفاده می کند.

تنوع طرح و رنگ در فرش های ماشینی در چند سال اخیر به حدی زیاد شده است که خرید فرش ماشینی جدید کاملا سلیقه ای می باشد و انتخاب فرش مناسب برای منزل یا محل کار کاملا وابسته به انتخاب خود افراد می باشد. یکی از عناصر قدرتمند در منازل فرش های ماشینی هستند که جلوه ای خاص و بی نظیر با توجه به سبک های بافت خاصی که در خود دارند به فضا های منازل می بخشند به گونه ای که دیگر حتی کشور های اروپایی نیز از فرش های ماشینی کاشان و فرش های دستباف استفاده می کنند.

 

- اگر قصد خرید فرش برای عید نوروز دارید ابتدا به متراژ منزل و رنگ های اصلی به کار رفته شده در خانه خود توجه کنید و ببینید اگر فضای منزل شما ویلایی و بسیار بزرگ می باشد، فرشی با زمینه هایی شلوغ خریداری کنید چرا که استفاده از فرش های طرح افشان، لچک و ترنج، فرش های طرح خشتی و... بسیاری از طرح های دیگر که زمینه ای خاص و شلوغ دارند باعث می شود تا فضای بزرگ منزل جمع و دوستانه تر نشان داده شود و همچنین از رنگ های سرد برای منازل بزرگ استفاده نکنید و حتما هارمونی رنگ را برای خرید فرش مناسب منزل در نظر داشته باشید. فرش طرح افشان و دیگر طرح های نام برده از فرش های ماشینی ترند سال می باشند که فرش طرح افشان به دلیل نداشتن لچک و ترنج برای تمامی منازل اعم از بزرگ و کوچک مناسب می باشند.

 

- علاوه بر انتخاب درست طرح و رنگ با توجه به متراژ منازل خود باید این را هم در نظر بگیرید که تمام کف منزل را با فرش و موکت نپوشانید و با توجه به ابعادی که دارید فرش با متراژ مناسب منزل را خریداری کرده و مبلمان و دیگر وسایل را اطراف فرش ها بچینید. از پر فروش ترین فرش های عید، فرش با شکل و ابعاد خاص می باشند یعنی فرش های مربعی، فرش دایره ای، بیضی و دیگر ابعاد و اندازه های خاص که زیبایی و جلوه ای جدید به منازل شما می دهند. اگر می خواهید علاوه بر اینکه به مد سال باشید منزل خود را نیز متفاوت از دیگر منازل بچینید پس بهتر است که از اینگونه فرش ها نیز استفاده کنید، چرا که این قالی های سبک جدید جلوه ای بی نظیر به منزل با توجه به محل مناسبی که برایشان انتخاب کرده اید می بخشند.

 

- اگر در منزل خود از میز ناهار خوری گرد استفاده می کنید پس فرش گرد یا فرش دایره ای را برای زیر میز خریداری کنید و توجه داشته باشید زمانی که صندلی را به عقب می کشید، همچنان روی فرش قرار گرفته باشد و یا برای اتاق یا فضای نشیمن مربعی، از فرش ماشینی مربعی استفاده کنید، حالا می بینید که با رعایت کردن همین نکات ریز چیدمان منزلتان خاص و با استفاده از یک فرش ماشینی با طرح و اندازه مناسب خانه بسیار زیبا می شود. اگر قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید با رنگ فرش های ترند سال 2021 آشنا شوید که رنگ هایی خاص می باشند و هیچوقت از مد نمی افتند.

 

- اگر مبلمان منازلتان سلطنتی می باشد هرگز از فرش های ماشینی مدرن و ساده استفاده نکنید چرا که برای مبلمان و پرده های سبک سلطنتی و سنتی باید از فرش های همان سبک نیز استفاده کنید.

 

انتخاب و خرید فرش هایی با سبک نو و فرش های پر فروش سال

امروزه سبک چیدمان منازل علاوه بر کلاسیک و سنتی بودن به سمت مدرنیته شدن نیز پیش رفته است که سبک مدرن چیدمانی ساده و مینیمال می باشند. اگر قصد خرید فرش برای عید نوروز را دارید و می خواهید کل وسایل منزل خود را عوض کنید ابتدا با این دو نوع سبک دکوراسیون آشنا شوید و بعد از آن شروع به خرید فرش و میلمان و پرده ها کنید. از دسته فرش های پر فروش سال که اتفاقا فرش هایی هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند و برای انواع سبک های دکوراسیون با توجه به رنگ بندی هایی که دارند مناسب می باشند فرش های ماشینی با رنگ خنثی هستند. رنگ خنثی رنگی است که به راحتی با انواع رنگ های گرم و سرد ست می شود.

 

رنگ طوسی ترند سال 2021 رنگی است که هیچگاه از مد نمی افتد چرا که این رنگ تناژ های رنگی خاص و بسیار زیادی دارد که از پر فروش ترین طرح های فرش ترند سال می توان به همین فرش های طوسی، نقره ای، متالیک، ذغالی اشاره نمود که این ها تنها تعدادی از رنگ زمینه ها هستند که از این رنگ زمینه در بافت فرش های مدرن، سنتی و کلاسیک استفاده می شود. فرش ماشینی خوب است که هیچگاه از مد نمی افتد و بتواند طرح زمینه بسیار شلوغ یک فرش را در خود محو کند.

 

برای عید نوروز از فرش هایی استفاده کنید که طرح و سبکی نو به خانه هایتان بیاورند مانند فرش های گل برجسته طرح مراکشی که این فرش ها غالبا برای منازل سبک مدرن مناسب می باشند ولی اگر طرح و رنگ این فرش را بتوانید با دکوراسیون خود نیز مطابقت بدهید برای منازل کلاسیک نیز مناسب می باشند. خوبی که این روز ها فرش های مدرن دارند و همچنین باعث شده تا این قالی ها به تولید انبوه نیز برسند در این است که این قالی های کاشان برای انواع سبک های دکوراسیون به صورت مشترک مناسب می باشند و قیمت پایین این دسته از فرش های ماشینی باعث شده است تا بسیاری از افراد فرش مدرن ترک مراکشی را برای خانه های خود خریداری کنند و برای عید در خانه خود برای ایجاد تحول پهن کنند و در طول سال با فرش های قبلی خود برای ایجاد تنوع جا به جا کنند.

جدیدترین انوع فرش های مدرن مراکشی برای عید نوروز

 

فرش های مدرن نیز همانند فرش های سنتی و کلاسیک دارای تنوع بسیار بالایی می باشند و تفاوت بین فرش های مدرن و کلاسیک در این است که فرش های مدرن اغلب قیمت های کمی دارند و همچنین فرش مدرن مناسب اتاق خواب، آشپزخانه و محل کار می باشد و دست خریداران را برای انتخاب فرش مناسب باز گذاشته است.

 

بهترین زمان خرید فرش سال، چه زمانی است؟

بهترین زمان برای خرید کالای مهمی مثل فرش های ماشینی زمانی است که شما خرید خود را به دقیقه نود موکول نکنید. انتخاب و خرید فرش های ماشینی به صورت حضوری و یا غیر حضوری کاری بسیار آسان می باشد مخصوصا اینکه شما هدف خود و سلیقه خود را برای خرید فرش مناسب منزل شناخته باشید. اما اگر خرید فرش عید نوروز را به چند ماه آخر سال موکول کنید و کناره فرش ها و قالیچه های ست فرش انتخابی خود را بخواهید ممکن است تا زمان مشخص شده به دستتان نرسد چرا که چند ماه آخر سال فروش انواع فرش های ماشینی اوج می گیرد و تولید کننده هدف خود را روی تولید محصولات فرش ماشینی که سود بیشتر و الویتی بالاتر دارند موکول می کنند.

 

اغلب فرش های ماشینی که تولید می شوند همان موقع کناره و فرش های با ابعاد و سایز خاص طرح همان قالی نیز تولید می شوند و زمانی که شما سفارش خود را ثبت نکنید ممکن است فرش های کوچک ست قالی تان را نتوانید پیدا کنید و حتی شاید به دلیل شلوغ بودن خط تولید کارخانجات فرش های ماشینی نزدیک عید مجبور شوید تا چند هفته صبر کنید تا قالیچه یا پادری و... برایتان بافته و تولید شوند، پس بهتر است که خرید فرش ماشینی را به دو ماه آخر سال موکول نکنید و سر فرصت مناسب اقدام به خرید فرش مناسب منزل خود کنید.

 

خرید فرش عید با قیمت کارخانه

اصولا قیمت فرش های ماشینی وابسته به تورم و هزینه مواد اولیه می باشد ولی فروشگاه فرش واگره کاشان گاها به دلیل قیمت بالای فرش های ماشینی، مانند فرش های 1200 شانه و 1500 شانه خرید مستقیم از درب کارخانه را برای مشتریان در نظر گرفته است تا هزینه کمی برای خرید قالی کاشان پرداخت کنند. خرید فرش عید با قیمت کارخانه به صورت مستقیم و به صورت اینترنتی از طریق سایت فرش واگره صورت می گیرد که به راحتی می توانید در اسرع وقت از تمامی محصولات فرش های ماشینی این فروشگاه اینترنتی دیدن نمایید و مناسب ترین فرش ماشینی با کیفیت کاشان را برای منزل خود خریداری کنید. خرید اینترنتی فرش برای عید نوروز بهترین نوع خرید می باشد چرا که تعداد محصولات فرش های ماشینی بسیار زیاد می باشد و با خرید اینترنتی فرش تنوع محصولات را می توانید ببینید.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا