خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

تشخیص فرش اصل از فرش تقلبی

خرید فرش ماشینی اصل

صاحب خانه بدنبال خرید بهترین وسیله برای خانه خود وارد بازار می شود و با تنوع بسیار فرش های ماشینی به عنوان مهم ترین عنصر خانه روبرو می شوید . اگر صاحب خانه بدون اگاهی از انواع فرش ها و ... وارد بازار شود قطعا انتخاب غلطی خواهد داشت و قطعا نخواهد توانست از توان باالقوه بازار استفاده نماید . فرش های ماشینی طیف وسیعی را از نظر رنگ و طرح و ابعاد و شانه و تراکم و کیفیت و جنس الیاف در  بر می گیرند .
باید بدانیم متأسفانه فرش های ماشینی تقلبی در بازار ظهور کرده و کم نیستند تعداد فروشندگان بی اطلاع و البته سوءاستفاده گری که به کمک کم اطلاعی خریداران فرش های تقلبی را تحت عنوان فرش های اصل و با کیفیت حتی در قیمت های گزاف به خریداران عرضه می کنند .
بهترین راه تشخیص فرش اصل از فرش تقلبی روش هایی ست که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است، برای نمونه داشتن آگاهی و شناخت انواع فرش های ماشینی از جانب خریداران بهترین و مطمئن ترین راه جهت خرید فرش اصل و در دام فرش های تقلبی نیافتادن است.
اگر تأثیر آنچه برای خانه خود خریداری می کنید برایتان حائز اهمیت است، ادامه مقاله را مطالعه نموده و هنگام خرید روش های شناخت فرش اصل از تقلبی را مد نظر قرار دهید. ما به شما خواهیم گفت چطور می توانید فرشی بابت میلتان را در بهترین کیفیت، زیباترین و متناسب ترین طرح و همچنین قیمت عمده خریداری نمایید.

فرش های ماشینی اصل
در سراسر دنیا نام فرش های ماشینی کاشان به عنوان بهترین کف پوش ها شناخته می شود. فرش هایی بی نظیر و زیبا که در بدون ورود خود نبض بازار کف پوش را در دست گرفته و در کم ترین زمان مورد انتظار در خانه های ما پهن شدند، هرچند تفاوت فرش های ماشینی و دستبافت همچنان قابل شهود است اما بهترین جایگزین بودن فرش های ماشینی برای فرش های دستبافت غیر قابل انکار است.
کارخانه های زیادی در شهر کاشان مشغول تولید فرش های ماشینی هستند که عمدتا کیفیت و زیبایی بالایی داشته و به علت رقابتی بودن بازار فرش های ماشینی درجه یک کاشان، از قیمت مطلوبی هم برخوردار هستند. فرش های ماشینی کاشان به حدی بی نظیر هستند که رقابت تولید کنندگان قدر و توانمند از کیفیت و زیبایی متمایز شده و در سایر خدمات نیز توانمندی های شگرفی از گروه های تولیدی نامی از جمله واگره فرش می بینیم.
فرش های اصل بر اساس ویژگی های خاصی از فرش های تقلبی متمایز شده اند. ویژگی هایی از جمله :
1- داشتن شناسنامه:
شناسنامه فرش اصل سالم و بدون خط و خش و پارگی و ... است. این ویژگی ها، ویژگی های مهم یک تخته فرش اصل است. شناسنامه برچسبی است که بر پشت فرش زده شده و مشخصات بافته در آن ذکر شده است. جنس این برچسب به حدی مقاوم و بادوام است که به هیچ عنوان در برابر آسیب های سطحی پاره یا مخدوش نمی شود. اگر شناسنامه فرش انتخاب شما آسیب دیده است، خوش بینی را کنار گذاشته و وزن بالایی به تقلبی بودن فرش بدهید.
2- اعتماد به برند:
برند های نامی و خوش آوازه سابقه درخشان خود را اتفاقی بدست نیاورده اند. فرش های ماشینی اصل از دل کارخانه هایی بیرون آمده اند که طی سال های سال تولید کننده توان تولیدی خود را ثابت کرده است. در بازاری مانند بازار فرش ماشینی که رقابت بسیار بالاست خوش نامی نماد مهمی در انتخاب برند است. واگره فرش از برند های خوش سابقه ای است که در سراسر جهان حمایت خریداران را به خود دیده است.
3- اعتماد به فروشگاه:
روش های خرید متعددی وجود دارد که در دو دسته خرید به صورت مستقیم و خرید به صورت غیر مستقیم جای می گیرند. اگر خرید به روش مستقیم را انتخاب کنید، به صورت مستقیم با گروه تولیدی ارتباط برقرار خواهید کرد و می توان گفت اگر برند معتبر باشد، خرید فرش از برند انتخابی احتمال خرید فرش تقلبی را به صفر خواهد رساند. به فروشگاه اینترنتی واگره فرش سری زده و با دیدن محصولات بی نظیر مطمئن شوید که خرید مستقیم از برند های نامی ما را به داشتن فرش اصل می رساند.
4- اطلاع از ویژگی های فرش اصل:
فرش های ماشینی اصل ویژگی های عمومی مشخصی دارند که تشخیص این ویژگی ها حتی از خریداران عامی هم بر می آید. برای مثال فرش های ماشینی اصل به جز نوع خاص آن ها از جمله فرش های گل برجسته نباید رد ارتفاع نخ خاب نا همواری داشته باشند، مطابق بودن تعداد شانه و تراکم  مطرح شده در شناسنامه یا بیان شده از سوی فروشنده با آنچه در بافت بکار رفته است دلیل دیگری بر اصل بودن فرش است، طرح مناسب با شانه و تراکم و داشتن هماهنگی بین ابعاد فرش با آنچه از پیش تعیین شده است هم می تواند ما را در شناخت فرش اصل از تقلبی راهنمایی کند.

خرید فرش ماشینی اصل
با وجود تمامی روش های موجود، بهترین روش از هر جهت مراجعه به فروشگاه های اینترنتی فرش است که تحت نظارت تولید کننده اداره می شوند. فروشگاه هایی که بهترین ها را به قیمت کارخانه عرضه کرده و تمامی تلاش خود را در خدمت رسانی بیشتر نسبت به مشتریان به کار بسته اند.
در دسته محصولات فروشگاه اینترنتی واگره فرش آنچه مد نظر دارید را انتخاب و به سبد خرید خود بیافزایید. بی شک خرید از فروشگاه اینترنتی واگره فرش بهترین و ماندگار ترین فرش را برای شما به ارمغان خواهد داشت.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا