خرید فرش ماشینی جدید
خرید فرش درجه یک

خرید فرش آکریلیک یا خرید فرش پلی استر

فرش آکریلیک یا فرش پلی استر

سوال بیشتر خریداران فرش ماشینی این است که فرش آکریلیک یا فرش پلی استر بخرم
بازار بزرگ فرش های ماشینی سراسر دنیا را قبضه کرده است. اگر به عنوان صاحب خانه تا به حال به قصد خرید فرش ماشینی وارد بازار شده اید، بی شک با تنوع قابل توجهی در زمینه ی رنگ‌ و طرح و الیاف استفاده شده در فرش های ماشینی رو به رو شده اید، فرش هایی که بی نهایت زیبا بادوام و چشم نواز هستند. برای انتخاب مطلوب و رضایت بخش فرش های ماشینی بهترین کار کسب اطلاعات لازم در زمینه ویژگی ها و کاربردهای فرش ماشینی می باشد. هر تخته فرش ماشینی متناسب با شانه و تراکم و الیاف استفاده شده تحت عنوان نخ خاب نخ تار و نخ پود ویژگی هایی به خود می گیرد. ویژگی هایی که تعیین کننده انتخاب یا عدم انتخاب فرش توسط ما خواهد بود. توجه به الیاف فرش به عنوان تنها ماده اولیه که در تولید فرش های ماشینی به کار می‌رود نه تنها لازم بلکه ضروری خواهد بود. پس بی دلیل نیست که ما در این مقاله فرصت آن را داشته باشیم تا در مورد الیاف پلی استر و الیاف اکریلیک به عنوان دو بسیار پرکاربرد در صنعت نساجی خصوصا صنعت بافت فرش های ماشینی صحبت نماییم. اگر شما هم از جمله خریدارانی هستید که برای زمان و درآمد خود ارزش قائل بوده و ترجیح می دهید پول خود را صرف خرید بهترین اجناس نمایید با مطالعه ادامه مقاله حاضر اطلاعات مورد نیاز در رابطه با الیاف پلی استر و اکریلیک و همچنین تفاوت ایندو را به دست آورده و در خرید بهتر و مطلوب تر به کار بگیرید.
 ابتدا به سراغ معرفی الیاف مصنوعی مورد استفاده در فرش های ماشینی رفته و توضیح خواهیم داد الیاف مورد استفاده در بافت فرشهای ماشینی الیافی مصنوعی و تولید شده در آزمایشگاه خواهند بود در حالیکه فرش های دستباف در بهترین حالت با الیاف طبیعی بافت می شوند در کیفیت بالا و مثال زدنی فرش های دستبافت شکی نیست؛ اما از یاد نبریم که فرش های دستبافت چه از جنس پلی استر و چه از جنس اکریلیک در نوع خود بی نظیر بوده و بنا بر قیمت مناسب نسبت به کیفیت عالی و زیبایی چشمگیر بیشترین میزان تقاضا و تولید را به خود اختصاص داده اند.
مقاله مربوطه: تفاوت فرش آکریلیک با پلی استر چیست؟

خرید فرش آکریلیک یا خرید فرش پلی استر
در بهترین فرش های ماشینی، الیاف اکریلیک به عنوان نخ خاب یا همان نخی که رنگ های مختلف در سطح فرش ماشینی دیده می شوند مورد استفاده قرار گرفته اند. اگر الیاف اکریلیک فرایند هیت ست شدن را از سر گذرانده باشند با کیفیت ترین و زیباترین فرش های روزمره را تولید خواهند کرد. عمده خریداران به دنبال خرید فرش ماشینی اکریلیک وارد بازار می شوند اما اینکه بتوانند فرش ماشینی اکریلیک اصل و درجه یک خریداری کنند و یا در دام سوء استفاده گران گرفتار شوند بستگی به خودشان دارد و توصیه تاکید بر اطلاع از نکات مربوط به خرید فرش اصل و تشخیص فرش ماشینی اکریلیک درجه یک از نوع تقلبی داریم.
فرش های اکریلیک نسبت به سایر محصولات پلی استر و پلی اتیلن درخشان تر شفاف‌تر با دوام تر و مرغوب تر خواهد بود اما توجه داشته باشید فرش های اکریلیک برای هر فضایی نسبت به فرش های پلی استر اولویت نخواهند داشت؛ از این رو هنگام انتخاب و خرید فرش های ماشینی باید به کاربرد فضا و تناسب آن با فرش ماشینی دقت شود. برای مثال اگر قرار است فرش برای اتاق خواب خریداری شود می توان از فرش های پلی استر هم استفاده نمود خرید قالیچه ها و فرش های کوچکی که جنبه زیبایی دکور یکی از وظایف آنهاست از جنس پلی استر جایز خواهد بود.
 حال اگر بخواهیم در مورد فرش های ماشینی پلی استر صحبت کنیم علاوه بر تفاوت های آن ها، شاهد شباهت‌های زیاد این محصولات با محصولاتی خواهیم بود که از جنس الیاف اکریلیک تولید شده.
عمده تولیدکنندگان و فروشگاه های اینترنتی نامی در بین محصولات خود علاوه بر فرش های ماشینی اکریلیک به عنوان بهترین فرشهای ماشینی، روزمره تنوع زیادی در فرش های ماشینی پلی استر از خود نشان داده اند و این به معنای مرغوبیت و محبوبیت هر دو الیاف در صنعت فرش بافی خواهد بود.
آنچه در خرید فرشهای ماشینی از هر جنس و رنگی اهمیت دارد انتخاب و خرید فرش بر اساس نکات مربوط به درجه یک بودن محصول می باشد هنگام خرید به اصالت فرش و هماهنگی ویژگی های مطرح شده از سوی فروشنده با شناسنامه فرش توجه کنید
فرش درجه یک و با کیفیت خانه خود را از هر جنس رنگ و ابعادی از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید چرا که بهترین و مزیت ترین روش خرید همین فروشگاه‌های اینترنتی هستند که فرش را در قیمت مناسب تنوع بالا کیفیت عالی و زیبایی چشمگیر در اختیار خریداران قرار می‌دهند.
سری به فروشگاه اینترنتی واگره فرش بزنید. این فروشگاه یکی از معدود بهترین و معروف ترین فروشگاهی است که در سراسر جهان به شهرت رسیده و فرش های اکریلیک و پلی استر بی نظیری را روانه بازار می کند. شما به عنوان خریدار وارد فروشگاه اینترنتی واگره فرش شده و با در نظر گرفتن فضایی از خانه که قرار است فرش ماشینی در آن بدرخشد محصول مناسب خود را انتخاب و خریداری می کنید .
فرش های مدرن این فروشگاه همگی از جنس پلی استر هیت ست شده و فرش های سنتی و کلاسیک، کلاریس این فروشگاه از جنس آکریلیک هیت ست شده می باشد.

نظرات کاربران
خرید اینترنتی امن
برگشت به بالا